Pärnu lennujaam

Pärnu Lennujaama saabuvad nii rahvusvahelised kui kodumaised lennud. Läbi lennuühenduste oleme maailmale lähedal ning ühenduses erinevate suurlinnadega.

Pärnust Ruhnu saarele

Lennutransporti Pärnust Ruhnu saarele pakub lennuoperaator Diamond Sky, kelle kodulehelt leiab täpsema info nii lennugraafiku kui ka piletihindade kohta. Lennud toimuvad 9 kohalise lennukiga Britten-Norman BN2.

 

Kuidas saada Pärnu lennujaamast kesklinna?

Pärnu Lennujaam asub Pärnu kesklinnast vaid 6 km kaugusel Tori vallas, Eametsa külas. Lennujaama ja kesklinna vahel on mugav liigelda kas bussi või taksoga. Loomulikult on võimalus leida transport ka läbi Bolt rakenduse.

Bussiga

Lennujaama bussipeatus asub reisiterminali ees. Buss number 24 sõidab marsruudil Lennujaam ja Pärnu bussijaam. Bussipilet bussijuhilt ostes on 3 eurot.
Buss nr 24 - Peatus.ee

Taksoga

Taksoga liikumine lennujaama ja kesklinna vahel on mugav, sest taksod saavad peatuda otse reisiterminali ees. Taksosõidu orienteeruv hind on 7-10 eurot.

Boltiga

Sõidujagamisteenus Bolt võimaldab mugavalt leida endale lähim vaba auto. Vali sihtkoht, telli auto, kohtu juhiga ja naudi sõitu.

Otsi siit

Puhkajale

Konverents

Professionaalile