Pärnu bussijaam

Informatsioon

Pärnu Bussijaama kontaktid:

  • tel: 17018 / +372 4479725
  • e-mail: info@pytk.ee

Pärnu bussijaam asub Pärnu kesklinnas, vanalinna vahetus läheduses, aadressil Pikk 13.
Bussijaam on avatud iga päev kl 6.30 – 21.00.
Sel ajal on bussijaamas avatud ka WC, inva-WC, ema ja lapse tuba ning duširuum. Tualettruumi pääseb nii ootesaalist kui perroonilt. WC kasutamine maksab 40 senti ning duširuumi kasutamine täiendavad 2 eurot.

Bussijaama ootealas on reisijatele plastiktoolid ning pehmed diivanid, kus on mugav ka pikemalt bussi oodata. Siin on tasuta wifi-leviala ning laudade ja seinte sees pistikud, kus saate laadida telefoni või sülearvuti akut. Bussijaamast leiab toreda rändaja raamatukogu, kust võite võtta raamatu kas ajaviiteks ootesaalis sirvimiseks või teele kaasa lugemiseks. 

Infot Pärnu ja Pärnu maakonna kohta saate bussijaamas asuvast elektroonilisest infokioskist.

Pakihoid

Pärnu bussijaama pakihoiuteenus Cargobus on avatud:

  • E-R 8:00-18:00

Pakihoiu eest tuleb tasuda ettemaksuna olenevalt pagasi kaalust 2€-4€. Pakihoidu ei võeta elusolendeid, väärisesemeid ega toidukaupu. Üle 6 kuu seisnud pakid utiliseeritakse. 

Bussijaamas asuvad ka pagasihoiukapid, neile on juurdepääs bussijaama lahtiolekuaegadel. Muud lähimad hoiukapid asuvad Pärnu Keskuse kaubanduskeskuse esimesel korrusel, aadressil Aida 7.

Toitlustus

Pärnu bussijaama kohvikutes saate pea kogu ootesaali lahtioleku ajal bussi oodates maha istuda ja keha kinnitada. Bussijaama kohvik-poest on mugav ka pudel vett või kerge suupiste bussi peale kaasa osta.

  • Kohvik Pagaripoisid (E-L 7-18, P 9-17)
  • Kohvik-pood R-Kiosk (E-R 6.30-21.00, L-P 8-20)

Liinid ja piletid

Pärnu bussijaamast väljuvad bussid suurematesse keskustesse Tallinna, Tartu, Viljandi, Rakvere, Haapsalu ja Saaremaa suunal. Samuti sõidavad bussid Pärnu maakonna erinevatesse piirkondadesse. Pärnu maakonnasiseste busside piletid maksavad 1,5-2€.

Pärnu bussijaamal on rahvusvahelised ühendused Riia, Vilniuse, Varssavi, Peterburi ja Minski ja paljude teiste suurlinnadega. Rahvusvahelistele ning Eesti-sisestele kaugliinidele on soovitatav osta piletid eelmüügist. 

Bussipileteid saab osta kassast kl 6.30 – 20.30. Lisaks saab bussipileteid  osta internetist:

Samuti on pileteid võimalik osta bussijaamas asuvast iseteeninduskioskist. 

Jalgrattahoidla

Bussijaamas saate kasutada tasuta jalgrattahoidlat, kuid jalgrattalukk peab teil endal olema. Jalgrattahoidlas on võimalik pumbata nii auto- kui jalgrattaventiiliga rattakumme ning soojal ajal ratast pesta. Rattahoidlas, nagu ka mujal bussijaama ümbruses ja siseruumides, on salvestav videovalve.

Otsi siit

Puhkajale

Konverents

Professionaalile