White Beach Golf seminariruumid

AADRESS
Golfiklubi, Valgeranna, Pärnu

KODULEHT
www.wbg.ee

KONTAKTISIK
Caddiemaster
tel: +372 442 9930
email:
caddiemaster@wbg.ee

 

Pärnust 10 minuti autosõidu kaugusel asub Valgerand ja Pärnumaa esimene täismõõtmetega 18 rajaline golfiväljak White Beach Golf, mille projekteeris Soome tuntud golfiarhitekt Kosti Kuronen.  White Beach Golf on links tüüpi väljak. Fairway`d on meil laiad, hästi hooldatud ja pehme murukattega, mis säästab mängijate käsi põrutuste eest. Rough on lühike ja suured kõrguste vahed väljakul puuduvad, mistõttu on mängimine lihtne ka seeniormängijatele. 

Samas ei ole meil mitte ühtegi rada, kus ei oleks võimalust palli vette lüüa. Kokku on veetakistuste pindala ligi 19 hektarit. Kui sellele juurde liita pidevalt puhuvad tugevad meretuuled, saame väljaku, mille edukas läbimängimine on väljakutseks isegi kogenud golfarile. White Beach Golf on Eesti Golfiliidu poolt mitmel korral tunnistatud kõige paremini hooldatud väljakuks. Meie klubihoones on kõikide külastajate käsutuses kohvik-restoran, riietusruumid, saunad ja Proshop. Niiskete ilmadega loob hubase meeleolu suur kamin.  White Beach Golf`i klubihoone oli 2015 aastal Eesti Arhitektuuripreemia nominent.

Konverentsiruumid

Eraldi konverentsiruumid meil puuduvad, saame korraldada seminare restorani saalis ja peamiselt madalhooajal (september – märts). Suveperioodil on seminariteenuse osutamine raskendatud, kuna restoran on kõigile igapäevaselt avatud.

Golfiklubis saab seminari teha restoranis:

  1. Restoran – 128 m²
    • Klassiruumi stiil – kuni 60 inimest
    • Nõupidamise stiil – kuni 40 inimest
    • U-stiil – kuni 40 inimest

Toitlustusvõimalused

White Beach Golf`i  restorani köök on  euroopalik – kasutame võimalikult palju värskeid ja naturaalseid tooraineid ning menüüst leiab igaüks midagi oma maitsele. Kõik mida me köögist väljastame on väga kvaliteetne ja kaunilt serveeritud ning road on piisavalt suured selleks, et klient ei peaks enne koju jõudmist veel kusagilt midagi peale haukama.

 

AADRESS
Golfiklubi, Valgeranna, Pärnu

KODULEHT
www.wbg.ee

KONTAKTISIK
Vahur Tamm
juhatuse liige
+372 503 6321
vahur@wbg.ee

Otsi siit

Puhkajale

Konverents

Professionaalile