fbpx

Pärnu
lennujaam

Pärnu lennujaam

Pärnu Lennujaama saabuvad nii rahvusvahelised kui kodumaised lennud. Läbi lennuühenduste oleme maailmale lähedal ning ühenduses erinevate suurlinnadega.

Pärnust Ruhnu saarele

Lennutransporti Pärnust Ruhnu saarele pakub lennuoperaator Diamond Sky, kelle kodulehelt leiab täpsema info nii lennugraafiku kui ka piletihindade kohta. Lennud toimuvad 9 kohalise lennukiga Britten-Norman BN2.

Lennuliin Helsingi-Pärnu

NyxAir regulaarlennud Pärnu ja Helsingi vahel toimuvad kaks korda nädalas neljapäeviti ja pühapäeviti alates 5. maist kuni 21. augustini 2022. Lennud toimuvad 50 kohalise lennukiga Saab 2000. Lend kestab 40 minutit.

Lennuliin Stockholm-Pärnu

SAS pakub lendusid Stockholmi ja Pärnu vahel. 70-kohaline lennuk lendab 25. juunist kuni 16. augustini. Lennud toimuvad igal teisipäeval ja laupäeval. Lend kestab 1 tund ja 20 minutit.

Lennuplaan

Nädalapäev Lähtekoht Sihtkoht Kellaaeg
Teisipäev
Stockholm
Pärnu
15:45-18:05
Teisipäev
Pärnu
Stockholm
18:35-18:55
Neljapäev
Helsingi
Pärnu
12:30–13:10
Neljapäev
Pärnu
Helsingi
13:40–14:20
Laupäev
Stockholm
Pärnu
15:05-17:25
Laupäev
Pärnu
Stockholm
17:55- 18:15
Pühapäev
Helsingi
Pärnu
13:10–13:50
Pühapäev
Pärnu
Helsingi
14:20–15:00

Lennuühendused Helsingiga

Helsingist on suurepärased võimalused edasi lendamiseks teistesse Soome sihtkohtadesse ja kaugemale. Infot Helsingissse lendavate lennufirmade ja nende lennugraafikute kohta leiab Helsingi Vantaa lennujaama kodulehelt.

Kuidas saada Pärnu lennujaamast kesklinna?

Pärnu Lennujaam asub Pärnu kesklinnast vaid 6 km kaugusel Tori vallas, Eametsa külas. Lennujaama ja kesklinna vahel on mugav liigelda kas bussi või taksoga. Loomulikult on võimalus leida transport ka läbi Bolt rakenduse.

  • Bussiga

    Lennujaama bussipeatus asub reisiterminali ees. Buss number 23 sõidab marsruudil Lennujaam ja Pärnu bussijaam. Bussigraafik on muutuv vastavalt lennugraafikule. Samuti sõidab Lennujaam - Bussijaam - Viiking liinil buss nr 24. Graafikuga saad tutvuda SIIN. Bussipilet bussijuhilt ostes on 3 eurot.

Bus nr 23 Pärnu Airport - Pärnu Bus Station
Bus nr 24 Pärnu Airport - Pärnu Bus Station - Viiking (1)
  • Taksoga

    Taksoga liikumine lennujaama ja kesklinna vahel on mugav, sest taksod saavad peatuda otse reisiterminali ees. Taksosõidu orienteeruv hind on 7-10 eurot.

  • Boltiga

    Sõidujagamisteenus Bolt võimaldab mugavalt leida endale lähim vaba auto. Vali sihtkoht, telli auto, kohtu juhiga ja naudi sõitu.

Ohutu reisimine

Muretuks lennureisiks vii end eelnevalt kurssi Eestisse sisenemise ja oma transiitriikide läbimise nõuetega. Saabu lennujaama aegsasti ning hoia check-in’i ajal käepärast dokumendid ja tõendid.

Küsimuste tekkimise korral, aruta need läbi oma lennufirmaga. Täpsemat infot COVID-19 ja Eestisse reisimisega seonduvalt leiad Visit Estonia kodulehelt ning reisimise kohta välismaale leiad Reisi Targalt kodulehelt.

Ole Pärnu Lennujaamas vähemalt tund enne väljalendu. See jätab piisavalt aega võimalike ootamatuste, järjekordade jm puhuks. Vaata lähemalt infot Pärnu Lennujaama kodulehelt.

Lennufirmadele

Lennufirmadele

Pärnu Lennujaama lennurada on 2000 meetrit pikk ja 30 meetrit lai ning reisiterminal võimaldab üheaegselt teenindada 80 sissetulevat ja 80 väljuvat reisijat. Otsime lennufirmasid või reisibüroosid, kes oleksid huvitatud teenindama või vahendama Soome, Rootsi ja Norra vahelisi lennuliine. Oma võimalikest koostöösoovidest palume kirjutada ave.laane@parnu.ee

Buss 23 - 2022 graafik
Liitu meie uudiskirjaga

Visit Pärnu uudiskiri aitab sul veeta oma järgmise puhkuse Pärnus!