Inspireeriv juht (Pärnu)

A. H. Tammsaare pst 35, Pärnu, A. H. Tammsaare pst 35, Pärnu
Vaata kaardil

Ajad ja hinnad

27.11.24

10:00 - 16:00
Min 360.50€

Bill Gates ütles aastaid tagasi Inc. ajakirjale:“ Tuleviku juhid on need, kes võimendavad teisi. „

Tänapäeva juhid ei saa edukuse väärtust saavutada, kui nad ei kaasa ja inspireeri oma töötajaid ja partnereid. Juhid loovad protsessi, mille kaudu töötajad loovad väärtust. Kui töötajad on ainult „kohal“ ja tulemus on keskpärane, kas tahad ikka juhtida sellise energiaga ettevõtet?

Kujuta parem ette oma meeskonda, kes saabuvad tööle motiveerituna ja energilistena, inspireerituna eesmärkidest. Kui töötajad suunavad ja juhivad oma oskusi ja potentsiaale enda ja ettevõtte eesmärkide täitmisele. Inspireeritud, motiveeritud ja võimendatud meeskond suudab eesmärke täita ja ületada positiivses väärtusloome õhkkonnas.

Sellel „game-changing“ koolitusel rebime maha vanad juhtimise dogmad ja vaatame kaasaegse juhtimise tõelist palet. Kuidas juht liidri rollis on piisavalt lähedal, et motiveerida ja piisavalt ees, et inspireerida. Kuidas luua tõeliselt kokku sobiv ja koos töötav meeskond. Mida tähendab empaatiline juhtimisstiil ja kuidas seda kasutada ettevõtte eesmärkide saavutamisel. Kuidas kaasata erinevaid töötajaid motiveerivasse lisaväärtuse loomesse ja mida teha kui ilusad sõnad ja lööklaused ei toimi.

Väga harva puudutavad juhtimisele suunatud koolitused juhtide nõrkusi ja puudujääke. Sellel koolitusel me mõistame juhi inimlikku poolt ja arutame põhjalikult, kuidas juhi inimlik pool, koos oma vigade ja nõrkustega, on tugevaks inspiratsiooniks teistele ja kuidas juhi „lugu“ panna tööle suure väärtusloome eesmärgi nimel.

See koolitus on loodud ja arendatud reaalsete edu ja läbikukkumiste lugude põhjal. Tuhatkond tundi eeltööd, vestlusi ja märkmeid. „Inspireeriv Juht“ koolitus ei jäta kedagi külmaks ja koolituse väärtust hakkad tundma juba järgmisel tööpäeval oma meeskonda võimendamas.