fbpx

Professionaalile

Ümarlauad

Info Visit Pärnu poolt korraldatavatest igakuistest ümarlaudadest, milles turismiettevõtjad on oodatud aktiivselt osalema.

Tarbijamärgis "Siin on COVID-19 turvaline"

Pärnu linna ja maakonna vastutustundlikud ettevõtted on oodatud liituda tarbijamärgisega "Siin on COVID-19 turvaline" kinnitamaks külastajatele, et ettevõte on pühenduvad turvalise klienditeekonna tagamisele ja on vastutustundlik.

Koolitused ja seminarid

Info Visit Pärnu poolt korraldavatest seminaridest ja koolitustest, mis on mõeldud Pärnu turismiettevõtjatele.

Uudiskiri

Ole kursis ettevõtlus- ning turismialaste uudistega.

Koostöö Visit Pärnuga

Millised on ettevõtjate koostöövõimalused Visit Pärnu sotsiaalmeedia kanalites? Kuidas liituda tarbijamärgisega "Siin on turvaline"? Kust leida fotosid Pärnust? Laadi alla ülevaatlik infomaterjal, mis annab vastuse nii nendele kui ka paljudele teistele koostöövõimalusi puudutavatele küsimustele.

Visit Pärnu CVI

Pärnumaa (sh Pärnu linna) visuaalne identiteet on mõeldud kogu piirkonna turundamiseks.

Visit Pärnu blogi

Jutuvestmine ehk storytelling on tänapäeva turunduses üks olulisemaid aspekte. Oma sihtkoha loost arusaamine on üks, kuid selle kommunikeerimine täiesti teistmoodi asi. Sellest tulenevalt lõime täiesti uutmoodi blogilahenduse.

Trükised

Visit Pärnu annab välja erinevaid Pärnu linna ja maakonda tutvustavaid turismitrükiseid. Siit leiad ülevaate veebiformaadis reisijuhtidest, kaartidest ja teematrükistest.

Valmistume hooajaks

Visit Pärnu korraldab kord aastas traditsiooniks saanud seminari, kus valmistume hooajaks.

Projekt "Visit Pärnu kui jätkusuutlik, turvaline ja külalislahke sihtkoht"

Visit Pärnu osaleb 2021-2023 projektis "Visit Pärnu kui jätkusuutlik, turvaline ja külalislahke sihtkoht". Koostööprojekti rahastatakse läbi Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

Pärnu turismistrateegia aastani 2025

Mis on Pärnu uue strateegia edu tagavateks põhimõteteks? Millised on arenguvajadused? Millised on eesmärgid ja tegevussuunad?

Lisa 5 muudatus - Tegevuskava 2022

Visit Pärnu kontaktid

Uudised

Uudiseid Pärnu turismisektoris toimunud uuendustest ja lähiaja plaanidest
Liitu meie uudiskirjaga

Visit Pärnu uudiskiri aitab sul veeta oma järgmise puhkuse Pärnus!