fbpx

Talvepuhkus Pärnus

Pärnu suvise melu asemel võtab talvel teid siin vastu imeline vaikne muinasjutulinnake.

Miski pole kaunim, kui lumine Pärnu – pehmete lumemütsidega majad ja õhtused jõulutuledes linnatänavad. Suuri tuledes jõulukuuski on Pärnus traditsiooniliselt koguni kaks – teatri vastas Keskväljakul ning Iseseisvuse väljakul.

Ilusa talveilmaga on lummav jalutada vaiksetel tänavatel ja lumistes parkides ning seejärel astuda läbi mõnest hubasest kohvikust, et juua tass sooja teed.

Võtke aega, et tutvuda Pärnu põneva ajalooga Pärnu Muuseumis, vaadata üle kunstinäitused Uue Kunsti muuseumis, Linnagaleriis ja mujal. Pärnu kontserdimajas ja kirikutes toimub ilusaid kontserte talveõhtute sisustamiseks. Teater Endla pakub kindlasti meeldejääva kultuurielamuse.

Hotellid ja restoranid

Kas tulete vaikset puhkust nautima või aktiivset nädalavahetust veetma, mõnda tähtpäeva tähistama, kontserdile või teatrietendusele – broneerige hotellituba ja nautige muretult õhtut. Traditsiooniliselt koostavad mitmed Pärnu restoranid ja söögikohad talviti uued erimenüüd, mida nautida koos kaaslase või töökollektiiviga. Mainimata ei saa jätta asjaolu, et mitmed Pärnu restoranid kuuluvad Eesti top restoranide nimistusse.

Talv on hea aeg tulla Pärnusse spaapuhkusele mõnesse paljudest spaahotellidest, kus saab nautida turgutavaid hoolitsusi, mõnuleda saunades-basseinides, nautida tervislikke hommiku- ja lõunasööke.
Paljud spaahotellid pakuvad talviti mitmeid ahvatlevaid puhkusepakette. Tutvu Pärnu spaadega SIIN.

Kohvikud

Teid ootavad tunnustatud Pärnu kohvikud oma hubase interjööriga. Soovitame neisse külmal talvepäeval sisse astuda, ning juua näiteks üks kuum kakao või glögi ja maitsta kohalikke suupisteid. Ka kaubanduskeskustes osteldes leiate mitmeid mõnusaid toidukohti ja kohvikuid.

Pärnu spaad ja veekeskused

Kui ilm on külm, siis Pärnu spaad oma sauna- ning veekeskustega kutsuvad sisse sooja. Veetke mõned tunnid leili-, soola- ja aurusaunades, mõnulege basseinides ja mullivannides. Lapsi kutsub möllama uuenenud atraktsioonidega Tervise Paradiisi veekeskus.
Miks mitte rentida kuskil metsaveerel või mere ääres väike puhkemajake või saunamaja ning veeta talvine puhkusenädal Pärnus nautides vaikust, suusatamist ning hubaseid õhtuid kaminatule valgel.

Talvised tegevused Pärnus ja Pärnumaal

Mida Pärnus talvel perega teha saab? Erinevad aktiivsed talvetegevused
Liitu meie uudiskirjaga

Visit Pärnu uudiskiri aitab sul veeta oma järgmise puhkuse Pärnus!