Eesti keelsed
giidid

Ader Aila
Telefon: +372 515 4459
E-post: info@spareis.ee
Keeled: eesti keel, soome keel
Annely Annusveer
Telefon: +372 5569 42949
E-post: annusver@hot.ee
Keeled: eesti keel, soome keel
Anu Assu
Telefon: +372 447 3411
E-post: anu.assu24@gmail.com
Keeled: eesti keel, vene keel
Ingrid Dorbek
Telefon:+372 551 2338, +32 4 7846 9013
E-post: dorbek@yahoo.com
Keeled: eesti keel, inglise keel, saksa keel, prantsuse keel
Ann Eichhorst
Telefon: +372 564 4400
E-post: Ann.Eichhorst@gmail.com
Keeled: eesti keel, inglise keel, saksa keel
Mari Hagi
Telefon: +372 5689 3418
E-post: marihagi.fm@gmail.com
Keeled: eesti keel, inglise keel
Liisa Hanso
Telefon:+372 5668 7264
E-post: liisahanso@gmail.com
Keeled: eesti keel, soome keel
Meeli Hanso
Telefon:+372 5698 0391
E-post: meelihanso@hot.ee
Keeled: eesti keel, soome keel
KErsti Heiskanen
Kersti Heiskanen
Telefon: +372 509 7843
E-post: kerstiheiskanen@gmail.com
Keeled: eesti keel, soome keel
Linda Hurt
Telefon: +372 5564 4775
E-post:lindahurt@hot.ee
Keeled: eesti keel
Ülle Jaeger
Telefon:+372 515 7194
E-post: ylle.jaeger@hotmail.com
Keeled: eesti keel, soome keel
Erika Jeret
Telefon:+372 554 4796
E-post: erikajeret@hotmail.com
Keeled: eesti keel, inglise keel
kaire
Kaire Käära
Telefon: +372 5698 0136
E-post: kaire.kaara@gmail.com
Keeled: eesti keel, inglise keel
anna
Anna Kasak
Telefon: +372 5650 9716
E-post: info@riverrose.eu
Keeled: eesti keel, saksa keel, vene keel
Triin Kolts
Telefon:+372 5305 6741
E-post: triin@kolts.ee
Keeled: eesti keel, inglise keel, prantsuse keel
Ene Kübarsepp
Telefon:+372 514 9639
E-post: enekybarsepp@sytevaka.ee
Keeled: eesti keel, saksa keel
Aivo Luhaoja
Telefon: +372 5646 1692
E-post: amorada@hot.ee
Keeled: eesti keel, soome keel
Veronika Meibaum
Telefon: +372 5595 8038
E-post: veronika.meibaum@gmail.com
Keeled: eesti keel, inglise keel, vene keel
Eili Menšikov
Telefon:+372 5564 0186
E-post: menshikoveili@gmail.com
Keeled: eesti keel
Sülvi Mölder
Telefon:+372 552 8318
E-post: suelvi.moelder@gmail.com
Keeled: eesti keel, soome keel
Reet Näärt
Telefon: +372 5598 9246
E-post: reet.naar@hariduskeskus.ee
Keeled: eesti keel, inglise keel
Kaie Nurmeste
Telefon: +372 513 7756
E-post: kaienurmeste@gmx.net
Keeled: eesti keel, rootsi keel
Kersti Portnov
Telefon:+372 5345 7217
E-post: kersti.portnov@mail.ee
Keeled: eesti keel, inglise keel, vene keel
Ljubov Petrova
Telefon:+372 517 0517
E-post:ljubovpetrova@hotmail.com
Keeled: eesti keel, vene keel
Ester Preimann
Telefon: +372 514 2188
E-post: ester.preimann@gmail.com
Keeled: eesti keel, saksa keel
Mall Raig
Telefon: +372 5647 0672
E-post: mall.raig@mail.ee
Keeled: eesti keel, soome keel
Kersti Portnov
Telefon:+372 5854 5338
E-post:marina.salundi@mail.ee
Keeled: eesti keel, vene keel
agnes_tambet (002)
Agnes Tambet
Telefon:+372 5649 0987
E-post: agnes.tambet@gmail.com
Keeled: eesti keel, soome keel
Annika Tamm
Telefon: +372 526 7366
E-post: annika.tamm.003@mail.ee
Keeled: eesti keel, soome keel
Rita
Rita Tammela
Telefon: +372 506 5382
E-post: rita44@hot.ee
Keeled: eesti keel, soome keel
Malle ID
Malle Tiidla
Telefon:+372 513 7793
E-post: info@spatravel.ee
Keeled: eesti keel, inglise keel, soome keel
Leelo Toom
Telefon:+372 5816 9747
E-post: leelo.toom@mail.ee
Keeled: eesti keel, soome keel
Heli Tooman
Telefon: +372 552 1047
E-post: heli.tooman@ut.ee
Keeled: eesti keel, inglise keel
Maie Toom
Telefon: +372 5665 8353
E-post: maietoome@yahoo.com
Keeled: eesti keel, soome keel, vene keel, rootsi keel
Lia Vahemets
Telefon:+372 513 0598
E-post: lia.vahemets@gmail.com
Keeled: eesti keel, rootsi keel
Imbi Vesik
Telefon:+372 565 9225
E-post: imbi.vesik@gmail.com
Keeled: eesti keel, vene keel, rootsi keel
Evelyn Karlsson
Telefon: +372 501 5844
E-post: evelyn.karlsson1@gmail.com
Keeled: eesti keel, inglise keel, soome keel
Galina Kohhanova
Telefon: +372 5596 8669
E-post: galinagiid@hot.ee
Keeled: eesti keel, vene keel