Elamused seltskonnale

Motiveeri meeskonda ägeda üritusega

Meeskonna motiveerimiseks või konverentsil osalejate õhtuseks ajaveetmiseks sobivad suurepäraselt erinevad ideed, millest Pärnu kandis juba puudust ei tule. Siinne maaliline loodus ja kuurordihõnguline linn koos Pärnu jõe ja merelahega pakuvad rohkelt võimalusi vaba aja veetmiseks. 

Suurüritustel on tavapärane, et töisele osale järgneb ka õhtune networking-üritus, kus omavahel kontakte vahetatakse ja tuttavaks saadakse. Konverentsijärgne tutvumisüritus ei pea alati olema traditsiooniline püstijala-üritus, seda saab korraldada ka meeldejäävamal moel. Kui konverentsile on tulnud inimesi eri paigust, siis on väga kasulik osalejad hetkeks tavapärasest keskkonnast välja tuua ja nad mõne ühise tegevuse kaudu suhtlema panna. Selline tegevus pakub lisaväärtust ka konverentsile endale.

Mõned ideed

  • Disainige ise lõikelaudu, võtmehoidjaid või pannilabidaid.
  • Kui aega on pikemalt, siis tasub ette võtta reis imelisele Kihnu saarele.
  • Korraldage oma õhtune üritus spaas ja kutsuge sinna näiteks DJ.
  • Lõbus SUP-jooga kaunis Pärnu rannas, purjereis Pärnu lahel või kalastusretk koos giidiga Pärnu jõel.
  • Avastage Pärnu siidritalusid.
  • Ajage adrenaliin lakke Põhjamaade parimal ringrajal.
  • Loe Estonian Convention Bureau blogipostitust Pärnu parimatest elamustegevustest ja firmaürituse pidamise kohtadest.
.. ja palju muid ideid. Tutvuge meie koostööpartneritega allolevas loetelus või kirjutage meile SIIN ja küsige nõu.

Pidutse

Rahvuslik õhtu Maria talus

Maria talu on eelmise sajandi algusaastail ehitatud Lääne-Eesti tüüpi rehielamu, kus on säilinud ehe kohapeal käsitsi vormitud tellistest reheahi. Tänasel päeval pakume rehetoas külalistele läbi aegade talus valmistatud toitu koos rahvusliku programmiga, mille käigus tutvustame Eesti rahvakultuuri ja peotraditsioone läbi mängude, tantsude ja muusika.

Basseinipidu spaakeskuses SPA & SAUN

Oleme veendunud, et töö ei pea olema alati väsitav ja tüütu, kindlasti mitte! Pika koosolekute päeva lõpetuseks sobib hästi tõeliselt lõõgastav spaa.

Kokteilikoolitus Sinu sündmusel

Soovid teha midagi põnevat oma seltskonna või töökaaslastega? Veeta lõbusalt aega, saada uusi teadmisi ja kuulda põnevaid lugusid joogimaailmast?

Rändbaar Sinu sündmusel

Rändbaar tuleb just täpselt sinna, kuhu kutsutakse ja teeb sinu peost peo!

Tuurita

Pimeda aja tuur laternate valgel

Kutsume Sind meeleolukale laternatuurile mööda Pärnu vanalinna tänavaid, kus möödunud aegade lood ärkavad ellu ning tutvustavad päikesepaistelise kuurortlinna varjatumat poolt.

Avasta Pärnut elektritõukeratastel, kiirelt ja lõbusalt

Pärnu Private Tours pakub mitmekesist valikut ekskursioonidest koos professionaalse giidiga – alates traditsioonilistest kuni maitseelamustuurideni välja.

Õlleteemaline tuur koos kohaliku käsitööõlle degusteerimisega

Mõnus jalutuskäik vanalinnas ning kohalikke käsitööõllede degustatsioon koos väikese snäkiga on sobiv nii sotsialiseerumiseks kui ka tuju tõstmiseks.

