Villa Ammende seminariruumid

MAJUTUSE TÜÜP
Hotell, millele on omistatud Green Key sertifikaat

TOAD/VOODIKOHTADE ARV
19/36

AADRESS
Mere puiestee 7, Pärnu 

KODULEHT
www.ammende.ee

KONTAKTISIK
Kersti Ilves-Kuningas
Müügipealik
+372 447 3888
sale@ammende.ee    

Villa Ammende Restoran & Hotell

Villa Ammende restoran ja hotell on unikaalne kombinatsioon juugend arhitektuurist, põnevatest maitsetest, tulevikust ja minevikust, töö tegemisest ja puhkusest, mereõhust ja tammepuudest, suvepealinna melust, rahust ja vaikusest. Ja muidugi inimestest, Ammende perest. Ammende on mitte ainult puhkajate, aga ka töötegijate paradiis. Üks väga eriline koht!

Konverentsiruumid

Meil on kokku 7 erinevat saali ja salongi, millest 3 on seminari läbiviimiseks ideaalsed. Soojal ajal saab kasutada ka meie ruumikat aeda ja terrassi. Soovi korral saab rentida kogu maja privaatselt. Iga sündmuse puhul, olgu see seminar, konverents, ärinõupidamine, rahvusvaheline äri- või diplomaatiline kohtumine, tagab meie meeskond laitmatu teostuse, alustades vajamineva tehnika rendist ja lõpetades meelelahutuse korraldamisega. Kogemustest meil puudust pole.

Hotellis on kokku 3 erineva suurusega ruumi:

1. Ürituste saal – 98 m²

  • Teatristiil – kuni 80 inimest
  • Bankett stiil – kuni 90 inimest
  • Klassiruumi stiil – kuni 35 inimest
  • Nõupidamiste stiil – kuni 32 inimest
  • U-stiil – kuni 26 inimest

2. Õhtusöögisaal – 67 m²

  • Bankett stiil – kuni 12 inimest

3. Kabinet – 46 m²

  • Nõupidamiste stiil – kuni 8 inimest

Majutus

Ööbijatele on meil pakkuda 19 numbrituba, kõik omamoodi unikaalsed – luksuslikud toad Perepeade korrusel ning valikus ruumikaid tube ja assortii hubaseid tube nii Ärklikorrusel kui ka Aia Villas. Igas toas on töötegemiseks vajalikud mugavused nagu töölaud, Wi-Fi, LAN ja kohvimasin.

Toitlustusvõimalused

Ammende restoran on tuntud oma väga hea köögi ja teeninduse poolest. Pole soovi, mida me ei suudaks täita. Meie menüüde valikus on kohvipausid, lõunad, lihtsad grupimenüüd, pidulikud õhtusöögid, pikniku- ja grillimenüü, brunch ja privaatne hommikusöök. Meie galaõhtusöök sobib imehästi seminaripäeva lõpetamiseks (galaõhtusööki saab meie juures pidada ka siis, kui majutus Pärnus on mujale plaanitud). Villa Ammende restoranis on 85 kohta, suveterrassil 40 kohta.

Lisateenused

Etiketikoolitus (kuni 85 inimest)

Etiketikoolitus pakub lisaväärtust pidulikule lõuna- või õhtusöögile. Litsentseeritud etiketispetsialist tutvustab piduliku õhtusöögi või ärilõuna, vastuvõttu aga ka diplomaatilise vastuvõtu etiketti.

Salongiõhtu inglisepärase teekultuuriga (kuni 40 inimest)

Naudime teed ja suupisteid salongis, õpime tundma inglise teelauakombeid ja saame osa selle rituaali erilistest nüanssidest. See britilik võlu ja veetlust täis rituaal aitab nautida hetke ja kohalolu.

Kokanduse töötuba (8-25 inimest)

Peakoka juhendamisel valmistatakse kokanduse töötoas ehtsat böffi. Meelelahutuslik seltskondlik üritus meeskonnale, et üheskoos üks tore õhtu veeta. Sobilik kombineerida õhtusöögiga.

Chef’s table (6-15 inimest)

Peakokk valmistab Teie juures saalis esimese käigu ja räägib Teile oma kokanduskarjääri jooksul omandatud teadmistest ja huvitavatest köögielu seikadest nii Eestist kui laiast maailmast.

Veini, konjaki ja viski degustatsioonid (6-40 inimest)

Korraldame Teile nüansirohked degustatsioonid maitsmismeelte arendamiseks. Need on teadmised, mis kunagi ei aegu! Ürituse viivad läbi oma ala professionaalid.

Teemaõhtud (25-85 inimest)

Teemaõhtu – just selline, mis teie seltskonnale huvi pakub! Unikaalne juugendhotell pakub selleks ammendamatuid võimalusi. Oleks ju põnev rännata villa loomise ajajärku või läbi elada mõrvamüsteerium.

MAJUTUSE TÜÜP
Hotell

TOAD/VOODIKOHTADE ARV
19/36

AADRESS
Mere puiestee 7, Pärnu 

KODULEHT
www.ammende.ee

KONTAKTISIK
Kersti Ilves-Kuningas
Müügipealik
+372 447 3888
sale@ammende.ee

   

Otsi siit

Puhkajale

Konverents

Professionaalile