Pärnu Bay Golf Links seminariruumid

AADRESS
Klubi tee 1, Häädemeeste 

KODULEHT
www.parnubaygolf.com

KONTAKTISIK
Kaire Kongas
müügi- ja teenindusjuht
+372 516 3819
kaire.kongas@parnubay.com

Pärnu Bay Golf Links

Vaid 10-minutilise autosõidu kaugusel Pärnu südalinnast Riia suunas asuv Pärnu Bay Golf Links on mitmekülgne golfikompleks, kus lisaks 18-rajalisele väljakule on ka viis par-3 rada ning harjutusväljakud nii lähi- kui kauglöökide harjutamiseks. Väljaku pikkus on 4500 kuni 6200 meetrit. Väljakul paikneb efektne klubihoone, kus asuvad saunad golfimängijatele, golfitarvikuid pakkuv kauplus, lounge’i kohvik ning restoran Eagle. Liivarannal ja männimetsa veerel asuvas restoranis Eagle saate imetleda hingematvalt kauneid vaateid merele ning golfiväljakule ning nautida Euroopa köögi päikeselisi maitseid.

Konverentsiruumid

Teise korruse restoran EAGLE on ideaalne paik eriüritusteks nagu kontserdid, seminarid või pulmad. Esimese korruse lounge – kohvik mahutab 40 inimest, teise korruse restorani saalis on olenevalt ruumi paigutusest võimalik korraldada üritusi kuni 250 inimesele. Mõlemaid ruume on võimalik rentida nii eraldi kui ka koos.

Hotellis on kokku 5 erineva suurusega ruumi:
 1. Esimese korruse nõupidamiste ruum – 38 m2
  • Teatristiil – kuni 30 inimest
  • Klassiruumi stiil – kuni 24 inimest
  • Nõupidamiste stiil – kuni 20 inimest
  • U-stiil – kuni 20 inimest

 2. Konverentsisaal – 102 m2
  • Lounge – kuni 80 inimest

Toitlustusvõimalused

Restoran Eagle asub mere kaldal võrratute vaadete ja lummavate päikeseloojangutega Pärnu Bay Golf Links väljakul. Lisaks kahel korrusel paiknevatele ruumidele, pakub Eagle avar mereäärne päikeseterass väligrilliga võimalust erinevateks üritusteks – seminarijärgne grill ja barbeque pidu, pidulik mitmekäiguline galaõhtusöök, päikeseloojangu piknik elava muusika saatel jpm.

Mereäärse Pärnu Bay Golf Linksi vapilinnuks on valitud kalakotkas. See sümbol kumab ka meie restorani menüüs, kus on kindla koha leidnud kohalik tooraine ja põnevad mereannid.

Esimesel korrusel paiknevas hubases sohvabaaris leiab endale meelepärase nii kiireid ja kosutavaid eineid eelistav golfar kui ka mitmekäigulist gourmet toitu sooviv linnakülastaja. Seminaride raames pakume nii kohvipause kui ka grupitoitlustust.

Lisategevused seminaril osalejatele

Golfidemo 10-100 inimest

2 tunnise golfidemo käigus tutvustatakse osalejatele golfietiketti, golfi ajalugu ning põhilisi golfilööke. Osalejad saavad ka ise katsetada, kuidas golfilöögid välja tulevad.

Golfivõistlus 30-100 inimest

Kui seminari osalejate hulgas on vähemalt 30 kogenud golfimängijat, saame juba korraldada korraliku golfivõistluse. Võistlus võib olla ka meelelahutusliku iseloomuga kus igal rajal korraldatakse lõbusaid erivõistlusi.

AADRESS
Klubi tee 1, Häädemeeste

KODULEHT
www.parnubaygolf.com

KONTAKTISIK
Kaire Kongas
müügi- ja teenindusjuht
+372 516 3819
kaire.kongas@parnubay.com

Otsi siit

Puhkajale

Konverents

Professionaalile