Minu esimene kontsert. Pärnu Linnaorkester

Pärnu Kontserdimaja, Aida 4
Vaata kaardil

Ajad ja hinnad

25.01.25

11:00 - 11:30
Min 8.50€
Max 51.50€

L, 25. jaanuar 2025, kell 11.00 Pärnu kontserdimaja 

Minu esimene kontsert  
„MINU ESIMENE KONTSERT“ on sobiliku pikkusega just kõige pisemate esimeseks kontserdiks. Muusikaline lavastus on loodud spetsiaalselt pere pesamunadele ja nende peredele. Kontserti juhatab Pärnu Linnaorkestri esimene külalisdirigent Mikk Murdvee ning kaastegevad on Laine Mägi Tantsukooli tantsijad ja Margrit Kitse Laulustuudio laululapsed. See on suurepärane võimalus pakkuda lastele esimest meeldejäävat kontserdielamust.  

Ingrid Jasmin, lavastaja

Mikk Murdvee, dirigent
Pärnu Linnaorkester

 

Pärnu Linnaorkester on üle kolme aastakümne rikastanud Pärnu kultuurimaastikku kui ainus professionaalne sümfooniaorkester Lääne-Eesti piirkonnas. See kogukonda ühendav muusikaline kollektiiv on loonud mitmekülgset kultuuriruumi ning pakub unikaalseid elamusi nii Pärnu kui kogu Eesti publikule. Orkester ühendab Pärnu andekaid muusikuid, moodustades dünaamilise kogukonna, mis on tuntud oma mobiilsuse ja žanrilise mitmekülgsuse poolest. 
Pärnu Linnaorkester on pühendunud eesti muusika esiletõstmisele, olles igal aastal uute teoste esmaettekandja ja salvestaja. 
Pikaajaline koostöö nii erinevate kontserdiorganisatsioonide kui ka rahvusvaheliselt tunnustatud tippmuusikutega on teinud neist Eesti muusikamaastikul silmapaistva kollektiivi.   
 
Alates 2024/25 hooajast on Pärnu Linnaorkestri peadirigent Eesti noorema generatsiooni esindajate hulka kuuluv ja 2022. aastal Kultuurkapitali helikunsti sihtkapitali aastapreemia pälvinud dirigent Henri Christofer Aavik. 
Ta on äratanud tähelepanu V Jevgeni Svetlanovi nimelise rahvusvahelise dirigeerimiskonkursi ja VIII rahvusvahelise Jorma Panula nimelise konkursi laureaadina ning seisnud dirigendina arvukate tunnustatud kollektiivide ees, sh Zürichi Tonhalle Orkester, Monte-Carlo Filharmoonia Orkester, 18. Sajandi Orkester (Amsterdam), Sinfonia Rotterdam, Weimari Riigikapell, Jena Filharmoonia Orkester ja Orchestra Senzaspine (Bologna). www.parnuorkester.ee 
www.facebook.com/ParnuLinnaorkester 
www.instagram.com/parnucityorchestra 

Kontakt:
Nikolai 3, Pärnu 80010 Eesti
info@parnuorkester.ee