Privaatsuse ja küpsiste eeskirjad

Veebilehe www.visiparnu.com  kasutajate isikuandmete töötlemisel vastutavaks töötlejaks on Pärnu Linnavalitsus, registrikood 75000064, Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu linn, Pärnu linn, linnavalitsus@parnu.ee, rohkem teavet asutuse üleste andmekaitsetingimuste kohta leiad SIIT.

Veebilehitseja küpsised

Veebilehe külastamisel kasutame Teie sessiooni identifitseerimiseks küpsiseid (cookies). Andmeid töötleme üksnes isikustamata kujul külastusstatistika tegemiseks, et selle põhjal lehekülgi arendada ja külastajatele mugavamaks muuta. Küpsiste kasutamise põhimõtted on nähtavad SIIN.

Visit Pärnu uudiskiri

Visit Pärnu lehel on võimalik liituda uudiskirjaga, mis aitab sul veeta oma järgmise puhkuse Pärnus! Uudiskirja saatmiseks kogutakse ja säilitatakse uudiskirja saaja nime ning e-posti aadressi kuni kasutaja soovib uudiskirja saada. Kasutajatel on võimalik igal ajal uudiskirja saamisest loobuda, kasutades selleks kõikide uudiskirjade juurde lisatud veebilinki. Uudiskirja edastamiseks kasutame SENDSMAILY OÜ teenust. Teenusepakkuja privaatsuspoliitika ja turvalisusega seotud info leiad SIIT.

Lisaküsimused

Lisaküsimuste puhul kirjutage info@visitparnu.com

Privaatsuse ja küpsiste eeskirjad

Käesolevad Privaatsuseeskirjad reguleerivad seda, kuidas Pärnu Linnavalitsus kogub, kasutab, säilitab ja avalikustab veebilehel www.visitparnu.com (edaspidi „Veebileht“ kasutajatelt (eraldi viidatud kui „Kasutaja“) kogutud teavet.

Isikutuvastusandmed

Me võime Kasutajalt isikuandmeid koguda mitmel erineval viisil, sealhulgas siis, kuid mitte ainult, kui Kasutajad külastavad meie Veebilehte, registreeruvad Veebilehel, vormistavad tellimuse, täidavad vormi või küsimustiku, samuti seoses muude tegevuste, teenuste, funktsioonide või ressursside kasutamisega, mis me oleme Veebilehel kättesaadavaks muutnud. Kasutajatelt võidakse vajadusel küsida nime, e-posti aadressi, telefoninumbrit. Sellegipoolest on Kasutajatel võimalik meie Veebilehte ka anonüümselt külastada. Me kogume Kasutajatelt isikuandmeid ainult juhul, kui nad edastavad meile sellist teavet vabatahtlikult. Kasutajad võivad alati keelduda isikut tõendava teabe andmisest, kuigi neil ei pruugi selle tulemusel olla võimalik mõnd Veebilehe funktsiooni kasutada. 

Uudiskirja saatmiseks kogutakse ja säilitatakse uudiskirja saaja e-posti aadressi kuni kasutaja soovib uudiskirja saada. Kasutajatel on võimalik igal ajal uudiskirja saamisest loobuda, kasutades selleks kõikide uudiskirjade juurde lisatud veebilinki.

Isikustamata tuvastusandmed

Me võime koguda kasutajate isikustamata tuvastusandmeid mis tahes ajal, kui nad meie Veebilehte kasutavad. Isikustamata tuvastusandmete hulka võivad kuuluda veebilehitseja nimi, arvuti tüüp ja tehniline teave selle kohta, kuidas Kasutajad on meie Veebilehega ühenduses, näiteks teave operatsioonisüsteemi ja kasutatavate interneti teenusepakkujate kohta ning muu sarnane teave.

Veebilehitseja küpsised

Kasutajakogemuse parandamiseks võidakse meie Veebilehel kasutada küpsiseid. Kasutaja veebilehitseja paigutab oma kõvakettale küpsiseid salvestamise ja mõnikord ka teabe jälgimise eesmärgil. Kasutaja võib seadistada oma veebilehitseja nii, et see keelustab küpsised või annab küpsiste saatmisest märku. Kui seda tehakse, tuleb meeles pidada, et mõned Veebilehe osad ei pruugi selle tulemusel enam funktsioneerida.

Kuidas me kogutud isikuandmeid kasutame

  • Kasutajakogemuse parandamiseks
  • Veebilehe täiustamiseks ja arendamiseks
  • Klienditeeninduse parandamiseks
  • Uudiskirjaga liitujate e-mailile, saadame aeg-ajalt uudiskirja.

Kuidas me sinu isikuandmeid kaitseme

Me rakendame asjakohaseid andmete kogumise, säilitamise ja töötlemise tavasid ning turvameetmeid, et kaitsta sinu isikuandmeid, kasutajanime, salasõna, tehingute andmeid ja muid meie Veebilehel salvestatud andmeid loata juurdepääsu, muutmise, avalikustamise või hävitamise eest.

