Facebook kampaaniate korraldamine

6. aprill kell 10.00 – 15.00

Zoom keskkonnas

Facebooki reklaamide seadistamine võib algul tunduda nagu raketiteadus. Nii palju erinevaid nuppe, seadistusi ja võimalusi – mida need kõik teevad ja kuidas küll kõigi nende vahel valida?

Kui oled kunagi reklaami seadistades hätta jäänud või mõelnud, et kindlasti saab ka paremini või soovid “Boost” nupu asemel hakata kasutama kõiki võimalusi, mida FB pakub, siis see koolitus on sulle!

Käime tempokas ja üdini praktilises töötoas läbi kogu kampaania planeerimise protsessi eesmärkide seadmisest kuni reaalse seadistamiseni välja.

Teemad, mida koolitusel läbitakse:

  • Kampaania eesmärk, KPI milles edu mõõta
  • Väärtuspakkumine
  • Sihtrühm, ideaalse kliendi loomise tööleht
  • Eelarve planeerimine, valemid
  • Strateegia ja kampaania ülesehitus
  • Reklaamkujundused (tekstid, pildid) – loomine, nõuanded ja tööriistad
  • FB Ad manager eri võimalused ja seadistused. Sh sihtimisvõimalused (retargeting, lookalike), eri formaadid ja nõuanded millal mingi seadistus valida
  • Julgemad vajutavad PUBLISH ehk lasevad kampaania reaalselt käiku

Kõik osalejad saavad kaasa materjalid (slaidid, põhjad Excelis), nii on hiljem kampaaniat seadistades kogu info mugavalt käepärast.

Koolituse läbinu saab teadmised, oskused ja nõuanded otse praktikult, kes igapäevaselt haldab ja planeerib kampaaniaid just Eesti turul. Koolitus sisaldab ka kõiki põhjasid ja tööriistu, mis muudavad kampaania loomise protsessi kiiremaks ja efektiivsemaks. Praktiliste harjutuste ja arutelude käigus teeme läbi keerulisemad kohad, et saaks kohe läbi proovida, kuidas õpitu reaalselt toimib.

Koolitusel osalemise tingimused:

Osaleja on mõne Facebooki lehe administraator ning tal on võimalus koolitusel läbitut rakendada juba toimival Facebook Business kontol (Olemas on FB reklaamikonto ligipääs).

Ajakava:

10.00 – 12.00 koolituse I osa

12.00 – 12.30 lõunapaus

12.30 – 14.00 Koolituse II osa

14.00 – 14.15 sirutuspaus

14.15 – 15.00 Koolituse II osa

Registreeru hiljemalt 23. märtsiks. 

NB! Koolitusel osalejate arv on piiratud! Koolitus on mõeldud ainult Pärnumaal tegutsevatele turismiettevõtjatele! Registreerumine on lõppenud kohtade täitumisel!

Koolituse hind 15 eur /inimene +km

Koolitaja:

Katrin Vilimaa-Otsing - digiturunduse ekspert, Turunduskoolitus OÜ

Katrin Vilimaa-Otsing on meedia alal tegev olnud juba 2010. aasta suvest. Rohkem kui kümnendi kestnud karjääri sisse on jäänud koostöö nii suuremate meedia- kui ka loovagentuuridega ning klientidega nii meilt kui mujalt. Aastate jooksul on ta koostööd teinud väga erinevate ettevõtetega mitmetest valdkondadest ning näinud erinevaid lähenemisi ning oskab seega suure tõenäosusega nõu anda ka sinu ettevõtte turunduse efektiivsemaks muutmise teemadel. Põhiliselt on Katrini oskused seotud digiturunduse, strateegia, mõõtmise ja kõigega, mis sellega seondub – seadistused, planeerimine, erinevad tööriistad ja programmid. Katrini eeliseks on pidev praktiseerimine – ta mitte ainult ei koolita, vaid reaalselt tegeleb oma ettevõttes kampaaniate haldamise ja turundusteenuste pakkumisega. Seetõttu on ta kursis viimaste uuenduste ja trendidega ning panustab palju aega uute teadmiste omandamisse. Lisaks mõistab ta ise ettevõtte omanikuna teiste ettevõtjate murekohti ja oskab vaadata turundust kui tervikut kogu ettevõtte juhtimise strateegias. Turunduskoolitus OÜ on Google poolt sertifitseeritud partner.

Otsi siit

Puhkajale

Konverents

Professionaalile