Pärnu rannastaadioni seminariruumid

MAJUTUSE TÜÜP
Hostel

TOAD/VOODIKOHTADE ARV
25/53

AADRESS
Ranna puiestee 2, Pärnu

KODULEHT
spordikeskus.parnu.ee/rannastaadion

KONTAKTISIK
Roland Šimanis
Juhataja
+372 5557 8651
roland.simanis@spordikeskus.parnu.ee

Pärnu Rannastaadion

Pärnu Rannastaadion on Eesti uusim ja modernseim spordikompleks, kus lisaks sportimisvõimalustele ka modernne hostel koos seminariruumidega. Meie suurepärane asukoht on atraktiivne nii suvel kui talvel – suvine mereranna lähedus teeb meist ihaldatud suvenautlejate majutuskoha, sügis-talvisel perioodil oleme aga rahulikus Rannapargi rüpes koht, kus mõtteid mõlgutada ja plaane pidada. Pärnu Rannastaadionilt leiad oma õiged võimalused!

Konverentsiruumid

Pärnu Rannastaadionil on kaks avarat, aga hubast konverentsiruumi, millede suured klaasist aknad tagavad rohke loomuliku valguse ja mõnusa olemise, luues seeläbi eeldused loovaks ja innovaatiliseks mõttetööks. Kogu kompleks, sh söömine ja majutus, on lähestiku koos, mis võimaldab oma tegevusi planeerida väikeste ajakuludega. 

Majas on kokku 2 saali:
 1. Saal – 62 m²
  • Teatristiil – kuni 50 inimest
  • Bankett stiil – kuni 36 inimest
  • Klassiruumi stiil – kuni 20 inimest
  • Nõupidamiste stiil – kuni 20 inimest
  • U-stiil  – kuni 22 inimest

 2. VIP ruum – 64 m² + väliterass 77 m²
  • Teatristiil – kuni 50 inimest
  • Bankett stiil – kuni 40 inimest
  • Klassiruumi stiil – kuni 30 inimest
  • Nõupidamise stiil – kuni 16 inimest

Majutus

Pärnu Rannastaadioni hosteli toad on kõrge mugavusastmega, milles kušettvoodid, duširuum, LED-TV, riidekapp, suur peegel ja rõdu. Lisaks saab hosteli külaline kasutada puhkeruum-kööki ja nn pesukööki ehk riiete pesu- ja kuivatusruumi. Majutuse hinna sees on hommikusöök, jõusaali ja sauna kasutamise võimalus. Klintide sõidukitele on olemas omaparkla.

Toitlustusvõimalused

Pärnu Rannastaadioni I korrusel asub hubane Statka Resto. Oma trendika menüüga on saadud inspiratsiooni tänavatoidust, mis on muutnud selle paljude pärnakate ja ka linna külaliste seas väga populaarseks söögikohaks. Suviti võlub Statka Resto oma külalisi avara terrassiga, kust avaneb hurmav vaade Rannaparki. Lisaks pakutakse Statka Restos väga maitsvaid kooke koos suurepärase kohviga. Statka Restos on 35 istekohta ning suviti lisandub 40 istekohta terrassil.

Statka Resto teenindab ka kõik Pärnu Rannastaadioni seminarid, laagrid, üritused.

Lisateenused

Pärnu Rannastaadion pakub võimalusi oma spordikompleksis (kergejõustiku ja jalgpalli staadion) läbi viia erinevaid seltskondlikke spordi- ja meelelahutusüritusi. Lisaks on meil Pärnus ainulaadsed Cross-Fit ja Cross-Core treeningtingimused. Protseduuridena on valikus jäävann jt. jääprotseduurid, taastus-kompressioonpüksid, spordimassaaž ja –füsioterapeut.

Cross-Fit ja Cross-Core rühmatreeningud (kuni 15 inimest)

Omapärased ja trendikad rühmatreeningud, kus treeningvahenditena kasutatakse oma keharaskust ja lihtsaid abivahendeid. Treeningu omapära seisneb nende tegevusvabaduses ja piiramatus loomes.

Spordi- ja meelelahutusüritus (kuni 500 inimest)

Suurepärased tingimused seltskondlike vabaõhuürituste korraldamiseks, milleks on meil täismõõtmetes kergejõustiku- ja jalgpallistaadion ning avar loodusliku muruga harjutusväljak. Osalejatele saunad ja riietusruumid, toitlustamine jms.

MAJUTUSE TÜÜP
Hostel

TOAD/VOODIKOHTADE ARV
25/53

AADRESS
Ranna puiestee 2, Pärnu

KODULEHT
www.rannastaadion.ee

KONTAKTISIK
Tair Anton
Juhataja
+372 521 0057
rannastaadion.parnu@gmail.com

Otsi siit

Puhkajale

Konverents

Professionaalile