Hedon Spa & Hotel seminariruumid

MAJUTUSE TÜÜP
Spaahotell, millele on omistatud Green Key sertifikaat

TOAD/VOODIKOHTADE ARV
75/150

AADRESS
Ranna puiestee 1, Pärnu 80010, Eesti

KODULEHT
www.hedonspa.com

KONTAKTISIK
Romet Rahnu
müügijuht
romet.rahnu@hedonspa.com
+372 449 9006


Hedon SPA & HOTEL asub otse Pärnu kauni liivaranna ääres, aadressil Ranna puiestee 1. Kompleksi muudab eriliseks modernse ning ajaloolise hoone imeline kombinatsioon. Mudaravila on Pärnu kuurorti ilusaim sümbol ja omaette vaatamisväärsus. Täna asub mudaravila hoones Hedoni butiikspaa. Hotellitoad, seminariruumid, lobby baar ning a´la carte ja grillrestoran asuvad kompleksi uues modernses osas. Hedoni hubane atmosfäär, sõbralik personal, kõrge teenuste kvaliteet ning korrektsus igas üritusega seotud detailis muudab iga koosoleku, seminari, koolituse vm. sündmuse eriliseks elamuseks!    

Konverentsiruumid

6-s erineva suurusega ruumis on olemas päevavalgus (aknad), konditsioneer, dataprojektor ning samuti pabertahvel ja markerid. Osalejate jaoks ruumis maitsevesi, paberid ja pliiatsid. Ruumides olemas WiFi. Erinevates ruumides võimalus erinev paigutus vastavalt kliendi soovile (mugav lounge, teatristiil, klassiruum, diplomaat, U-kuju vmt).

Hotellis on kokku 6 erineva suurusega ruumi:
 1. Supeluse saal – 68 m²
  • Teatristiil – kuni 70 inimest
  • Klassiruumi stiil – kuni 22 inimest
  • Nõupidamiste stiil – kuni 20 inimest

 2. Suvituse saal – 32 m²
  • Teatristiil – kuni 20 inimest
  • Klassiruumi stiil – kuni 18 inimest
  • Nõupidamiste stiil – kuni 16 inimest

 3. Hedon Spa sviit (4 tükki) – 30 m²
  • Nõupidamiste stiil – kuni 8 inimest

Majutus

Hotellis on 75 suitsuvaba tuba, millest 7 asuvad ajaloolises mudaravila hoones ja 68 modernses osas. Tubades on konditsioneer, tee ja kohvi keetmise võimalus, TV, miniseif, föön, hommikumantlid ja sussid. Kõik modernses hoones asuvad toad on rõduga ning superior toad ja sviidid on merepoolse vaatega ning standard toad pargi või sisehoovi vaatega.

Toitlustusvõimalused

Hedon SPA & Hotelli külalised saavad nautida maitseelamusi kahes restoranis: grillrestos Akord ja a´la carte restoranis Raimond.

Restos Akord pakume otse grillil valmivaid liharoogasid ja merelinnale kohaseid kalatoite ning mereande. Meie menüüst ei puudu ka salatid, supid, burgerid, taimetoidud ja desserdid. Restos Akord saad olla ise kokk ja maitsekujundaja, sest oma roa kombineerid Sa ise, just nii nagu Sulle meeldib.

A´la carte restoran Raimond sai nime imelise helilooja ja muusiku Raimond Valgre järgi.  Raimond on leidnud juba mitmel järjestikusel aastal kindla koha Eesti 50 parima restorani hulgas. A´la carte restoranis Raimond kohtuvad ehedad eestimaised maitsed ja moodsad toidutrendid kogu maailmast. Oleme loonud Sulle valiku võrratuid 3-käigulisi gurmee-rännakuid, et võtta aeg maha ning tõeliselt nautida.

Gruppidele on valikus lisaks kohvipauside menüüd, lõuna- ja õhtusöögi grupimenüüd ning suurematele seltskondadele buffeemenüüd.

 • Grillrestoran Akord, kuni 40 kohta.
 • A´la carte restoran Raimond, kuni 50 kohta.
 • Lobby baar (kus saab süüa soovi korral Akordi menüüd), kuni 20 kohta.
 • Kaks restorani (Akord + Raimond) ühendatuna toitlustuse võimalus kuni 100 kohta.
 • Püstijala vastuvõtt hotelli fuajees kuni 100 kohta.
 • Broneerides kogu hotelli on võimalus kasutada kogu 1.krs. ala (restoran Akord + restoran Raimond + lobby baar + fuajee + konverentsiruumid) mahutades 100+ kohta.

Lisateenused

Hedon SPA & HOTEL aitab muuta iga külastuse ja ürituse meeldejäävaks elamuseks. Me armastame hullumeelseid ideid – disco ajaloolises Mudaravila hoones, ööspaa külastus, uskumatu toiduadrenaliin 4-või 6-käigulist maitseterännakut nautides, seminar saunas, need on vaid mõned näited, kuidas üritus muuta elamuseks.

Ööspaa (kl 21:00-00:00, kuni 60 inimest)​

Kogu Hedoni spaa-ala on vaid teie meeskonna päralt! Erinevateks spaarituaalideks ootavad 5 sauna, soolabasseinis hõljumine, jalavannid, massaažibassein ning mõnus puhkeala. Et ööspaa kogemus oleks veelgi ägedam, võime tellida DJ ning katta maitsva suupistelaua.​

A´la carte restorani Raimond 4-või 6-käiguline peakoka degustatsioonimenüü (kuni 50 inimest)​

À la carte restoranis Raimond kohtuvad ehedad eestimaised maitsed ja moodsad toidutrendid kogu maailmast. Oleme loonud võrratud gurmee-rännakud, et võtaksite aja maja ja tõeliselt naudiksite!

Seminarikülalise ekspress-hoolitsused​

Pingelise mõttetöö vahelduseks soovitame kiireid kuid tõhusaid ekspress-hoolitsusi, mis võtavad aega vaid 30 min., kuid annavad kuhjaga uut energiat ja panevad särama!

Seminar saunas (kuni 24 inimest)​

Juba Vanas-Roomas sündisid parimad ideed just saunas. Mõtle kui mõnus oleks pidada koosolek või ajurünnak hommikumantlis! Hedoni Vaikne spaa on selleks ideaane. Kui soovid, siis paneme Sinu jaoks valmis pabertahvli, märkmepaberid, pastakad, katame kohvilaua jm.

Suurepärased Cinq Mondes spaa-rännakud

Cinq Mondes (tõlkes viis maailma) spaa-rännakud on inspireeritud iidsetest ilu ja heaolu traditsioonidest. Imelised hoolitsused aitavad su kehal ja vaimul rännata just sinna kuhu unistad – Balile, Põhja-Aafrikasse, Brasiiliasse, Indiasse vm.

MAJUTUSE TÜÜP
Spaahotell, millele on omistatud Green Key sertifikaat

TOAD/VOODIKOHTADE ARV
75/150

AADRESS
Ranna puiestee 1, Pärnu 80010, Eesti

KODULEHT
www.hedonspa.com

KONTAKTISIK
Romet Rahnu
müügijuht
romet.rahnu@hedonspa.com
+372 449 9006

 

Otsi siit

Puhkajale

Konverents

Professionaalile

Liitu meie uudiskirjaga

Visit Pärnu uudiskiri aitab sul veeta oma järgmise puhkuse Pärnus!