fbpx

Soovitused

Siit leiad häid soovitusi, mida Pärnus põnevat ette võtta.

Baltikumi esimene rahvusvaheline ratsaspordifestival (CHI) peetakse Maria talus

Ajavahemikul 3.-13. juuni, 2021.a. viiakse Pärnu linna Kõpu külas asuvas Maria talus läbi terves Balti regioonis esmakordselt toimuv rahvusvaheline ratsaspordifestival – CHI Pärnu. Mida taoline ettevõtmine endast kujutab?

Avasta Pärnumaad uue nurga alt – Peidus Pärnu

Pärnusse puhkama tulles võid sa külastada randa ja teha tiiru peale kesklinnas asuvatele tuntud söögi- ja istumiskohtadele. Või siis võid sa sel korral proovida avastada Pärnut ja Pärnumaad veidi teistmoodi, uue nurga alt, külastades paikasid, kuhu sa ehk varem sattunud ei ole.

Kosmosereis ja ookeanituur ümmarguses kinosaalis

Kellele ei meeldiks kinos käia: mugavad toolid, põnev film, meeldiv lõõgastus. Pärnus asub aga üks selline kino, mis tavalistest kinosaalidest oma sisult ja vormilt päris palju erineb. Nimelt on Pernova loodusmaja kerakino-planetaarium sõna otseses mõttes suure kera kujuline ning kinoekraaniks on kogu ruumi laepind.

Sindi kärestikule rajatakse rahvusvahelistele standarditele vastav veespordi ja veeturismikeskus

Tori Vallavalitsus koostöös Eesti Aerutamisföderatsiooniga (EAF) rajab Pärnu jõele endise Sindi paisu asemele rahvusvahelistele standarditele vastava aastaringse veespordi ja veeturismi keskuse.
Soovitused

Pärnu on veelinn – loe, mida põnevat siin saab teha

Pärnus asub Eesti kõige suurem rand ja Eesti pikkuselt teine jõgi. See aga ei tähenda, et Pärnu meri ja jõgi oleksid mõeldud vaid suplemiseks. Tegevusi vee ääres ja vee peal saab ette võtta väga mitmesuguseid ja praktiliselt igal aastaajal. Loe, mida põnevat Pärnu jõel ja merel saab teha.

Loe rohkem »
Soovitused

Parimad piknikukohad Pärnumaal

Kui soovid aega veeta meeldejäävalt, siis vahetevahel piisab täiesti sellest, et pakkida kaasa suur tekk, piknikukorv, hea tuju ja muidugi parimad sõbrad ning leida omale üks mõnus koht, kus piknikku pidada. Häid piknikukohti on Pärnu kandis palju.

Loe rohkem »
Soovitused

6 soovitust, mida ette võtta koos lastega Pärnumaal

Kui kätte on jõudnud koolivaheaeg, siis on Pärnu just see õige koht, kuhu perega puhkama tulla. Siin on lai majutuskohtade valik ja palju võimalusi, millest jagub rõõmu tervele perele. Otsides ideid, mida teha Pärnus koos lastega, panime kokku mõned soovitused.

Loe rohkem »
Soovitused

Strand ootab suvenautlejaid värske ja uuena

Eestimaa spaadel on selja taga pikk ja vaikne periood – basseinid on olnud klientidest tühjad ning saunagurmaanid on vaid kodusauna nautida saanud. Hea meel on tõdeda, et mitmed spaad kasutasid vaikset perioodi targalt ära – uuendamine ja renoveerimine on parim viis, kuidas suureks tagasitulekuks valmistuda.

Loe rohkem »
Soovitused

Jooksusõbragi suvi alaku Pärnus

Suvepealinnas on teha kõigil – alati ja palju. Üllatus-üllatus: siin saab vabalt joostagi, näiteks Pärnumaa Võidupüha maratonil ja Pärnu Suvejooksul, mis toimuvad 22. juunil. Jooksupidu on avatud igaühele, selleks ei pea atleet olema.

Loe rohkem »
Liitu meie uudiskirjaga

Visit Pärnu uudiskiri aitab sul veeta oma järgmise puhkuse Pärnus!