Turismiasjaliste ümarlaud 29. märtsil 2022

Turismiasjaliste ümarlaud 29. märtsil 2022 kell 10:00-13:00

Head ettevõtjad!

Pärnu linnavalitsusel on hea meel Teid kutsuda turismiasjaliste ümarlauale, mis toimub kontaktüritusena 29. märtsil kell 10.00-13.00 Estonia Resort Hotel & Spa Konverentsikeskuses (A.H. Tammsaare pst 6). Algselt pidi ümarlaud toimuma 30. märtsil, kuid erinevatel asjaoludel pidime kuupäeva muutma.

Sel korral keskendume kahele teemale:

1. Kestliku turismi uuring

2. DMO koostöökontseptsiooni loomine.

Koostööprojekti „Visit Pärnu kui jätkusuutlik, turvaline ja külalislahke sihtkoht“  üheks tegevuseks on kestliku turismi arendustegevused. Osaühingul Karuskose valmis Pärnu linnavalitsuse tellimusel uuring, mis vaatleb, kuidas Pärnu linna, Pärnumaa, Soomaa ja Matsalu rahvusparkide turismiettevõtjad mõistavad kestliku turismi põhimõtteid ning järgivad neid oma töös ning toodete ja teenuste arendamisel. Ümarlaual tutvustab uuringut OÜ Karuskose esindaja Aivar Ruukel.

Läbi koostööprojekti tegeleme ka DMO koostöökontseptsiooni loomisega, mille osas aitab meid Loovusait OÜ asutaja Indrek Maripuu. Eesmärgiks on analüüsida senist Pärnu turismiarendamise juhtimismudelit ja töötada välja piirkonna arenduse ja juhtimise kontseptsioon.

Oleme aruteludega jõudnud nii kaugele, et oleme valmis arutlema laiemas ringis. Tutvustame uuendatavat koostöömudelit ja loodame aktiivset kaasa rääkimist.

 

29. märtsi ümarlaua esitlused:

Kestliku turismi uuring (Aivar Ruukel, Tarmo Pilving, Marika Kose)

Pärnumaa DMO mudel (Indrek Maripuu)

 

Järgmine kord kohtume juba mai keskel “Valmistume hooajaks” kokkusaamisel.

Otsi siit

Puhkajale

Konverents

Professionaalile