fbpx
Koolitused/seminarid

Google Analytics koolitus

Koolitusel anname ülevaate Google Analytics kasutamisest turundustööriistana ning kuidas tähtsamaid funktsioone iseseisvalt seadistada.

Loe rohkem »
Koolitused/seminarid

Instagrami koolitus algajatele

Koolituse eesmärgiks on teha osalejad Instagrami platvormiga tuttavamaks. Koolituse tulemusena on igal osalejal loodud professionaalse välimusega Instagrami konto ning edasine tegevusplaan seoses konto haldamisega.

Loe rohkem »
Koolitused/seminarid

Meiliturunduse koolitus

Kaheosaline koolitus, mille esimene osa keskendub emaili vajalikkusele, kogumisele, kogumisega kaasnevatele tegevustele ning näidetel. Koolituse teine osa on praktilisem, kus alustame konto loomisega ning lõpetame täisautomaatse meilijada ehitusega. Hiljem saavad koolitusel osalejad kasutada sama kontot ning automaatikat ka oma edaspidises töös.

Loe rohkem »
Koolitused/seminarid

Toote- ja teenusedisaini koolitus

Kuidas eristuda oma konkurentidest ja teha klientidele parem väärtuspakkumine ning millised on klientide tegelikud soovid ja vajadused? Koolitusel osalejad õpivad mõistma sihtgrupi ootusi ja vajadusi ning kasutades klienditeekonna mudelit ja teenuse disaini, disainivad neile sobilikud paketid. Koolituse tulemusena on ettevõtjal valminud vähemalt üks pakett.

Loe rohkem »
Koolitused/seminarid

Turismiobjektide haldamine Puhkaeestis.ee lehel

Puhkaeestis.ee lehele on igal turismiettevõtjal võimalik lisada enda ettevõtmise info. Kuna tegemist on üle-Eestilise andmebaasiga, siis jõuab sealt info ka piirkondlikele turismilehtedele. Näiteks Visitparnu.com kasutab seda sama andmebaasi, et kuvada kõiki kohalikke turismiteenuseid majutuse, toitlustuse, aktiivse puhkuse jms loetelus.

Loe rohkem »
Liitu meie uudiskirjaga

Visit Pärnu uudiskiri aitab sul veeta oma järgmise puhkuse Pärnus!