fbpx

Soovitused

Siit leiad häid soovitusi, mida Pärnus põnevat ette võtta.

Baltikumi esimene rahvusvaheline ratsaspordifestival (CHI) peetakse Maria talus

Ajavahemikul 3.-13. juuni, 2021.a. viiakse Pärnu linna Kõpu külas asuvas Maria talus läbi terves Balti regioonis esmakordselt toimuv rahvusvaheline ratsaspordifestival – CHI Pärnu. Mida taoline ettevõtmine endast kujutab?

Avasta Pärnumaad uue nurga alt – Peidus Pärnu

Pärnusse puhkama tulles võid sa külastada randa ja teha tiiru peale kesklinnas asuvatele tuntud söögi- ja istumiskohtadele. Või siis võid sa sel korral proovida avastada Pärnut ja Pärnumaad veidi teistmoodi, uue nurga alt, külastades paikasid, kuhu sa ehk varem sattunud ei ole.

Kosmosereis ja ookeanituur ümmarguses kinosaalis

Kellele ei meeldiks kinos käia: mugavad toolid, põnev film, meeldiv lõõgastus. Pärnus asub aga üks selline kino, mis tavalistest kinosaalidest oma sisult ja vormilt päris palju erineb. Nimelt on Pernova loodusmaja kerakino-planetaarium sõna otseses mõttes suure kera kujuline ning kinoekraaniks on kogu ruumi laepind.

Sindi kärestikule rajatakse rahvusvahelistele standarditele vastav veespordi ja veeturismikeskus

Tori Vallavalitsus koostöös Eesti Aerutamisföderatsiooniga (EAF) rajab Pärnu jõele endise Sindi paisu asemele rahvusvahelistele standarditele vastava aastaringse veespordi ja veeturismi keskuse.
Soovitused

Suuremad iga-aastased muusikafestivalid ja sündmused Pärnumaal

Lisaks kuurortlinnale on Pärnu ka kultuurilinn, kust leiab muusikafestivale ja sündmuseid igale maitsele, nii klassikalise muusika ja ooperi kui ka elektroonilise popi austajaile. Suuremad festivalid ja üritused toimuvad traditsiooniliselt suvel. Põnevaid üritusi Pärnu sündmuste kalendrist võib aga leida ka muul ajal.

Loe rohkem »
Soovitused

Soovitused, mida Pärnus ette võtta jõulukuul 2022

Jõulukuul täitub Pärnu tuledesära, rohkete ürituste ja jõulumaagiaga. Detsembrikuu jooksul toimub Pärnu linnas ja maakonnas nii mõndagi põnevat. Vaata ideid, mida Pärnus jõulukuul ja aastavahetusel ette võtta ning kuhu kindlasti minna, et kõigest sellest osa saada.

Loe rohkem »
Soovitused

Rutiinist välja: Pärnu – hea koht, kus korraldada konverentse ja seminare igal aastaajal

Pärnu on kaunis mereäärne linn, mis pakub palju erinevaid võimalusi tiimiürituste, seminaride ja konverentside korraldamiseks igal aastaajal. Pärnusse on hea tulla igast Eestimaa nurgast. Samuti sobib Pärnu hästi erinevateks ärikohtumisteks ja rahvusvaheliste meeskondade kokkusaamisteks, sest Tallinna ja Riia lennujaamad on Pärnust vaid paaritunnise sõidutee kaugusel.

Loe rohkem »
Soovitused

Kunst ja Pärnu – kuhu minna ja mida teha

Igal aastal toimub Pärnus mitmeid kunstisündmuseid, kus saab tutvuda nii Eesti kui ka välismaa kunstnike loominguga. Pärnu kunstimaailm on kirev ja lai, hõlmates lisaks maalikunstile ka fotograafiat, tänavakunsti, graafikat, valgusinstallatsioone ja filmindust.

Loe rohkem »
Soovitused

Parimad kohad, kus nautida päikeseloojangut Pärnumaal

Pärnu maakond paikneb suures osas jõe ja mere läheduses, seega on siin palju kohti, kus päikeseloojanguid nautida. Päikeseloojang Pärnus ei ole erakordne vaid suvel, vaid päikesest punetavat taevast võib siin näha ka muul ajal. Planeeri üks mõnus jalutuskäik, mine pere või sõpradega piknikule või vali restoran, kust on näha päikese loojumist. Lubame, et see elamus on seda väärt.

Loe rohkem »
Soovitused

Ürituste hooaeg Pärnus ei ole veel läbi

Suurem suvemelu saab enamasti augusti lõpuga läbi, kuid Pärnu suvi ja ürituste hooaeg ei lõppe veel nii pea. Ees seisab mitmeid suursündmuseid, mis toovad Pärnusse taas suuremal hulgal rahvast. Pane need kuupäevad omale varakult kalendrisse kirja, et kõigest sellest ka ise osa saada.

Loe rohkem »
Soovitused

Parimad vegan toite pakkuvad kohad Pärnus

Taimetoit on järjest populaarsem ja vegan toite võib leida ka mitmetest Pärnu söögikohtadest. Kui oled taimetoitlane või soovid lihtsalt kergemat ampsu, mis oleks 100% taimse koostisega, näeks hea välja ja täidaks ka kõhtu, siis koondasime kokku kohad, kust leiab parimad taimetoidud Pärnus.

Loe rohkem »
Liitu meie uudiskirjaga

Visit Pärnu uudiskiri aitab sul veeta oma järgmise puhkuse Pärnus!