Uueda Puhkekeskuse seminariruumid

MAJUTUSE TÜÜP
Puhkekeskus

TOAD/VOODIKOHTADE ARV
26/89

AADRESS
Mardi – Uuetoa, Nurme küla, Tori vald, Pärnumaa

KODULEHT
www.uueda.ee

KONTAKTISIK
Kati Uus-Soomets / Mairo Soomets
perenaine/peremees
+372 5647 1349
info@uueda.ee

Uueda Puhkekeskus

Ühest küljest asume linna vahetus läheduses, kuid teisalt piisavalt kaugel, et tunda puhta looduse lõõgastavat mõju. Kõigest 10 kilomeetri ja 15-minutilise autosõidu kaugusel Pärnu kesklinna saginast leiate end maagilise Sauga jõe „poolsaarelt“. Meie 3,8 hektari suurune armastusega hooldatud territoorium on kolmest küljest ümbritsetud jõega, mille looklevad kõrged kaldad võivad tekitada tunde nagu oleksid sattunud Lõuna-Eesti kuppelmaastikule.

Oma 23 tegevusaasta jooksul on Uueda Puhkekeskuse kaks põlvkonda siin uuele elule äratanud mitmeid erinevaid huvitava ajalooga hooneid ning sobitanud need maitsekalt kaasaegsete ehitistega. Meeldivat ajarännakut pakume ka mitmekümneliikmelise uunikumi kollektsiooni ning erinevate vanavaraeksponaatide näol.

Kaugus:
Pärnu kesklinn            10 km
Tallinna kesklinn        126 km
Tartu kesklinn              182 km

Konverentsiruumid

Uueda Puhkekeskusesse on lisaks majutuse soovijatele oodatud nii seminarid, koolitused, koosolekud, suvepäevad, firmaüritused, pulmad, juubelid kui ka kõikvõimalikud muud tähistamist väärivad sündmused.

Koosviibimise korraldamiseks pakume kahte saali ning erinevaid väiksemaid koosolekuruume. Kõik meie saalid on varustatud kaasaegse seminaritehnikaga ning saalipaigutuse arutame eelnevalt seminari tellijaga läbi.

 

Puhkekeskuses on kokku 5 erineva suurusega ruumi:

Suur saal (Peomaja) – 200 m²

Teatristiil – kuni 130 inimest
Klassiruumi stiil – kuni 60 inimest
Nõupidamiste stiil – kuni 80 inimest
Bankett stiil – kuni 100 inimest
U-stiil – kuni 60 inimest

Väike saal (Peamaja) – 120 m²

Teatristiil – kuni 60 inimest
Klassiruumi stiil – kuni 40 inimest
Nõupidamiste stiil – kuni 50 inimest
Bankett stiil – kuni 40 inimest
U-stiil – kuni 30 inimest

Kaminaga väike nõupidamiste ruum – 20 m²

Teatristiil – kuni 10 inimest
Nõupidamiste stiil – kuni 10 inimest

Peremaja kaminaga nõupidamiste ruum – 20 m²

Nõupidamiste stiil – kuni 10 inimest

Aida katusealune saal (suvine) – 25 m²

Nõupidamiste stiil – kuni 10 inimest

Majutus

Ööbimiseks pakume majutust puhkekeskuse erinevates loodusest inspireeritud disainiga hoonetes. Aastaringselt pakume mugavustega majutust peamajas ja peremajas.

Peamajas on kompaktselt koos nii seminariruum kui ka saun, mille terrassil olevas auravas kümblustünnis ununevad töömõtted garanteeritult.

Peremajas saab kaminapaistel keha ning hinge soojendada ja kui sellest veel vähe, siis kütame kuumaks ka maja terrassil oleva kümblustünni.

Soojema ilmaga pakume lisamajutuse võimalust ligi saja-aastase ajalooga aidamajas, kus kaasaegsetest mugavustest leiate tubadest WC ning ei puudu ka elektrivalgus. Öömaja leiab ka meie moodsates, tänapäeva nõudmistele vastavates, telki meenutavates kämpingutes. No ja kui soovi on, siis võib meie hooldatud territooriumil ka enda kaasa võetud telgist tähistaevast imetleda.

Toitlustusvõimalused

Siseruumides toitlustame kuni 180 inimest.

Mis on see, mis aitab pikal seminaripäeval produktiivselt kaasa mõelda ning kuuldust maksimaalselt kasu lõigata? Loomulikult on selleks mõnus maitseelamus, olgu see siis kosutav kohvipaus või suussulav tugevam kõhutäis. Meie vastava väljaõppe saanud tublid kokad leiavad lahenduse ka kõige keerulisema toidutalumatuse korral. Kõik serveeritavad road valmivad kohapeal, värskest, võimaluse korral eestimaisest toorainest.

Kui soovite ka ise õhtusöögi valmimisest osa saada, siis pakume lahkelt võimalust grillida kogu kollektiiviga meie poolt ette valmistatud tooraineid tulistel sütel.

Lisateenused

Meie tublid koostööpartnerid www.seikluspartner.ee või www.360kraadi.ee sisustavad soovi korral teie päeva aktiivsete tegevustega.

Elamussauna vahetust lähedusest leiate liivakattega võrguväljaku, mis pakub liikumisest lugupidavatele inimestele sõbralikku mõõduvõtmise võimalust. Juhul kui füüsiline tegevus pärast pingsat mõttetööd ei kõneta, siis mõnusat lõõgastust nii kehale kui ka hingele pakuvad meie kümblustünnidega varustatud kaks sauna. Sulle teadmiseks – oled sattunud maale! Võta vabalt, pikuta ühes meie mitmest võrkkiigest, ära tee midagi ning saa osa sellest, mida loodusel sulle pakkuda on.

Loodusmatkad

Kuigi meie kandis jagub suurvett enamasti vaid kevaditi, siis õnneks võimaldab meie märgaladega lähiümbrus kanuu- ning rabamatkasid aastaringselt.

Elamussaun

See on saun, kus kohtuvad Vene sauna tugev leil ning aastakümnete vältel sügavale puidu kihtidesse imbunud suitsusauna müstiline aroom. Olgugi, et saun on püsti pandud vahetult jõe kaldale, oleme parima naudingu saavutamiseks paigutanud terrassile ka kaks kümblustünni. Kümmeldes vaheldumisi kuumas ja külmas, karge jõeveega täidetud tünnis tunned end hommikul täitsa uue inimesena.

Kümblustünniga Soome saun

Meie aastaringse majutusega samas hoones asub avara leiliruumi, mõnusa vanni ja hubase puhkeruumiga puuküttega saun, mille väliterrassil olevas kümblustünnis on mõnus päevamuljeid vahetada.

Ajarännak

Meie muljetavaldav uunikumide ja vanavara kogu, kus saab näha vanu tööriistu, mootorrattaid, autosid ja isegi traktoreid, viib teid eelmise sajandi tagusesse aega. Kogus on eksponeeritud meie oma Eesti rahva põneva ajalooga masinad, mis kõik kenasti korda tehtud ja uudistamiseks välja pandud. Vahva väljapanek pakub meie külalistele sageli äratundmisrõõmu ning äratab aegade-taguseid meenutusi.

MAJUTUSE TÜÜP
Puhkekeskus

TOAD/VOODIKOHTADE ARV
26/89

AADRESS
Mardi – Uuetoa, Nurme küla, Tori vald, Pärnumaa

KODULEHT
www.uueda.ee

KONTAKTISIK
Kati Uus-Soomets/Mairo Soomets
perenaine/peremees
info@uueda.ee

Otsi siit

Puhkajale

Konverents

Professionaalile