Lisategevused

Pärnu: spordi pärast ja pärast sporti

Tehtud! Sa said sellega hakkama. Andsid enda parima. Sa tead seda. Tunnustav laks õlale kinnitab, et sinu poolehoidjad teavad seda. Tubli! Nüüd on aeg puhata, võib-olla isegi tähistada. Ära kiirusta. Võta rahulikult. Stopper on peatunud. Lõpuvile kõlanud. Ruudulipp lehvinud. Nüüd on aega. Ja kõike muud. Siinsamas. Jalutuskäigu kaugusel asuvates vee- ja saunakeskustes saab naha rassimata märjaks. Valged linad restoranilaudadel ning maailmamaitsed auramas vaagnatel – mugavaim viis pakkuda perele lisaks spordielamustele ka kulinaarseid. Õdusa suminaga täidetud lokaalid, kus sõpradega finishiprotokolli süübida. Pargid jalutamiseks ning mõtete kogumiseks. Liivarand oma suviti päikesetõusust loojanguni pulbitseva rütmiga. Kõik see ja enamgi Sinu, Sinu pere ja sõprade päralt. Pärnus.

Jah, Pärnu on linn, kus igast spordisündmusest saab puhkus. Ning ka vastupidi. Kui soovi on. Just nõnda ongi siin ühendatud ja läbipõimunud esmapilgul ühendamatud – sportlik pingutus ja lõõgastav äraolemine.

 

Vee- ja saunakeskused

Puhkus = spaa, spaa = puhkus. Nii on! Pärnu üheks kõige armastatumaks puhkuse elemendiks on loomulikult spaad. Esimene supelasutus avati siin juba 1838. Veidi veel ja kakssada aastat traditsiooni paistab silmapiiril. Sul on võimalus anda oma panus spaatraditsiooni jätkumisse. Lihtsalt tule ja naudi.
  • Pärnu valiti 2019. aastal Euroopa komisjoni poolt ellu kutsutud EDEN (European Destinations of Excellence) konkursi raames Eesti parimaks heaolu- ja terviseturismi sihtkohaks.

Parim toiduelamus

Pärnu söögikohad on eelkõige tuntud oma hea taseme ja andekate peakokkade poolest. Parimad Pärnu restoranid kuuluvad Eesti Restoranijuhi soovitusnimekirja – seega väärivad kindlasti külastamist.

Pärnu rand

Pärnu rand on suvepealinna süda. Veerand tundi rahulikku jalutuskäiku või 5 minutit sõitu tõuksiga ja oledki plaažil. Soe vesi. Meretuul. Päike paitamas põski. Lõunane kiire amps rannakohvikus ja õhtune sõpradega olesklemine õdusas rannabaaris. Siin saad seda kõike! Ka talvine rand on imeline oma jäätunud väljade või kuhjunud jääkuhjadega. Tule ja naudi!
  • Pärnu ranna veetemperatuuri rekord aastast 2010 on lausa 33°C!
  • Pärnu rannas tegutseb rannavalve 1. juunist kuni 31. augustini.
  • Koertega Pärnu keskrannas vetteminek pole lubatud. Küll aga leiad koerte suplusalad mitmelt poolt mujalt, vaata lähemalt ranna-alade kaardilt.

Kanuumatkad Pärnumaal

Kanuumatkad pakuvad kõikidele osalejatele meeldejäävaid mälestusi ning erinevaid väljakutseid. Kanuud jagades peab alati arvestama teise inimesega – ühiselt matkates tekib kindlasti parem koostöö ja teineteise mõistmine. Tõsisematel matkahuvilistel on võimalus osaleda mitmepäevastel kanuumatkadel, kus ööbitakse looduses, tehakse sauna ning süüa.

Otsi siit

Puhkajale

Konverents

Professionaalile