Suveõhtu kontserdikolmapäev. Anett ja Fredi

Pikk tn 23, Vändra, Pikk tn 23, Vändra
Vaata kaardil

Ajad ja hinnad

14.08.24

20:00 - 23:59
Min 21.50€

Kaasaegse souli laulja-laulukirjutaja Anett ja tunnustatud kitarrist-produtsent Fredi jõudsid mullu ühise albumini “Read Between The Lines”, mille võtsid soojalt vastu nii rahvas kui ka kriitikud Eesti Laulul kõlanud lugudega “Write About Me” ja “You Need To Move On” rikastatud kauamängiv pälvis Eesti Muusikaauhindade jagamisel kolm nominatsiooni: Aasta Soul/Funk/R’n’B Artist, Aasta Ansambel ja Aasta Album. Duo tituleeriti tol õhtul Aasta Soul/Funk/R’n’B artistiks.

Aneti eelmine album “Late to the Party” tõi talle Eesti Muusikaauhindadel ka nominatsioonid Aasta albumi ja Aasta naisartisti kategooriates. Debüütalbumiga “Morning After” pärjati Anett Aasta nais- ja popartisti tiitlitega.

Fredi ehk Frederik Küüts on hinnatud muusik, kitarrist ja produtsent. Ta on alternatiiv-popi bändi Gram-Of-Fun liige ning töötanud lisaks Anetile mitmete artistidega sh nublu ja NOËP. Bändiga Gram-Of-Fun pälvis Fredi möödunud aasta Eesti Muusikaauhindadel Aasta ansambli ja Aasta debüütalbumi tiitlid. Samuti oli noormees 2024 aasta Eesti Muusikaettevõtlus Auhindadel nomineeritud aasta laulukirjutaja tiitlile.