Strand ootab suvenautlejaid värske ja uuena

Eestimaa spaadel on selja taga pikk ja vaikne periood – basseinid on olnud klientidest tühjad ning saunagurmaanid on vaid kodusauna nautida saanud. Hea meel on tõdeda, et mitmed spaad kasutasid vaikset perioodi targalt ära – uuendamine ja renoveerimine on parim viis, kuidas suureks tagasitulekuks valmistuda. Pärnus juba mitmeid aastaid külalistele spaanaudinguid pakkunud Strand SPA & Konverentsihotellil on eesseisvaks suveks mitmeid üllatusi varuks. Tuleb vaid oma silmaga üle vaadata!

Strandi bowling

Uued saunad sooja ning värsketesse basseinidesse vesi sisse

Maailma laastanud koroonaajal ei seisnud Strand niisama nukralt, vaid võeti ette korralik uuenduskuur ja spaa laiendamine. Kui vanasti sai saunamõnusid nautida vaid auru- ja leilisaunas, siis nüüdseks on saunade valik oluliselt rikkam – leilimõnu saab tunda ka Soome saunas ning kergemat lõõgastust saab nautida 50 kraadises Sanaariumis. Rõõmusõnumeid on ka eriti karastatud inimestele – otse saunast on võimalik minna ka vaid 10 kraadisesse külmaveetünni. Lisaks 16 meetri pikkusele ujumisbasseinile on spaas olemas ka eraldi lastebassein, kus väiksemad spaagurmaanid mõnuleda saavad. Muidugi ei puudu ka vanad tegijad mullivann ja massaažibassein.

Uus nägu vanade aegade diskokuningale

Kes ei mäletaks meeleolukaid pidusid Strandi kõrgeimal korrusel – diskolemmikute Strand ööklubis. Ööklubi hotellis küll uuesti ei avata, kuid sealne konverentsisaal Lahe saal on saanud värskema ilme ning on rikastatud moodsa inventuuriga. Imeilus panoraamvaade Pärnu lahele, valgusküllasus, ruumikus ning erikujulisus – need on vaid vähesed positiivsed sõnad, mida saab Lahe saali kohta välja tuua.

Strand_elektiautod

Mõtle roheliselt Strandi moodi

Üha rohkem koguvad populaarsust elektriautod. Suur häda on alati see, kus sõidukit taas täis laadida saab. Strand on astunud vastu elektriautode omanike probleemile – Strand hotelli ees on neli kohta elektriautode laadimiseks. Nii pole muret ühelgi kliendil ega külastajal, et pärast mõnusat spaapuhkust või harivat konverentsiloengut oma neljarattalisega koju ei saa.

Kodumaised tooted Strand päevaspaast

Mõnusad ning loodusest inspireeritud hoolitsused pakuvad täiuslikku lõõgastust Strand päevaspaas. Kasutusel on kodumaised tooted, millest nii mõnigi on Pärnu tegijate poolt – Magrada, LUMI, D’Difference jpm. Hoolitsusi on võimalik mugavalt kombineerida hotelli teiste lisateenustega, et võtta spaapuhkusest maksimumi. Hubane interjöör, meeldivad ja professionaalsed teenindajad ning Eesti tooted – Pärnu päevaspaa ootab kõiki ilugurmaane end mõnusa turgutuspäevaga premeerima!

Hestia Hotel Strand päevspaa

Kohalik, naturaalne ja tervislik Strand restoran

Strand hotelli 80-kohaline a la carte restoran ning eriüritustel lausa 160-kohaline restoraniala pakub kõigile külalistele kehakinnituseks eriti mitmekülgset ja tervislikku menüüd. Euroopa suunitlusega a la carte menüüs olevate roogade valmistamiseks kasutatakse naturaalseid ja tervislikke tooraineid. Valikus on maitsvaid salateid, kohalikust toorainest valmistatud liha- ja kalaroogi ning suviselt värskendavaid desserte. Pere väiksemaitele sööjatele on eraldi maitsev ja lustakas menüü. Strand lobby baari menüü on koostatud eesmärgiga pakkuda kiiret ja tervislikku kehakinnitust ning puhtaid maitseid. Restoranis ei puudu ka klientide südameid võitnud kondiitritooted – imemaitsvad koogid ja tordid.

Strand_jäätis

Pärnu jäätis Pärnu hotellist

Palavatel suveilmadel kimbutab jäätiseisu nii suuri kui ka väikseid. Hotellist Strand on võimalik koha pealt osta looduslikku ning päris marjadest ja puuviljadest Rosenberry jäätist ning mis kõige lahedam – jäätis valmib siin samas Pärnus! Jäätise maitseid on nii palju, et valikut jagub igale magusasõbrale!

Strand SPA & Konverentsihotell on igal juhul suveks valmis ning ootab juba pikisilmi kõiki spaa- ja saunasõpru! Lähitulevikus saab ilmselt nii mõnigi magus mõte teoks – tuleb vaid silma peal hoida!

Otsi siit

Puhkajale

Konverents

Professionaalile