Tervis ravispaahotell seminariruumid

MAJUTUSE TÜÜP
Spaahotell

TOAD/VOODIKOHTADE ARV
257/506

AADRESS
Seedri 6, Pärnu

KODULEHT
www.spatervis.ee

KONTAKTISIK
Inna Jurna
kliendihaldur
+372 447 9216
inna.jurna@spa.ee


Tervis ravispaahotell

Juba ligi 50 aastat Pärnu rannal tegutsenud Tervis ravispaahotell on tänaseks arenenud Eesti suurimaks spaahotelliks. Kaunis mereäärne asukoht jõesuudmes ja rannapargi serval innustab mõttetööd. Tervislikuks ajaveetmiseks on ideaalsed sauna- ja veekeskus ning lõõgastavad spaahoolitsused. Erinevad toitlustuskohad pakuvad midagi igale maitsele.

Konverentsiruumid

Tervis ravispaahotellis on võimalik valida 286-kohalise tõusva põrandaga konverentsisaali, 50-kohalise seminariruumi ja 16-kohalise mugava ümarlauasaali vahel. Kõik konverentsiruumid on varustatud konditsioneeri, WiFi-ühenduse ning kaasaegsete tehniliste vahenditega.

Tervis ravispaahotellis on kokku 3 erineva suurusega ruumi:
 1. Suur konverentsisaal – 240 m²
  • Teatristiil – kuni 286 inimest

 2. Väike konverentsisaal – 105 m²
  • Teatristiil – kuni 50 inimest
  • Klassiruumi stiil – kuni 48 inimest
  • Nõupidamiste stiil – kuni 26 inimest
  • U-stiil – kuni 24 inimest

 3.  Ümarlauasaal – 80 m²
  • Nõupidamiste stiil – kuni 16 inimest

Majutus

Tervis ravispaahotelli mugavad, valgusküllased ja hästi sisustatud numbritoad asuvad kolmes majatiivas, rõdudelt avaneb maaliline vaade. Võimalik on valida standard ja superior klassi tubade vahel. Olemas on ka invatoad. Kõik toad sobivad allergikutele ning on suitsuvabad.

Toitlustusvõimalused

Selleks, et konverentsid, seminarid ja töised koosviibimised kulgeksid tulemusrikkalt ja meeldivalt, on võimalik tellida koosviibimistele kohvipause ja lõuna- ning õhtusööke buffet-restoranis või a’la carte-restoranis KUU. Tööpäeva mõnusaks lõpetamiseks ja muljete jagamiseks on ideaalne võtta aeg maha Muuli baaris või Purje kohvikus.

Meie toitlustuspaigad mahutavad:

 • Muuli baar  – 40 inimest
 • Purje raamatukohvik – 40 inimest
 • A’la carte restoran KUU – 50 inimest
 • Buffet restoran – 263 inimest

Lisateenused

Vaba aega saab veeta spaas lõõgastavaid hoolitsusi nautides, sauna- ja veekeskuses mõnuledes, hubastes kohvikutes või restoranis naudeldes. Miks mitte korraldada seltskonnale hoopis ühiskokkamine õppeköögis või sukelduda veinimaailma telgitagustesse – see kõik on võimalik!

Meeleolukas ühiskokkamine õppeköögis (10-16 osalejat)

Kolm tundi toiduvalmistamist peakoka juhendamisel on lõbus ja meeldejääv. Lahkudes on kõigil pea pakatamas uutest teadmistest, kõht täis ning retseptid näpu vahel! Lisaks on võimalik degusteerida sommeljeega erinevate toitude ja jookide sobivust.

MAJUTUSE TÜÜP
Spaahotell

TOAD/VOODIKOHTADE ARV
257/506

AADRESS
Seedri 6, Pärnu 

KODULEHT
www.spatervis.ee

KONTAKTISIK
Inna Jurna
kliendihaldur
+372 447 9216
inna.jurna@spa.ee

Otsi siit

Puhkajale

Konverents

Professionaalile