Emailiturundus – kuidas alustada?

Asukoht: Villa Ammende

Aeg: 26. november 9-13

Hind: 15€

Aastaid on levinud legend, et emailiturundus ei tööta või see jääb unustuste hõlma. Reaalsuses on aga teine ning tänaseks on emailiturundus üks parima konversiooniga turunduskanal. See tähendab, et iga õigesti investeeritud euro toob tagasi rohkem kui muud kanalid.

Koolituse eesmärk: Saada selgeks põhimõtted, kuidas töötab emailiturundus ning kuidas alustada. Koolitusel on kasutatavaks platvormiks Smaily ning koolitusele on oodatud ettevõtjad, kes sooviksid alustada emailiturundust, kuid pole seda seni veel teinud.

Teemad, millest koolitusel räägime:

  • Kuidas emaile koguda?
  • Kuidas uudiskirja teha?
  • Smaily platvormi tutvustus.
  • Kuidas tulemusi mõõta?
  • Millele veel tähelepanu pöörata?
  • Lisaks teeme ühe uudiskirja koostamise koos läbi.
Ajakava:

9.00-9:05 Saabumine

9.05-10.45 Koolitus I osa

10.45-11.00 Kohvipaus

11.00-13:00 Koolitus II osa

Kõik kohad koolitusele on broneeritud. Jätkuva huvi korral kirjutage hando@visitparnu.com ja paneme Teid ootejärjekorda.

Koolitaja:

Nikita Tikhomirov

Nikita Tikhomirov on mitmekülgse taustaga turundaja. Ta on oma karjääri jooksul töötanud mitmetes agentuurides ja omab kogemust nii meedia kui ka kampaaniate planeerimises, teostuses ja analüüsis. Turismivaldkonnaga on ta lähemalt tutvust teinud kahe aasta jooksul digianalüütiku rollis Visit Estonia ridades. Tänasel päeval on Nikita EAS-i e-kanalite juht, hoolitsedes kõikide eesti brändi alla kuuluvate valdkondade veebiväravate eest. Just praktiline kogemus digiturunduse lõputute võimaluste keskel on see, mis on esmapilgul klassikalise e-maili turunduse teinud üheks tema suurimaks lemmikuks.

Otsi siit

Puhkajale

Konverents

Professionaalile