Toote- ja teenusedisaini koolitus

Toote- ja teenusedisaini koolitus turismiettevõtjatele

5. oktoobril 2021 kell 10.00-16.30,
6. oktoobril 2021 kell 09.00-15.30

Pärnu Linnavalitsus korraldab koostöös BDA Consulting OÜga 5.-6. oktoobril 2021 turismiettevõtjatele toote- ja teenusedisaini koolituse. Soovime, et koolituse tulemusel tekivad osalejatel uued, jätkusuutlikud ja eristuvad tooted/paketid, mis on abiks sihtkoha turundamisel.

Järgmise aasta kõrghooaja alguseks plaanime visitparnu.com kodulehele luua alamlehe, kuhu koondame eristuvad ja atraktiivsed tooted/teenused ehk nn „maasikad“, millega sihtkohta külalisi meelitada. Samuti kasutab üks  hooaja alguse kampaaniatest ainult koolituse käigus välja töötatud ägedaid pakette.

Koolituse eesmärk on anda vastus küsimustele: kuidas eristuda oma konkurentidest ja teha klientidele parem väärtuspakkumine ning millised on klientide tegelikud soovid ja vajadused.
Koolitusel osalejad õpivad mõistma sihtgrupi ootusi ja vajadusi ning kasutades klienditeekonna mudelit ja teenuse disaini, disainivad neile sobilikud paketid. Koolituse tulemusena on ettevõtjal valminud vähemalt üks pakett.

Koolituse ülesehitus:
Koolitusprogramm on praktiline ja eeldab osalejatelt pidevat panustamist.

  • Esimesel koolituspäeval räägime, mis on disain ja disainmõtlemine ning milline on disainiprotsess, millised on selle peamised komponendid ja miks on meeskonnatöö disainiprotsessis võtmetähtsusega. Õpime, millised on peamised metoodikad ja millal neid rakendada. Tekitame arusaamise, mis vahe on ettevõtte väärtuspakkumisel ja kliendi poolt tajutud väärtusel. Ettevõtjad analüüsivad oma ärilisi probleeme ja kliendi/sihtgrupi vajadusi ning mõtlevad läbi kliendi jaoks pakutava väärtuse. Koolitajaks Ülle Puustusmaa.
  • Teisel koolituspäeval kaardistame tervikliku klienditeekonna ja analüüsime seda nii teenusedisaini kui turundusvõimaluste aspektist. Osalejad saavad kogemuse sihtgrupipõhise paketi koostamisest. Õpime analüüsima turundustegevust ja selle orienteeritust sihtgruppidele. Ettevõtjad saavad teadmised kodulehe optimeerimisest ja võimalustest, kuidas kliente tõhusamalt kodulehele ja ostu sooritama suunata. Koolitajateks Ülle Puustusmaa ja Priit Kallas.

Koolituse maht on 2 päeva ehk 14 akadeemilist tundi. 5. oktoobril toimub koolitus kell 10.00-16.30, 6. oktoobril kell 09.00-15.30. Koolituse toimumiskoht selgub hiljem.
Rühma suurus on 20 inimest. Koolitus on tasuline! Osalustasu koolitusel on 25 eur/inimene + km.

Et selgitada välja huviliste oskused ja teadmised toote- ja teenusedisaini valdkonnas ning komplekteerida osalejatest grupp, kes oleksid samaväärse taseme ja teadmistega, palume teil täita küsimustik SIIN. Grupp on täitunud!

Koolitusel osalemiseks palume täita küsimustik hiljemalt 19. septembriks.

Koolitus toimub kontaktkoolitusena. Järgime sel hetkel kehtivaid piiranguid.

Koolitajad:

Ülle Puustusmaa - BDA Consulting OÜ

Ülle Puustusmaa on ettevõtja, turismiekspert, koolitaja ja mentor. Ülle on turismi valdkonnas tegutsenud paarkümmend aastat. Üllel on magistrikraad Tartu Ülikoolist ja Tallinna Pedagoogilisest Instituudist, ta on täiendanud end turismi tootearenduse ja teenusedisaini valdkonnas nii Eestis kui välismaal, olnud külalislektor Tartu Ülikoolis ja Võrumaa Kutsehariduskeskuses.. Ülle on nõustanud ja koolitanud kümneid ja kümneid suuremaid ja väiksemaid turismiettevõtteid, turismiatraktsioone ja turismisihtkoha arendusorganisatsioone ning avaliku sektori organisatsioone.

Priit Kallas - Dreamgrow digiagentuuri asutaja ja strateeg

Priit Kallas on olnud viimased 25 aastat digiturundaja. Priit on Dreamgrow digiagentuuri asutaja ja strateeg, internetiturunduse praktik ja konsultant. Varasemalt on Priit juhtinud reklaamiagentuuri, digiagentuuri ja veebiettevõtteid. Priidu igapäevatöö on panna veebilehed kasumit teenima. Priit on koolitanud tuhandeid inimesi ja läbi artiklite jõudnud rohkem kui miljoni lugejani üle maailma.

Otsi siit

Puhkajale

Konverents

Professionaalile