Puhke- ja vabaajakeskus Fishing Village

AADRESS
Uus-Sauga 62, Pärnu

KODULEHT
www.fishingvillage.ee

KONTAKTISIK
Jakob Kose
info@fishingvillage.ee
+372 509 7841

Puhke- ja vabaajakeskus Fishing Village

Iga uus üritus on meie jaoks järjekordne väljakutse. Meie ülesanne on teha teie meeskonnaliitmise- ja motivatsiooniüritusest ettevõtet ühendav ja kaasahaarav elamus. See, mida oleks kõigil hiljem hea meenutada. Teie meeskonna suurus võib olla 10 või hoopis 500 inimest, vahet ei ole – kõigile teeme laheda ürituse. Meie poolt kogu programm, toitlustus ja majutus, teie asi on kohale tulla. Meeskonnaürituste laiem programm saadaval meie kodulehel: www.fishingvillage.ee

Kalapüügivõistlus

Lähme meeskonnaga kalale! Varasem kogemus ei ole vajalik. Meie poolt kogu kalapüügi ABC. Õpetame kuidas kasutada spinningut ja kuidas teha täpseid heiteid.

Kalapüügivõistlus Sauga jõel, kus võistkonnad omavahel mõõtu võtavad. Võisteldakse erinevates kategooriates nagu: suurim kala, väikseim kala, suurim kogus. Kogu vajalik varustus: mootorpaadid, päästevarustus, ridvad ja vajalik püügiõpetus Kaluriküla poolt. Mootorpaatidele lisaks tuleb veele kalagiid, kes juhendab kogu protsessi. Vajadusel võtame appi ka laeva Johanna. Teist kõigist saavad suurepärased kalamehed. Konks näppu!

Näidisvideo kalapüügivõistlusest vaata YouTube’ist.

  • osalejate arv: 1-50 
  • kestus: 2-3 tundi

Parveehitus

Parveehitus on meeskondlik mäng, kus iga osaline saab end tunda laevaehitajana. Asetame teid olukorda kus olete üksikul saarel, kasutades ettejuhtuvaid esemeid tuleb teil kokku klopsida alus. Saab nuputada, saab nalja ja omal kohal on ka võistlusmoment.

Kui sinu tiim ka ette antavaid lisaülesandeid edukalt lahendab, võib juurde saada materjale, mis parve veelgi ägedamaks ja kiiremaks muudavad.

Võistluse finaalis pannakse veesõidukid juba joonele ning võetakse mõõtu, kes üksikult saarelt kiiremini ära pääseb – läheb veeralliks!

  • osalejate arv: 1-150
  • kestus: 2-3 tundi

AADRESS
Uus-Sauga 62, Pärnu, 80033 Pärnu maakond

KODULEHT
www.fishingvillage.ee

KONTAKTISIK
Jakob Kose
info@fishingvillage.ee
+372 509 7841

Siin on turvaline

Otsi siit

Puhkajale

Konverents

Professionaalile