fbpx

Professionaalile

Koostöö Visit Pärnuga

Millised on ettevõtjate koostöövõimalused Visit Pärnu sotsiaalmeedia kanalites? Kuidas liituda tarbijamärgisega "Siin on turvaline"? Kust leida fotosid Pärnust? Laadi alla ülevaatlik infomaterjal, mis annab vastuse nii nendele kui ka paljudele teistele koostöövõimalusi puudutavatele küsimustele.

Puhka Eestis võimalused

Kuidas on seotud Visit Pärnu ja Puhka Eestis veebilehed? Kuhu ja kuidas saata oma ettevõtte info? Tõmba alla poster, mis selgitab ühel leheküljel, kuidas ametlikes turismiportaalides pildil olla.

Projekt "Visit Pärnu kui jätkusuutlik, turvaline ja külalislahke sihtkoht"

Visit Pärnu osaleb 2021-2023 projektis "Visit Pärnu kui jätkusuutlik, turvaline ja külalislahke sihtkoht". Koostööprojekti rahastatakse läbi Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

Koolitused ja seminarid

Info Visit Pärnu poolt korraldavatest seminaridest ja koolitustest, mis on mõeldud Pärnu turismiettevõtjatele.

Ümarlauad

Info Visit Pärnu poolt korraldatavatest igakuistest ümarlaudadest, milles turismiettevõtjad on oodatud aktiivselt osalema.

Uudiskiri

Ole kursis ettevõtlus- ning turismialaste uudistega. Saadame uudiskirja kord kuus.

Valmistume hooajaks

Visit Pärnu korraldab kord aastas traditsiooniks saanud seminari, kus valmistume hooajaks.

Pärnu turismistrateegia aastani 2025

Mis on Pärnu uue strateegia edu tagavateks põhimõteteks? Millised on arenguvajadused? Millised on eesmärgid ja tegevussuunad?

Lisa 5 muudatus - Tegevuskava 2022

Tarbijamärgis "Siin on COVID-19 turvaline"

Pärnu linna ja maakonna vastutustundlikud ettevõtted on oodatud liituda tarbijamärgisega "Siin on COVID-19 turvaline" kinnitamaks külastajatele, et ettevõte on pühenduvad turvalise klienditeekonna tagamisele ja on vastutustundlik.

Visit Pärnu CVI

Pärnumaa (sh Pärnu linna) visuaalne identiteet on mõeldud kogu piirkonna turundamiseks.

Pärnu turismiuuringud

Siit leiad Pärnu linna läbi viidud turismiteemalised uuringud. Tutvu ja võib-olla leiad siit häid ideid, kuidas kliendid paremini sinuni jõuaksid.

Trükised

Visit Pärnu annab välja erinevaid Pärnu linna ja maakonda tutvustavaid turismitrükiseid. Siit leiad ülevaate veebiformaadis reisijuhtidest, kaartidest ja teematrükistest.

Uudised

Uudiseid Pärnu turismisektoris toimunud uuendustest ja lähiaja plaanidest

Visit Pärnu kontaktid

Visit Pärnu blogi

Jutuvestmine ehk storytelling on tänapäeva turunduses üks olulisemaid aspekte. Oma sihtkoha loost arusaamine on üks, kuid selle kommunikeerimine täiesti teistmoodi asi. Sellest tulenevalt lõime täiesti uutmoodi blogilahenduse.
Liitu meie uudiskirjaga

Visit Pärnu uudiskiri aitab sul veeta oma järgmise puhkuse Pärnus!