The Italian Tenors - Viva La Vita

Pärnu Kontserdimaja, Aida 4
Vaata kaardil

Ajad ja hinnad

12.10.24

19:00 - 23:59
Min 39.00€
Max 69.00€

Itaalia popooperi sensatsioon The Italian Tenors naaseb Eestisse

 

Järgmise aasta oktoobris annab ainulaadne The Italian Tenors oma tuuri "Viva La Vita" raames kolm kontserti Eestis. Trio esines esmakordselt Eestis sel kevadel müües kontserdisaalid välja rekordilise kiirusega. 

Oma muusikalise žanri esindajana on just The Italian Tenors enim müünud ja vokaalselt kõrgel tasemel artist. Eesti kontserdid toimuvad 12. oktoobril Pärnu kontserdimajas, 13. oktoobril Tartu Vanemuise kontserdimajas ja 15. oktoobril Alexela kontserdimajas. 

The Italian Tenors triosse kuuluvad hinnatud tenorid Evans Tonon, Sabino Gaita ja Luca Sala. Live-bändiga esitatavas mahukas kontsertkavas ühendavad nad tuntud itaalia ooperiaariad ja poplood. Originaalseaded on muuhulgas tehtud lauludele nagu Caruso, Hallelujah, Time to Say Goodbye, Gloria jt kuulsatele lugudele. Samuti on kavasse põimitud tuntud filmihitte nagu The Godfather tunnusmeloodia. Seekordne tuur "Viva La Vita" paneb enim rõhku Itaalia armastuslauludele ja ooperiaariatele.

Trio liikmed on lisaks kõrgetasemelisele häälekoolile meisterlikud pillimängijad ning teevad tuuridest vabal ajal koostööd ooperimajadega, kirjutavad laulu paljudele Itaalia artistidele ning osalevad eri filmi ja teleprojektides. 

Piletite eelmüük algab 3.10 kell 10:00 Piletilevis. Rohkem infot: elcomandante.ee ja facebook.com/musaklubi
Sümdmust korraldab ELC Promotion OÜ www.elcomandante.ee