Valgeranna Veinitalli külastus ja degustatsioon

AADRESS
Ringi 13a, Audru osavald, Pärnu linn

KODULEHT
www.mammfrukt.ee

KONTAKTISIK
Helen Huberg
veinid@mammfrukt.ee
+372 518 3158

Mamm&Frukt Veinimaja

Mamm&Frukt on urbanistlik veinimaja suvepealinnas aastast 2015. Eesti moodi kiiksuga veinid valmivad marjadest, puuviljadest ning mõnikord ka muudest veidrustest. Tule külla meie täiesti uude, samas hästi vanasse Valgeranna Veinitalli, kus ruumi on palju ja tegevust jagub. Lisaks veinidegustatsioonidele mahub mõnusasti pidu pidama, etendusi ja kontserte nautima ning ka seminari korraldama. Veinitall asub Pärnust 10 min sõidu kaugusel. Tule auto, takso või miks mitte linnaliinibussiga. Ehe veinimaja kogemus spontaanselt ja kiirelt, ilma pikema planeerimiseta.

Valgeranna Veinitalli külastus ja degustatsioon

Kui seminari töisem osa tehtud ning soov pisut lõõgastuda või otsite lihtsalt inspireerivat keskkonda, siis Valgeranna Veinitall ootab külla.

Ees ootab maitsev, hariv & meelelahutuslik Eesti veini degustatsioon, mille raames tuleb maitsmisele 5 erinevat marjaveini. Räägime tootmismeetoditest, ajaloost, marjaveinide hindamisest ning Eesti veini kultuurist üldisemalt. Degustatsioon toimub üle 180 a vanas rustikaalses mõisatallis. Soovi korral viib kohalik “paruness” Audru mõisakompleksi ringkäigule.

  • Degustatsioonid toimuvad eesti ja inglise keeles, lihtsustatud vormis ka vene keeles. 
  • Osalejate arv: 6-150 inimest.

Uue aja vein ajaloolises majas (mai-september)

Aadress: Supeluse 1, Pärnu

Kui seminari või konverentsi töisem osa tehtud ning soov pisut lõõgastuda või otsite rühmatöödeks/ajurünnakuteks inspireerivat keskkonda, siis Mamm&Frukt veinituba ootab külla. 

Ees ootab maitsev, hariv & meelelahutuslik Eesti veini degustatsioon, mille raames tuleb maitsmisele 5-7 erinevat marjaveini- ja napsu. Räägime tootmismeetoditest, ajaloost, marjaveinide hindamisest ning Eesti veini kultuurist üldisemalt. Degustatsioon toimub üle 140 a vanas, pika ja huvitava ajalooga rustikaalses Oliveri villas. Tegemist on Pärnu rannarajooni tõelise pärliga. Siin ei ole miskit tavalist. Laest leiab originaalmaalinguid, seinalt vaatab vastu vähemalt 5 kihti tapeeti, mis kõik jutustavad oma loo.

  • degustatsioonid toimuvad eesti ja inglise keeles. Lihtsustatud vormis ka vene keeles. 

  • osalejate arv: soovituslikult 5-10 inimest. Suurematel seltskondade võõrustamiseks mõtleme välja rätseplahendused.

Veinimeistri külastus (aastaringselt)

Aadress: Käbi 13, Pärnu

Kui seminari või konverentsi töisem osa tehtud ning soov pisut lõõgastuda, siis Mamm&Frukt veinimeister ootab külla.

Mamm&Frukt on urbanistlik veinimaja suvepealinnas aastast 2015. Tootmine asub toredas väikeses garaažitüüpi kõrvalhoones Raekülas, peremehe Tomi elumaja kõrval. Fassaadilt ükski silt ei reeda, et tegemist veiniköögiga, aga kes teab, see teab, et just seal küpsevadki Eesti suvepealinna marjaveinid. Sageli on siin väga kitsas, 50 m2 suurune tootmisruum on otsast otsani mahuteid täis. Küll aga väiksemad sõbralikud seltskonnad on alati oodatud. Veinimeister räägib tootmisest ja pereettevõtte saamisloost, loomulikult pakub ka veini maitsmiseks, ilma selleta ju ei saa. Kui külastuse aeg satub kokku mõne lihtsama tootmisetapiga, nt villimine, siis saavad ka külastajad käe külge panna.

  • Veinimeister räägib eesti ja vajadusel ülevaatlikult ka vene keeles. Tütar Helen võõrustab inglisekeelseid seltskondi.

AADRESS
Supeluse 1, Pärnu

KODULEHT
www.mammfrukt.ee

KONTAKTISIK
Helen Huberg
veinid@mammfrukt.ee
+372 518 3158

Otsi siit

Puhkajale

Konverents

Professionaalile