Workshopile Pärnu moodi

1. oktoobril toimus  Visit Estonia poolt korraldatud Rendezvous Baltics 2020 online-kontaktüritus, kus Baltikumi sihtkohad ja ettevõtted tutvustasid ennast erinevatele reisikorraldajatele ja büroodele. Kui varasemalt on sarnased workshopid toimunud silmast-silma kohtumistega, siis seekord koliti kogu üritus internetti. Põhjuseks käimasolev koroonakriis. Siiski põhimõte oli sama, et 15 minutiga üks kohtumine.

Kuna üritus toimus veebis, siis andis see hea võimaluse Pärnut tutvustada teistmoodi ja kohe hästi meelde jääda. Viisime seetõttu oma kohtumised läbi otse Pärnu rannast, mis tekitas kõigis osalejates elevust.

Kohtuti erinevate riikide esindajatega Soomest, Rootsist, Norrast, Suurbritanniast, Hispaaniast ja Prantsusmaalt.

Uuriti väga erinevaid asju. Kaugemate riikide esindajad teevad oma klientidele enamasti Pärnust läbisõite ning uurisid, et mida piiratud ajaga Pärnus teha võiks. Skandinaavia reisikorraldajad olid juba detailsemad.  Huvi tunti aktiivse puhkuse ja eriliste elamuste vastu. Suurbritanniast tunti huvi meie matkaradade vastu. Hea oli ka tutvustada Pärnu “siin on turvaline” märgist, mis annab reisijatele lisakindlust.

Otsi siit

Puhkajale

Konverents

Professionaalile