Kuidas tagada ohutu teenindus nii külastajatele kui töötajatele

15. veebruar 2021 kell 13:00-14:30

Tänases olukorras on jätkuvalt üheks oluliseks võtmetegevuseks usalduse ja turvalisuse taasloomine. 

Kuidas tagada ohutu teenindus nii külastajatele kui töötajatele?
Millele pöörata tähelepanu teeninduskoha turvalisuse ja hügieeni nõuete korraldamisel?

Pärnu linnavalitsus kutsub Teid 15. veebruaril kell 13:00-14:30 osalema e-koolitusel „Kuidas tagada ohutu teenindus nii külastajatele kui töötajatele?“

Koolitusel pöörame tähelepanu tegevustele, mis aitavad riski kontrolli all hoida.

Koolitus on tasuta, vajalik eelregistreerimine. Osalemiseks vajalik link (toimumisplatvorm Zoom) edastatakse vaid registreerunutele!

Registreeru hiljemalt 11. veebruariks

Koolitaja:

Kristi Jõeorg - Protect Estonia OÜ Innovatsiooni- ja arendusjuht

Kristi Jõeorg on lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli tervisekaitsespetsialisti eriala ja TalTech Loodusteaduskonna tööhügieeni magistrantuuri. Kristi on olnud metalliettevõtte töökeskkonnaspetsialist, üles ehitanud Riskianalüüs OÜ, mis 2020. aastal liitus Eestisse laienenud Soome ettevõttega SK Protect OY. Kristi on koostanud mitmeid kutsehaiguste alaseid kohtuekspertiise. Koolitajana on ta edukalt tegutsenud 15 aastat. Korraldab aastast 2012 Eesti ainukest erakapitalil põhinevat tööohutusalast konverentsi Töötervishoiu ja Tööohutuse Treff. Kui 2019. aastal muudeti Töötervishoiu ja tööohutuse seadust, kirjutas Kristi raamatu Töötervishoid ja tööohutus 2019, mis on universaalne raamat olenemata aastanumbrist.

Otsi siit

Puhkajale

Konverents

Professionaalile