fbpx

Elamused

Motiveeri meeskonda ägeda üritusega

Meeskonna motiveerimiseks või konverentsil osalejate õhtuseks ajaveetmiseks sobivad suurepäraselt erinevad ideed, millest Pärnu kandis juba puudust ei tule. Siinne maaliline loodus ja kuurordihõnguline linn koos Pärnu jõe ja merelahega pakuvad rohkelt võimalusi vaba aja veetmiseks. 

Suurüritustel on tavapärane, et töisele osale järgneb ka õhtune networking-üritus, kus omavahel kontakte vahetatakse ja tuttavaks saadakse. Konverentsijärgne tutvumisüritus ei pea alati olema traditsiooniline püstijala-üritus, seda saab korraldada ka meeldejäävamal moel. Kui konverentsile on tulnud inimesi eri paigust, siis on väga kasulik osalejad hetkeks tavapärasest keskkonnast välja tuua ja nad mõne ühise tegevuse kaudu suhtlema panna. Selline tegevus pakub lisaväärtust ka konverentsile endale.

Mõned ideed

  • Disainige ise lõikelaudu, võtmehoidjaid või pannilabidaid.
  • Kui aega on pikemalt, siis tasub ette võtta reis imelisele Kihnu saarele.
  • Korraldage oma õhtune üritus spaas ja kutsuge sinna näiteks DJ.
  • Lõbus SUP-jooga kaunis Pärnu rannas, purjereis Pärnu lahel või kalastusretk koos giidiga Pärnu jõel.
  • Avastage Pärnu siidritalusid.
  • Ajage adrenaliin lakke Põhjamaade parimal ringrajal.
.. ja palju muid ideid. Tutvuge meie koostööpartneritega allolevas loetelus või kirjutage meile SIIN ja küsige nõu.

Hedon SPA & HOTEL – ööspaa

Ulatame Sulle rõõmuga sõbrakäe, et Sinu üritused õnnestuksid, olgu selleks seminar, koosolek või kohtumine äripartneritega, meeskonna motivatsioonipäev, või hoopis osakonnaga seotud tähtsündmuse, eduka projekti, jõulude vm. tähistamine.

Loe rohkem »

Jaanihanso siidrituur

Jaanihanso siidrivabrikus saab näha ja maitsta päris Eesti siidrit. Siidrivabriku pererahvas viib külalised vabrikusse ja õunaaeda ekskursioonile ja pakub peale ekskursioone viite siidrit koos suupistetega.

Loe rohkem »