Ühepäevane tutvumisreis Kihnu saarel

Kihnurand ootab kõiki reisihuvilisi, kes vajavad majutust, toitlustust, jalgrattaid saare avastamiseks, veoautosid ekskursioonide tegemiseks või lihtsalt toredat meelelahutust.

Kultuuriküllane päev Kihnus

Kihnu on imeline aarete saar – ootame huvilisi, põnevuse otsijaid, kes soovivad nautida kihnu ehedat eluolu, igapäevaelu, saada osa põnevast saare ajaloost ning hinnalisest kultuuri- ja kunstivarast, mis kõik on hindamatu väärtusega!

Lõõgastu

Seminar saunas

Juba Vanas-Roomas sündisid parimad ideed ja sõlmiti parimad kokkulepped just saunas!

Lõõgastav elamus privaatses ööspaas

Ulatame Sulle rõõmuga sõbrakäe, et Sinu üritused õnnestuksid, olgu selleks seminar, koosolek või kohtumine äripartneritega, meeskonna motivatsioonipäev, või hoopis osakonnaga seotud tähtsündmuse, eduka projekti, jõulude vm. tähistamine.

Vabaõhu-jooga Sulle sobivas kohas

Paljajalu on joogastuudio Pärnu südalinnas, koht kus kohtuvad head mõtted ja head inimesed. Aga suvisel ajal, ilusa ilmaga, kolime oma stuudio välja, et nautida päikest ninal ja varbaid murus - ikka suvepealinnale kohaselt!

Seikle

Purjetamine Pärnu lahel või väikesaartele

Purjetades saad kogeda nii maailma vaiksemat vaikust, kui ka tormist merd, unustamatuid päikeseloojanguid, kui ka meeldivaid tuulebriize. Purjetamine Pärnu lahel on mõnus üllatus kolleegidele, sõpradele või koostööpartneritele.

Kanuumatk

Kanuu.ee viib teid meeleldi kanuumatkale Audru jõele. Sportlik matk sobib ideaalselt poolepäevaseks tegevuseks. Pikema matkasoovi korral läheme Soomaale.

Porsche Ring sõiduelamused

Pärnu linnas asub tõenäoliselt Põhjamaade parim ringrada, mis ootab kõiki huvilisi erinevaid sõiduelamusi nautima või oma autot või mootorratast proovile panema.

Aerusurfi matk merel või jõel

Supimatk on vahva ajaviide nii sõpruskondadele kui kolleegidele olenemata vanusest ja füüsilisest ettevalmistusest. Näeme rannas!

Räätsamatk

Kanuu.ee räätsamatk viib teid linna lähedale avastamata aladele, kus saame turvaliselt räätsadega õõtsuval pinnasel loodust avastada.

Kalapüügivõistlus või parveehitus

Meie ülesanne on teha teie meeskonnaliitmise- ja motivatsiooniüritusest ettevõtet ühendav ja kaasahaarav elamus.

Väike Surfilaager

Pärnuga käib kokku suvi ja rand ning sellega omakorda käib kokku SURF. Aloha kutsub teid külla mai keskpaigast kuni septembri keskpaigani. Näeme rannas!

Naudi

Design Meets Wine töötoad

Mamm&Frukt on urbanistlik veinimaja suvepealinnas aastast 2015.

Jaanihanso siidrituur

Jaanihanso siidrivabrikus saab näha ja maitsta päris Eesti siidrit. Siidrivabriku pererahvas viib külalised vabrikusse ja õunaaeda ekskursioonile ja pakub peale ekskursioone viite siidrit koos suupistetega.

Disaini

Puidust köögitarvikute disainimise töötoad

Kolme Karu Kaubamaja on disaini- ja kingipood, mis jagab ruumi Vaas&Vaas puidust kodusisustust maaliva pereettevõtte avatud ateljeega Waldhofi Ärimajas.

Floristika töötoad

Inspireeriv käeline tegevus taimedega. Õpi midagi täiesti uut!

Design Meets Wine töötoad

Loovalt sisustatud aeg koos kolleegidega peale tegusat töö-, seminari- või koolituspäeva.

Otsi siit

Puhkajale

Konverents

Professionaalile