Professionaalile

Praegu käsil

Visit Pärnu meeskonna tegevused, uuringud või uudised, mis on parasjagu olulised.

Sise- ja välisturistide klienditeekonna uuring Tõstamaa ja Audru osavallas ning Kihnus

Pärnu turismisihtkoha strateegia 2025–2029

Pärnu linna uuenenud parkimiskord

Tulekul

Peatselt tulekul üritused või tegevused.

Tulekul!

Pärnu turismisektorile kasulik info

Leiad siit erinevaid ülevaateid, materjale ning sissevaate Visit Pärnu tegevustesse. Tutvu ka eelnevate tegevuste ajalooga ning muu Pärnus tegutsevale turismiinimesele vajaliku infoga.

Visit Pärnu tutvustus

Kuidas juhitakse ja arendatakse turismi Pärnumaal? Kes on Visit Pärnuga seotud inimesed? Mismoodi saab Visit Pärnuga koostööd teha?

Pärnumaa turismiuudised

Mis toimub ühes turismisihtkohas nii-öelda kulisside taga? Anname turismiuudiste rubriigis teada Visit Pärnu tiimiliikmete tegevustest ja sihtkoha arengutest.

Koolitused ja kontaktüritused

Info Visit Pärnu poolt korraldavatest seminaridest, koolitustest ja muudest üritustest, mis on mõeldud Pärnumaa turismisektori inimestele.

Turismisektori uudiskiri

Leia huvipakkuv koolitus, osale üritustel ja ole kursis Pärnu turismi käekäiguga - saadame ülevaate olulisest infost Sinu postkasti kord kuus.

Pärnu turismiuuringud

Siit leiad Pärnu linna läbi viidud turismiteemalised uuringud. Tutvu ja võib-olla leiad siit häid ideid, kuidas kliendid paremini Sinuni jõuaksid.

Pärnu turismistrateegia aastani 2025

Mis on Pärnu uue strateegia edu tagavateks põhimõteteks? Millised on arenguvajadused? Millised on eesmärgid ja tegevussuunad?

Lisa 5 muudatus - Tegevuskava 2022

Projekt "Visit Pärnu kui jätkusuutlik, turvaline ja külalislahke sihtkoht"

Visit Pärnu osaleb 2021-2023 projektis "Visit Pärnu kui jätkusuutlik, turvaline ja külalislahke sihtkoht". Koostööprojekti rahastatakse läbi Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

Visit Pärnu CVI

Pärnumaa (sh Pärnu linna) visuaalne identiteet on mõeldud kogu piirkonna turundamiseks. Tutvu, kuidas saad seda enda kuvandis kasutada, k.a. juhised Visit Pärnu logo kasutamiseks.

Trükised

Visit Pärnu annab välja erinevaid Pärnu linna ja maakonda tutvustavaid turismitrükiseid. Siit leiad ülevaate veebiformaadis reisijuhtidest, kaartidest ja teematrükistest.

Puhka Eestis võimalused

Kuidas on seotud Visit Pärnu ja Puhka Eestis veebilehed? Kuhu ja kuidas saata oma ettevõtte info? Tõmba alla poster, mis selgitab ühel leheküljel, kuidas ametlikes turismiportaalides pildil olla.

Koostöö Visit Pärnuga

Millised on ettevõtjate koostöövõimalused Visit Pärnu sotsiaalmeedia kanalites? Kuidas liituda tarbijamärgisega "Siin on turvaline"? Kust leida fotosid Pärnust? Laadi alla ülevaatlik infomaterjal, mis annab vastuse nii nendele kui ka paljudele teistele koostöövõimalusi puudutavatele küsimustele.

Trükised

Visit Pärnu annab välja erinevaid Pärnu linna ja maakonda tutvustavaid turismitrükiseid. Siit leiad ülevaate veebiformaadis reisijuhtidest, kaartidest ja teematrükistest.

Otsi siit

Puhkajale

Konverents

Professionaalile