Pärnu turismiinfo

Parimad soovitused ja info Pärnu linnas ning maakonnas reisimiseks asuvad siinsamas veebilehel – tere tulemast! Vaata lahkelt ringi ja veendu, miks külastada Pärnut, mida põnevat siin leidub ning tutvu ka meie soovitustega. “Praktiline info” menüünupp koondab majutuse ja toitlustuse pakkujad, ühistranspordi ja parkimise info ning palju muud kasulikku.

Soovitame ühtlasi Puhka Eestis veebilehe kaardirakendust, mis edastab nii Pärnumaa kui Eesti turismiinfot laiemalt.

Kui soovid vastust mõnele täpsemale küsimusele või vajad isiklikke soovitusi, võta meiega ühendust ja abistame võimalusel meeleldi. Saame anda Pärnu külastamisega seotud teavet ning jagada enda kogemusi, kuid vabade majutuskohtade infot me kahjuks ei näe ning teenuseid ei müü.

Turismiinfopunktid

Visit Pärnu jagab turismiinfot aastaringselt veebi, e-posti ja telefoni teel ning trükiseid jagame koostöös kohalike turismiettevõtetega. Pärnu maakonnas on erinevates asupaikades kohalikud infopunktid, millest mõni tegutseb hooajaliselt, mõni aastaringselt.

Pärnu maakonnas ja rahvusparkides on ühtlasi kolm RMK loodus- ja külastuskeskust, kus leidub parim teave piirkonna looduse ja puhkevõimaluste kohta. Loodus- ja külastuskeskused jagavad praktilist infot, pakuvad huvi- ning õppeprogramme ja müüvad ka vahvaid meeneid. 

Praktilisi Pärnu brošüüre saad lugeda ja alla tõmmata siit digitaalsena, 3 olulisemat pabertrükist on saadaval Visit Pärnu trükisepunktides.

Leiad pop-up turismiinfo, mehitamata trükisepunktide, kohalike infopunktide ja RMK külastuskeskuste asukohad allolevalt kaardilt.

  • Trükisehoidja Uue Kunsti Muuseumi fuajees
  • Trükisehoidja Pärnu Muuseumi fuajees
  • Trükisehoidja Rannastaadioni fuajees
  • Trükisehoidja Pernova Loodusmaja fuajees

Tori Rahvamajas ja Tori Hobusekasvanduse muuseumis asuvad turismitrükised ning jagatakse piirkonna külastamiseks soovitusi.

Rahvamaja on avatud T-P 10:00-17:00.

Hobusekasvanduse muuseum on avatud K-P kell 9:00-17:00.

Mõlemad asukohad on ratastooliga liikujale ligipääsetavad. Hoonetes on avalikud WC’d ja müüakse kohalikke meeneid.

Tõstamaa mõisamuuseumi infopunkt on avatud 15.06-21.08 iga päev kell 12:00-18:00.

Infopunktis asuvad turismitrükised ning jagatakse piirkonna külastamiseks soovitusi. Siit saab tellida nii mõisa kui alevi giidituure. Hoones on WC ja müüakse kohalikke meeneid.

Lihula mõisamuuseumi infopunkt on avatud muuseumi avamisaegadel. Hetkel on muuseumis renoveerimistööd.

Infopunktis asuvad turismitrükised ning jagatakse piirkonna külastamiseks soovitusi.  Hoones on WC ja müüakse kohalikke meeneid.

Otsi siit

Puhkajale

Konverents

Professionaalile

Liitu meie uudiskirjaga

Visit Pärnu uudiskiri aitab sul veeta oma järgmise puhkuse Pärnus!