Sinu isikuandmete jagamine

Me ei müü, vaheta ega rendi Kasutajate isikuandmeid kolmandatele isikutele. Me võime ülaltoodud eesmärkidel jagada oma äripartnerite, usaldusväärsete tütarettevõtete ja reklaamijatega üldist koondatud demograafilist teavet, mis ei ole seotud külastajate ja kasutajate tuvastamist võimaldavate isikuandmetega. Me võime kasutada kolmandatest isikutest teenusepakkujaid, et aidata meil oma äri ja Veebilehte hallata või teostada tegevusi meie nimel, nt uudiskirjade või küsitluste saatmine. Me võime jagada sinu teavet nende kolmandate osapooltega piiratud eesmärkidel tingimusel, et oled meile selleks vastava loa andnud.P

Kolmandatest isikutest Veebilehed

Kasutajad võivad meie Veebilehelt leida reklaame ja muud sisu, mis suunab (linkide kaudu) nad edasi meie partnerite, tarnijate, reklaamijate, sponsorite, litsentsiandjate ja muude kolmandate osapoolte veebilehtede ja teenuste juurde. Nendel veebilehtedel kuvatav sisu ega lingid ei ole meie kontrolli all ning meie ei vastuta meie Veebilehelt lingitud (või meie lehele linkivate) veebilehtede tavade eest. Lisaks võivad need veebilehed või teenused, sealhulgas nende sisu ja lingid, pidevalt muutuda. Nendel veebilehtedel võivad olla enda eraldiseisvad privaatsuseeskirjad ja klienditeeninduse eeskirjad. Sirvimine ja suhtlemine mis tahes muu veebilehel, sh veebisaitidel, millel on link meie Veebilehele, kehtivad selle veebisaidi enda tingimused ja eeskirjad.

Sinu nõusolek nende tingimustega

Käesolevat Veebilehte kasutades väljend oma nõusolekut antud eeskirjadega. Kui sa eeskirjadega ei nõustu, siis palume meie Veebilehte mitte kasutada. Kui jätkad Veebilehe kasutamist pärast muudatuste elluviimist eeskirjades, loetakse seda nõusolekuks antud muudatustega. Käesolevad privaatsuseeskirjad on koostatud internetis laialdaselt kasutatava privaatsuseeskirjade generaatori poolt.

Mis on küpsised?

Nii nagu professionaalsete veebilehtede puhul tavaks, kasutab ka meie Veebileht küpsiseid – pisikesi faile, mis laetakse sinu arvutisse, et pakkuda Veebilehel paremat kasutuskogemust. Sel lehel kirjeldame, millist teavet küpsised koguvad, kuidas me seda kasutame ja miks on neid küpsiseid vahel tarvis salvestada. Samuti selgitame, kuidas saate küpsiste salvestamist keelata, kuigi see võib piirata või takistada Veebilehe teatud funktsionaalsuste toimimist.

Kuidas me küpsiseid kasutame

Me kasutame küpsiseid mitmesugustel põhjustel, mida kirjeldame järgnevalt. Kahjuks ei ole enamikul juhtudel küpsiste keelamiseks standardvõimalusi, mis ei tõkestaks täielikult nende küpsiste poolt Veebilehele lisatud funktsioonide kasutamise. Kui sa pole kindel, kas soovid küpsiseid lubada või keelata, on soovitatav lubada kõigi küpsiste kasutamine, sest neid rakendatakse sinu poolt kasutatava teenuse osutamiseks.

Küpsiste keelamine

Küpsiste kasutamist on võimalik keelata veebilehitseja seadetes (täpsemad juhised leiad oma veebilehitseja Help/Spikker sektsioonist). Pea meeles, et küpsiste keelamine mõjutab selle ja paljude teiste külastatavate veebilehtede funktsioone. Küpsiste keelamine põhjustab tavaliselt ka selle Veebilehe teatavate funktsionaalsuste ja funktsioonide blokeerimise. Seetõttu ei ole soovitatav küpsiseid keelata.

Milliseid küpsiseid me kasutame

  • Analüütilisi küpsiseid, mis koguvad teavet selle kohta, kuidas veebilehte kasutatakse. Näiteks, milliseid sisulehti külastatakse kõige enam või mida külastajad veebilehelt otsivad jne. Need küpsised ei kogu teavet, mis võimaldaks veebilehe kasutajat otseselt tuvastada. Siia hulka kuuluvad Google Analyticsi ja Hotjari küpsised.
  • Reklaamiküpsiseid, mida aitavad pakkuda kasutaja huvidele sihitud reklaame. Visitparnu.com Facebook Pixel kood ning kui te ei soovi visitparnu.com veebilehe reklaami enam Facebookis näha, siis võite selle keelata. Avage https://www.facebook.com/ads/preferences ja kustutage “Reklaamijad, kellega oled suhelnud” valiku alt VisitParnu reklaamid.

Lisaküsimused

Lisaküsimuste puhul kirjutage meile info@visitparnu.com

Otsi siit

Puhkajale

Konverents

Professionaalile