Wasa Resort Hotel seminariruumid

MAJUTUSE TÜÜP
Spaahotell

TOAD/VOODIKOHTADE ARV
56/136

AADRESS
Suvituse 14, Pärnu 

KODULEHT
www.wasahotels.ee

KONTAKTISIK
Angelika Raid
müügijuht
+372 522 4819
angelika@wasahotels.ee

Wasa Resort Hotel, Apartments & Spa

Oleme loonud Pärnu rannapiirkonda sisuliselt uue kvartali. Lisaks hotellitubadele ootavad külalisi privaatsust pakkuvad külaliskorterid ja suur suletud pargiala. See on turvaline valik peredele ja muretu mängukoht lastele.

Wasa Resort on projekteeritud seest välja, et külalised tunneksid end igal hetkel hästi. Meie juures ei ole pikki kõledaid koridore. Külalisi tervitab butiikhotellile omane hubasus ja sopilisus. Wasa hotell sai nime Rootsist suvitajaid toonud laeva järgi. Pärnu oli juba siis hinnatud spaapuhkuse sihtkoht. Wasa Resort seob omavahel ajaloo ja moodsale kuurordile iseloomuliku liigendatud arhitektuuri. 

Konverentsiruumid

Wasa Resort on nii uus, et keegi pole jõudnud meie lampe ja lagesid veel headest ideedest tühjaks tõmmata. 2023 avasime Kuurorti Seminarikeskuse, ajaloolise 1938 aastal ehitatud hooneosa ümberehitamise käigus on loodud seminari – ja peoruumid, kus lisaks seminarile on võimalik tutvuda kuurordi ajalooga läbi sisekujunduses kasutatud elementidele.

Muinsuskaitsealune hooneosa (ovaalsaal) koos kaarja klaasgaleriiga on ennistatud pieteeditundega algsel kujul, pakkudes seeläbi ainulaadsest funktsionaalset keskkonda nii päevasteks seminarideks kui õhtuseks elamuslikuks meelelahutuseks.

Samuti pakub ajaloolises hoones loodud keskkond privaatset õhtuveetmise võimalust sõpruskondadele  ajastukohas interjööris. Suvisel ajal saab tegevusi laiendada ustest avanevale pargialale, kus on kuurortile omane õhustik juba olemas ja korraldada seal moerevüüd, kinoõhtuid või tantsumaratone, pakkudes seeläbi vaheldust tavapärasele tegevusele siseruumides. Koostöös erinevate kohalike meelelahutajatega korraldame teile meeldejääva elamuse!

Wasa Resortis on 3 erineva suurusega ruumi:
 1. Seminariruum terrassiga apartmentis – 36 m²
  • Nõupidamiste stiil – kuni 16 inimest
 2. Seminariruum – 50 m²
  • Teatristiil – kuni 28 inimest
  • Klassiruumi stiil – kuni 24 inimest
  • Nõupidamiste stiil – kuni 24 inimest
 3. WR suur ovaalsaal – 108 m²
  • Teatristiil – kuni 100 inimest
  • Klassiruumi stiil – kuni 60 inimest
  • Nõupidamiste stiil – kuni 20-50 inimest
  • Grupitöö – lauad saarekestena, kuni 60 inimest
  • Bankett – kuni 70 inimest
  • Minimess, esitlus – kuni kuni 100 inimest
  • Minimess, esitlus koos hoovialaga – kuni 300 inimest

Majutus

Hotellitubade hinnas on buffee hommikusöök, mida pakume hubases restoranis. Külaliste kasutuses on bassein ja saunad, föön, sussid ning hommikumantlid. Parkimise eest ei ole samuti vaja tasuda. Hotellis on 56 kõigi mugavustega 4* tasemega hotellituba. Kõigil tubadel on aknad ja loomulik päevavalgus. Lisaks pakume aastaringi majutust kahe- ja kolmekohalistes külaliskorterites kuni 40 külalisele.

Toitlustusvõimalused

Konverentsikeskuse külalistele serveerime grupimenüüsid ja buffemenüüsid meie White Guide 2020 soovitusega restoranis Wasa Resort. Peakoka koostatud menüüvalikusse kuuluvad kohalikud toorained ja täiendavad maitsed Aasiast ja Euroopast. Suvehooajal on avatud ka väliterrass.

Hotellikülalisi ootab hommikul mitmekülgne ning tervislik hommikusöök, mis serveeritakse rootsi lauas.

Restoranis Wasa Resort on 80 kohta.

Lisateenused

Spaa- ja saunakeskus (1-60 inimest)

Spaa- ja saunakeskus pakub uudseid elamusi kõigile spaa- ja saunaarmastajatele. Me teame, et saunaskäik pühib raskuse sinu õlgadelt ja toob naeratuse näole. Pakume kolme erineva temperatuuri- ja niiskusastmega sauna. Vesi rahustab, lõõgastab ja annab sulle puhkust. Avatud on spaabaar!

Spaahoolitsused (1-30 inimest)

Et peale pingelist tööpäeva ka kehale ja mõtetele puhkust anda, pakume spetsiaalset valikut nii pikemaid kui ka lühemaid spaahoolitsusi. Populaarseimad hoolitsused nagu massaaž, Taylor Made näohoolitsus ning käte kuumõli hoolitsus on meie külaliste lemmikud.

MAJUTUSE TÜÜP
Spaahotell

TOAD/VOODIKOHTADE ARV
56/136

AADRESS
Suvituse 14, Pärnu

KODULEHT
www.wasahotels.ee

KONTAKTISIK
Angelika Raid
müügijuht
angelika@wasahotels.ee

Otsi siit

Puhkajale

Konverents

Professionaalile