Teenuse- ja tootearenduse arenguprogramm 2023

Eesti turismisektori turismistrateegia 2022-2025 üks eesmärkidest on tuua Eestisse teadlikumad väliskülastajad, kes viibivad Eestis kauem ning tarbivad mitmekesisemalt. Teenuse- ja tootearenduse arenguprogrammi eesmärk on aidata väikeettevõtjatel, kellel on motivatsiooni ja huvi, arendada oma olemasolevaid tooteid/teenuseid või luua uusi, mis kõnetaksid välisturisti ning oleks oma olemuselt Eesti mastaabis eristuvad. Praktilise koolitus- ja mentorprogrammi tulemusel valmib osalejatel uus või põhjalikult uuendatud teenus/toode. 

Arenguprogrammi koolitaja:

Koolituspartneriks 2023. aastal on Loovusait OÜ. Koolitust viib läbi selle asutaja Indrek Maripuu ning lõpuesitluse päeval osaleb ka Liina Maripuu. 

Indrek Maripuu – rollid projektis: koolitaja ja mentor.
Taust: Loovusaida asutaja, ärikorralduse MBA, loodusturismi magister, Kuplandi juhtgrupi liige, Põlvamaa Ettevõtluse edendaja 2020, EAS ettevõtlusauhind 2021 – turismiarendaja TOP 10.

Liina Maripuu – rollid projektis: projektijuht, viimase mentorkohtumise mentor, kes tuleb nö värske pilguga kuulama ja tagasisidestama lõpuesitlusi.
Taust: Loovusaida asutaja, ärikorralduse MBA (finantsjuhtimine), Kuplandi juhtgrupi liige, Põlvamaa Ettevõtluse edendaja 2020, EAS ettevõtlusauhind 2021 – turismiarendaja TOP 10, sertifitseeritud coach. Strateegiakonsultant alates 2001, tuntumad kliendid  Omniva, Rakvere Soojus, Arcwood.

Arenguprogrammi sisu:

  • 11. september – Sihtgrupi päev
  • 2.oktoober – Teenuse/toote arendamise päev
  • 23.oktoober – Valdkonna arengusuundade tutvumise päev
  • 13.november – Turunduse päev
  • 4.detsember – Koostöö päev
  • 11.detsember – Lõpuesitlused

Kandideerimine on lõppenud. 

Küsimuste või huvi korral võta ühendust arenguprogrammi koordinaatoriga:
Silva Koemets, silva.koemets@parnu.ee
Pärnu Linnavalitsuse turismiarenduse peaspetsialist

Otsi siit

Puhkajale

Konverents

Professionaalile