fbpx

KODULEHT
www.kanuu.ee

KONTAKTISIK
Katriin Krimm
katriin@kanuu.ee
+372  5391 7027

Kanuu.ee kanuu- ja räätsamatkad

Kanuu.ee tegeleb seiklusmatkadega Pärnu-, Soo- ja Harjumaal. Soovid matkata üksinda või 200’kesi, meile sobivad mõlemad variandid! Viime Sind heal meelel kanuutama, räätsadega raba peale, talvel matkasuuskadega paksule lumele, ZIL 131 kuueveoliste maasturitega mutta, kevadel parvedega raftingule ja suvel rahulikule kalapüügile. Mõnusaks poolepäevaseks sportlikuks tegevuseks on kanuumatk Audru jõel Pärnu lähistel või räätsamatk Rääma rabas. Pikema matkasoovi korral läheme Soomaale. Matkata saab just teile sobival ajal, võtke ühendust ja leiame sobiva päeva ja marsruudi!  

Kanuumatk Audru jõel 

Alustame matka Audru kooli lähistelt, enamiku matkast on jõgi rahulik. Üks suurem kärestik – vana veskitamm on paar kilomeetrit matka algusest ja teine veidi väiksem Audru silla all. Peale kärestikke on iidsete tammede all mõnus koht Audru pargis väikeseks jalasirutuseks ja piknikuks, kus veedame lõuna. Matka lõpetame veidi enne jõe suubumist merre.

  • osalejate arv: 2 kuni 100 
  • matka kestus: 2-3 tundi

Räätsamatk Rääma rabas

Matk, kuhu tasub tulla 4 korda aastas! Tule matka sügiseses rabas pohlade ja värviliste lehtede keskel, talvises rabas paksul lumel hõljudes, kevadises rabas tärkab loodus, vulisevad veed, laulavad linnud, suvel võlub raba soojade ujumislaugastega, looduslik mudaSPA. 

Räätsamatk ei nõua tugevat füüsilist ettevalmistust, tegemist on rahuliku liikumisega, kus jälgitakse loodust. Matka käigus tutvume rabale omaste taimedega ja tasasel jälgimisel võime kohata ka rabas elavaid metsloomi. Võta kaasa fotoaparaat, et hinnalised hetked kaotsi ei läheks!

  • osalejate arv: 1 kuni 62
  • matka kestus: 2-3 tundi

KODULEHT
www.kanuu.ee

KONTAKTISIK
Katriin Krimm
katriin@kanuu.ee
+372 5391 7027

Liitu meie uudiskirjaga

Visit Pärnu uudiskiri aitab sul veeta oma järgmise puhkuse Pärnus!