fbpx

Soomekeelsed
giidid

Aila Ader
+372 515 4459
info@spareis.ee
Keeled: eesti, soome
Hobid: geograafia, loodus
Agnes Tambet
+372 515 4459
agnes.tambet@gmail.com
Keeled: eesti, soome
Hobid: funk-arhitektuur, reisimine
Rita Tammela
+372 506 5382
rita44@hot.ee
Keeled: eesti, soome
Hobid: seto kultuur, ajalugu
Leelo Toom
+372 5816 9747
leelo.toom@mail.ee
Keeled: eesti, soome
Hobid: aiandus, kokkamine
Liisa Hanso
+372 5668 7264
liisahanso@gmail.com
Keeled: eesti, soome
Hobid: reisimine, psühholoogia
Mall Raig
+372 5647 0672
mall.raig@mail.ee
Keeled: eesti, soome
Hobid: ajalugu, reisimine
Aivo Luhaoja
+372 5646 1692
amorada@hot.ee
Keeled: eesti, soome
Hobid: muusika, ajalugu
Anneli Annusver
+372 5569 42949
annusver@hot.ee
Keeled: eesti, soome
Hobid: loodus, aiandus
Malle Tiidla
+372 513 7793
info@spatravel.ee
Keeled: eesti, inglise, soome
Hobid: kultuurilugu
Meeli Hanso
+372 5698 0391
meelihanso@hot.ee
Keeled: eesti, soome
Hobid: kultuuriajalugu, liikumine
Sülvi Mölder
+372 552 8318
suelvi.moelder@gmail.com
Keeled: eesti, soome
Hobid: rahvatants, käsitöö
Evelyn Karlsson
+372 501 5844
evelyn.karlsson1@gmail.com
Keeled: eesti, inglise, soome
Hobid: reisimine, teater, käsitöö
Kersti Heiskanen
+372 509 7843
kerstiheiskanen@gmail.com
Keeled: eesti, soome
Hobid: matkamine, rulluisutamine, teater
Annika Tamm
+372 5267366
annika.tamm.003@mail.ee
Keeled: eesti, soome
Hobid: reisimine, käsitöö