Pärnu turismiinfo

Parimad soovitused ja info Pärnu linnas ning maakonnas reisimiseks asuvad siinsamas veebilehel – tere tulemast! Vaata lahkelt ringi ja veendu, miks külastada Pärnut, mida põnevat siin leidub ning tutvu ka meie soovitustega. “Praktiline info” menüünupp koondab majutuse ja toitlustuse pakkujad, ühistranspordi ja parkimise info ning palju muud kasulikku.

Soovitame ühtlasi Puhka Eestis veebilehe kaardirakendust, mis edastab nii Pärnumaa kui Eesti turismiinfot laiemalt.

Kui soovid vastust mõnele täpsemale küsimusele või vajad isiklikke soovitusi, võta meiega ühendust ja abistame võimalusel meeleldi. Saame anda Pärnu külastamisega seotud teavet ning jagada enda kogemusi, kuid vabade majutuskohtade infot me kahjuks ei näe ning teenuseid ei müü.

Turismiinfopunktid

Visit Pärnu jagab turismiinfot aastaringselt veebi, e-posti ja telefoni teel ning trükiseid jagame koostöös kohalike turismiettevõtetega. Pärnu maakonnas on erinevates asupaikades kohalikud infopunktid, millest mõni tegutseb hooajaliselt, mõni aastaringselt.

Pärnu maakonnas ja rahvusparkides on ühtlasi kolm RMK loodus- ja külastuskeskust, kus leidub parim teave piirkonna looduse ja puhkevõimaluste kohta. Loodus- ja külastuskeskused jagavad praktilist infot, pakuvad huvi- ning õppeprogramme ja müüvad ka vahvaid meeneid. 

Praktilisi Pärnu brošüüre saad lugeda ja alla tõmmata siit digitaalsena, 3 olulisemat pabertrükist on saadaval Visit Pärnu trükisepunktides.

Leiad pop-up turismiinfo, mehitamata trükisepunktide, kohalike infopunktide ja RMK külastuskeskuste asukohad allolevalt kaardilt.

Pärnu linna ja maakonna trükiseid ning põhiinformatsiooni linna kohta jagavad:

  • Hotell Villa Wesset (Supeluse 26, Pärnu)
  • Pernova Loodusmaja (A. H. Tammsaare 57, Pärnu)
 
  • Lihula mõisamuuseumi infopunkt on suveperioodil avatud T-L kell 10.00-17.00 (Linnuse tee 1, Lihula).
  • Tori Hobusekasvanduse muuseum on avatud K-P kell 9:00-17:00 (Pärnu mnt 10, Tori). Infopunkt on ratastooliga liikujale ligipääsetav.
  • Tõstamaa mõisamuuseumi infopunkt on avatud 14.06-25.08 iga päev kell 12:00-18:00 (Kalli mnt 13). Siit saab tellida nii mõisa kui alevi giidituure.
  • Häädemeeste muuseumi infopunkt on avatud suvisel perioodil 01.06-31.08 N-R kell 11.00-17.00, L kell 11.00-16.00 (Pärnu mnt 13, Häädemeeste). 

Infopunktis asuvad turismitrükised ning jagatakse piirkonna külastamiseks soovitusi. 

Hoones on WC ja müüakse kohalikke meeneid.

Linna- ja maakonnakaarte jagavad:

  • Trükisehoidja Uue Kunsti Muuseumi fuajees (Rüütli 40a)
  • Trükisehoidja Pärnu Muuseumi fuajees (Aida 3)
 

Otsi siit

Puhkajale

Konverents

Professionaalile