Digitaalse turismiinfo ja digi-ligipääsetavuse infopäev 13. detsembril 2023

Digitaalne turismiinfo – kus, kellele, kuidas?

Aitäh kõigile osalemast!

Palun täida tagasiside vorm (kuni 20.12)

Pärnu Linnavalitsus korraldas 13. detsembril infopäeva digitaalse turismiinfo, veebinähtavuse ja digi-ligipääsetavuse teemal.

Kas oled teadlik, mismoodi täpselt Sinu teenus veebist leitakse? Oled enda jaoks hinnanud, mis on parimad tasuta ja tasulised võimalused info jagamiseks? Kuidas ja missuguse publikuni Sinu (turundus)sõnumid jõuavad? Keskendume seekordsel infopäeval turismiinfokanalitele (Visit Pärnu, Visit Estonia) ning viisidele, kuidas enda “digitaalne visiitkaart” korras hoida.

Teabe ligipääsetavus on meile kõigile oluline, et jõuaksime õigete sõnumitega õigete sihtrühmadeni. Veebikeskkonna ligipääsetavus on enamat kui kitsa sihtgrupi vajadusega tegelemine – hästi disainitud, mugav ja ligipääsetav veeb parandab tegelikult kõigi kasutajate kogemust. Digi-ligipääsetavuse teemal toimub põnev loeng ning väike workshop, kus vaatame näiteid kohalikust turimiveebist.

Lisainfo: Merilin Mäe, 5330 4134, merilin.mae@parnu.ee

Päevakava

Asukoht: Hestia Hotel Strand, Palanga saal (A. H. Tammsaare pst 35)
  • 9.45 Kogunemine, tervituskohv
  • 10.00-10.45 Sissejuhatus. Kuidas külastajad Pärnu sihtkohast infot leiavad, mida nad meile räägivad? – Merilin Mäe, Visit Pärnu
  • 10.45-11.30 Digitaalne turismiinfo ja ettevõtte digitaalne visiitkaart – Ave Pill, Visit Estonia
  • 11.30-11.50 Sirutuspaus
  • 11.50-13.20 Digitaalse ligipääsetavuse loeng-töötuba. Kellele on minu veeb mugav? – Jakob Rosin, Ligipääsuke
  • 13.20-13.50 Küsimused ja arutelu

Meie eesmärgiks on tagada kõigile osaleda soovivatele inimestele võrdsed võimalused. Juhul, kui Sul on erivajadus, siis tagatakse Sulle kohandatud tingimused. Lisaküsimuste puhul palume pöörduda ürituse koordinaatori poole (Merilin Mäe). Erivajadustest palume meile teada anda esimesel võimalusel.

Otsi siit

Puhkajale

Konverents

Professionaalile