fbpx

Soovitused

Siit leiad häid soovitusi, mida Pärnus põnevat ette võtta.

Baltikumi esimene rahvusvaheline ratsaspordifestival (CHI) peetakse Maria talus

Ajavahemikul 3.-13. juuni, 2021.a. viiakse Pärnu linna Kõpu külas asuvas Maria talus läbi terves Balti regioonis esmakordselt toimuv rahvusvaheline ratsaspordifestival – CHI Pärnu. Mida taoline ettevõtmine endast kujutab?

Avasta Pärnumaad uue nurga alt – Peidus Pärnu

Pärnusse puhkama tulles võid sa külastada randa ja teha tiiru peale kesklinnas asuvatele tuntud söögi- ja istumiskohtadele. Või siis võid sa sel korral proovida avastada Pärnut ja Pärnumaad veidi teistmoodi, uue nurga alt, külastades paikasid, kuhu sa ehk varem sattunud ei ole.

Kosmosereis ja ookeanituur ümmarguses kinosaalis

Kellele ei meeldiks kinos käia: mugavad toolid, põnev film, meeldiv lõõgastus. Pärnus asub aga üks selline kino, mis tavalistest kinosaalidest oma sisult ja vormilt päris palju erineb. Nimelt on Pernova loodusmaja kerakino-planetaarium sõna otseses mõttes suure kera kujuline ning kinoekraaniks on kogu ruumi laepind.

Sindi kärestikule rajatakse rahvusvahelistele standarditele vastav veespordi ja veeturismikeskus

Tori Vallavalitsus koostöös Eesti Aerutamisföderatsiooniga (EAF) rajab Pärnu jõele endise Sindi paisu asemele rahvusvahelistele standarditele vastava aastaringse veespordi ja veeturismi keskuse.
Soovitused

Milliste lõõgastustega ja rituaalidega üllatavad sind Pärnu spaad

Pimedal ja külmal ajal vajame me aeg-ajalt lõõgastust, et vaim värske hoida. Selleks sobib hästi üks mõnus spaapuhkus või kui ööbima ei jõua, siis ka päevaspaa. Traditsioonilise spaa osaks on basseinid ja saunad, massaažid ja kehahoolitsused. Lisaks pakuvad mitmed Pärnu spaad erinevaid põnevaid lõõgastusi ja rituaale, millest mõnesid tutvustame kohe lähemalt.

Loe rohkem »
Soovitused

Parimad pildistamiskohad Pärnumaal

Pärnus ja selle ümbruses on palju ilusaid kohti, kus kauneid loodusfotosid või perepilte teha. Koondasime sotsiaalmeedia piltide põhjal kokku 15 parimat pildistamiskohta Pärnumaal, kus inimestele meeldib pildistamas käia ja kuhu sammud seada, kui soov on meeldejäävaid pilte teha.

Loe rohkem »
Soovitused

Koolivaheajaks Pärnusse: TOP 7 ideed, mida siin sügisel teha

Sügisvaheaeg on kohe ukse ees ja lastel algab koolist vaba nädal. Et puhkus ei mööduks nutitelefonis istudes ja teleka ees lesides, siis tasub välja mõelda plaan, mis kõigil pereliikmetel silmad särama lööks. Kui soojale maale reisida ei taha, siis on üks võimalus pakkida asjad ja sõita koos perega puhkama hoopis Pärnusse, mis asub Eesti-Läti piirist vähem kui tunniajalise autosõidu kaugusel. Lastega peresid ootavad veekeskused, muuseumid, mängutoad, teemapargid ja mitmed muud põnevad tegevused.

Loe rohkem »
Soovitused

Pärnu on veelinn – loe, mida põnevat siin saab teha

Pärnus asub Eesti kõige suurem rand ja Eesti pikkuselt teine jõgi. See aga ei tähenda, et Pärnu meri ja jõgi oleksid mõeldud vaid suplemiseks. Tegevusi vee ääres ja vee peal saab ette võtta väga mitmesuguseid ja praktiliselt igal aastaajal. Loe, mida põnevat Pärnu jõel ja merel saab teha.

Loe rohkem »
Soovitused

Koeraga Pärnusse puhkama

Pärnusse puhkama tulles ei pea oma neljajalgset lemmikut kurva südamega koju või naabrite juurde hoiule jätma. Pärnu on koerasõbralik linn ja koeraga külalised on teretulnud paljudes Pärnu kohvikutes, restoranides ja hotellides. Samuti on rannas eraldi alad, kus koeraga Pärnus võib supelda.

Loe rohkem »
Soovitused

Parimad piknikukohad Pärnumaal

Kui soovid aega veeta meeldejäävalt, siis vahetevahel piisab täiesti sellest, et pakkida kaasa suur tekk, piknikukorv, hea tuju ja muidugi parimad sõbrad ning leida omale üks mõnus koht, kus piknikku pidada. Häid piknikukohti on Pärnu kandis palju.

Loe rohkem »
Liitu meie uudiskirjaga

Visit Pärnu uudiskiri aitab sul veeta oma järgmise puhkuse Pärnus!