Miks Pärnu?

Pärnu on mereäärne kuurortlinn, mis pakub rohkelt võimalusi erinevate seminaride ja konverentside korraldamiseks. Siin kohtuvad omavahel uuendusmeelsus ja traditsioonid, linnaelu ja rahulik atmosfäär. Põhjuseid, miks korraldada konverents Pärnus, on palju.

Miks korraldada oma seminar Pärnus?

Pärnu on mereäärne kuurortlinn, mis pakub rohkelt võimalusi erinevate seminaride ja konverentside korraldamiseks. Siin kohtuvad omavahel uuendusmeelsus ja traditsioonid, linnaelu ja rahulik atmosfäär. Põhjuseid, miks korraldada konverents Pärnus, on palju.

Soodne asukoht

Pärnu asub vaid 1,5 tunnise sõidu kaugusel Tallinnast ja 2 tunnise sõidu kaugusel Riiast. Ühendus mõlema linnaga on kiire ja hea ning siia saab mugavalt sõita nii bussi kui autoga.

Pikaajalised traditsioonid

Pärnu on üks vanemaid kuurorte Eestis. Esimene puhkeasutus avati Pärnus juba enam kui 180 aastat tagasi. Pikaajaline kogemus klientide teenindamisel ja turistide võõrustamisel on loonud kõik eeldused, et meie külastajatele kujuneks siinviibimine võimalikult heaks.

Kõrgel tasemel konverentsiruumid ja seminarikohad

Pärnus ja Pärnumaal on arvukalt erinevaid konverentsikohti ja seminari pidamise võimalusi. Pärnu linnast leiad nii väärikaid ajaloolise hõnguga seminarisaale kui modernseid spaahotelle, kes konverentse võõrustavad. Linnast veidi eemal asub mitmeid suuri puhkeasutusi ja hotelle, kus meeskonnaga segamatult töötada ja ühiselt aega veeta.

Pärnu seminari- ja konverentsikohad vastavad kõigile rahvusvahelistele nõudmistele. Ürituste toimumiskohtades ootab sind mitmekesine toitlustuse valik, professionaalsel tasemel kohapealne korraldus, erinevas suuruses saalid ja koolitusruumid nii suuremate kui väiksemate ürituste tarbeks, seminari läbiviimiseks vajalik tehnika, wifi jpm.

Kõrgel tasemel konverentsiruumid ja seminarikohad

Pärnu linn on suurepärane valik neile, kes soovivad põgeneda suurlinna kärast ja vältida liiklusummikuid. Kõik Pärnu linna peamised vaatamisväärsused, rand ja seminarikohad asuvad üksteisest jalutuskäigu kaugusel. Pärnu linna tänavad ja ajaloolised villad on juba omaette vaatamist väärt. Siinset kuurordile omast arhitektuuri ei leia kuskilt mujalt.

Vaid 15-minutilise autosõidu kaugusel asub mitu golfiväljakut, 30 minuti kaugusel Eesti suuruselt teine rahvuspark. Kaunis loodus pakub rohkelt võimalusi matkamiseks ja värskes õhus vaba aja veetmiseks.

Kui otsid midagi erilist

Pärnu konverentsi- ja seminarikohad võimaldavad väga erinevaid formaate nii sise- kui väliürituste korraldamiseks. Konverents tipptasemel hotellis, suvepäevad mererannal, seminar saunas, tiimikoosolek basseinis, ärikohtumine ajaloolises villas, meeskonnaüritus golfirajal – variante on lõputult. Ürituse korraldamine Pärnus või Pärnumaal võib olla täpselt nii eriline ja meeldejääv, kui sa ise soovid. Puhkuse saad pealekauba.

Rohked võimalused töö ja vaba aja ühildamiseks

Pärnu eriline atmosfäär lausa soodustab aja maha võtmist ja puhkamist. Siin saad oma töötajaskonnaga tulla rutiinist välja ja korraldada töiseid seminaripäevi, leides samal ajal kosutust ka hingele ja vaimule. Mis saaks olla veel parem, kui konverentsi ühendamine väikese puhkusega.

Pärnu ja selle ümbrus pakub aastaringselt arvukalt võimalusi konverentsi ja vaba aja ühildamiseks. Lase oma üritusel osalejatel hellitada end õhtul spaas, minge surfama või SUP-i matkale, avastage siinne rand, minge rabamatkale või tehke üks kiire autoring Eesti suurimal ringrajal. Lisaks võite avastada Pärnu linna ja maakonda ühisel jalgrattamatkal või elektriruladega, korraldada basseinipidusid või sõita näiteks purjekaga UNESCO pärandiga kaitstud Kihnu saarele. Vaata lähemalt elamuslikke ideid.

Tugiteenused – Reiser Konverentsid

Oma tugevaimaks küljeks peame Pärnu ja Pärnu maakonna võimaluste tundmist ning professionaalseid töötajaid.

Pakutavad teenused:

  • majutuse broneerimine
  • konverentsisaalide ja tehnika broneerimine
  • teavitamine ja arveldamine kliendi ja hotelli vahel
  • osalejate registreerimine
  • jaotusmaterjalide valmistamine ja komplekteerimine
  • toitlustamise korraldamine
  • konverentsi vastuvõttude ja pidulike õhtusöökide korraldamine
  • delegaatide transpordi organiseerimine, nõustamine
  • meelelahutusprogrammid
  • saatjate programmid

Võta ühendust:
parnuconvention@reiser.ee
+372 521 4210
www.reiser.ee

Otsi siit

Puhkajale

Konverents

Professionaalile