Pärnu lennujaam

Pärnu Lennujaama saabuvad nii rahvusvahelised kui kodumaised lennud. Läbi lennuühenduste oleme maailmale lähedal ning ühenduses erinevate suurlinnadega.

Pärnust Ruhnu saarele

Lennutransporti Pärnust Ruhnu saarele pakub lennuoperaator Diamond Sky, kelle kodulehelt leiab täpsema info nii lennugraafiku kui ka piletihindade kohta. Lennud toimuvad 9 kohalise lennukiga Britten-Norman BN2.

 

Lennuliin Helsingi-Pärnu

NyxAir regulaarlennud Pärnu ja Helsingi vahel toimuvad kaks korda nädalas neljapäeviti ja pühapäeviti alates 25. maist kuni 13. augustini 2023. Lennud toimuvad 48 kohalise lennukiga ATR-42. 

Lennuajad:

Neljapäev
Helsingi 13:10 – Pärnu 13:55
Pärnu 14:25 – Helsingi 15:15

Pühapäev
Helsingi 13:10 – Pärnu 13:55
Pärnu 14:25 – Helsingi 15:15

Ohutu reisimine

Muretuks lennureisiks vii end eelnevalt kurssi Eestisse sisenemise ja oma transiitriikide läbimise nõuetega. Saabu lennujaama aegsasti ning hoia check-in’i ajal käepärast dokumendid ja tõendid.

Küsimuste tekkimise korral, aruta need läbi oma lennufirmaga. Täpsemat infot Eestisse reisimisega seonduvalt leiad Visit Estonia kodulehelt ning reisimise kohta välismaale leiad Reisi Targalt kodulehelt.

Ole Pärnu Lennujaamas vähemalt tund enne väljalendu. See jätab piisavalt aega võimalike ootamatuste, järjekordade jm puhuks. Vaata lähemalt infot Pärnu Lennujaama kodulehelt.

Lennufirmadele

Pärnu Lennujaama lennurada on 2000 meetrit pikk ja 30 meetrit lai ning reisiterminal võimaldab üheaegselt teenindada 80 sissetulevat ja 80 väljuvat reisijat. Otsime lennufirmasid või reisibüroosid, kes oleksid huvitatud teenindama või vahendama Soome, Rootsi ja Norra vahelisi lennuliine. Oma võimalikest koostöösoovidest palume kirjutada annika.raadik@parnu.ee.

Lennuühendused Helsingiga

Helsingist on suurepärased võimalused edasi lendamiseks teistesse Soome sihtkohtadesse ja kaugemale. Infot Helsingissse lendavate lennufirmade ja nende lennugraafikute kohta leiab Helsingi Vantaa lennujaama kodulehelt.

Kuidas saada Pärnu lennujaamast kesklinna?

Pärnu Lennujaam asub Pärnu kesklinnast vaid 6 km kaugusel Tori vallas, Eametsa külas. Lennujaama ja kesklinna vahel on mugav liigelda kas bussi või taksoga. Loomulikult on võimalus leida transport ka läbi Bolt rakenduse.

Bussiga

Lennujaama bussipeatus asub reisiterminali ees. Buss number 24 sõidab marsruudil Lennujaam ja Pärnu bussijaam. Bussipilet bussijuhilt ostes on 3 eurot.
Buss nr 24 - Peatus.ee

Taksoga

Taksoga liikumine lennujaama ja kesklinna vahel on mugav, sest taksod saavad peatuda otse reisiterminali ees. Taksosõidu orienteeruv hind on 7-10 eurot.

Boltiga

Sõidujagamisteenus Bolt võimaldab mugavalt leida endale lähim vaba auto. Vali sihtkoht, telli auto, kohtu juhiga ja naudi sõitu.

Otsi siit

Puhkajale

Konverents

Professionaalile

Liitu meie uudiskirjaga

Visit Pärnu uudiskiri aitab sul veeta oma järgmise puhkuse Pärnus!