fbpx

Pärnu Restoranide Nädal tuleb taas!

6.-14. novembrini 2021 on heade maitsete sõbrad taas Pärnusse oodatud! Juba seitsmendat korda toimub Pärnu Restoranide Nädal.

2015. aastal esmakordselt korraldatud teemanädal on aastatega muutunud Pärnumaa üheks olulisemaks sündmuseks. Nädala jooksul pakuvad restoranid erimenüüd. Lisaks toob tänavune sündmus külastajateni mitmeid uusi üllatusi. See on suurepärane võimalus tutvuda kokandustrendidega, nautida kohalikku toidukultuuri ja presenteerida Pärnut kui elamusterohket kulinaaria sihtkohta.

Kohtumisteni Pärnu restoranides!

Eriüritused:

TEISIPÄEV, 10. november

Villa Ammendekell 18.00Veiniõhtu. Pärnu oma poiss, sommeljee Romet Liivet tuleb räägib Prantsuse veinidest ja nende sobivusest toiduga. Alustuseks maitseme šampanjat ja seejärel koos roogadega ülejäänud veine. Ainult sellel teisipäeval ja kolmapäeval on eripakkumisel Prantsuse veinipakett, mis Rometi ja Herkki koostöös Pärnu Restorani Nädala roogade juurde sobitatud sai. Õhtusöök koos veinipaketiga 59€. 

KOLMAPÄEV, 11. november

Restoran Raimondkell 19.00 – Pärnu Restoranide Nädala õhtusöök koos Tori Siidritalu jookidega – Restorani Raimond peakokk Marko Lumera tutvustab oma mõtteid erimenüüst ning veinimeister Karmo Haas uusi ja põnevaid Tori Siidritalu jooke. 3-käigulise õhtusöögi hind koos sobitatud joogipaketiga 49€. 

Villa Ammende – Kogu päeva jooksul on eripakkumisel Prantsuse veinipakett, mille on kokku pannud sommeljee Romet Liiver, sobitades selle peakokk Herkki Ruubeli Pärnu Restorani Nädala roogade juurde. Ainult õhtusöök 29€, koos veinipaketiga 59€. 

NELJAPÄEV, 12. november

Restoran KUU kell 18.00 – Veiniõhtusöök „Trendikas uus on unustatud vana“. Veine tutvustab sommeljee Aivar Vipper. Restoranide nädala menüü koos valitud veinidega 49€ 

Villa Ammendekell 18.00 Kokteiliõhtu ’’Ajarännak Ammende ajaloos’’. Kokteilimenüü looja Raul, restorani peremees: ,,Ammende pakub juba oma ajalooga tohutult inspiratsiooni. Nõnda jalutavadki kokteilimenüüs Ammende ja kokteilide ajalugu käsikäes.” Kokteiliõhtul tutvume Ammende ajaloo ja tänapäevaga, mille vältel saate maitsta meie kõiki kokteile (2 suurt ja 5 väikest). Kokteilid ja restonädala menüü kokku 48€ 

REEDE, 13. november

Cafe GrandŠampanja, toit ja klaver. Šampanjasid tutvustab ja soovitab kogu päeva jooksul Mulligalerii perenaine Kristel Voltenberg. Klaveril musitseerib Michael Berg.

LAUPÄEV, 14. november

Cafe GrandVein, toit ja klaver. Kogu päeva jooksul tutvustab ja soovitab Portugali veine Kristiina de Castro Ribeiro. Klaveril musitseerib Michael Berg.

Kolhethikell 18.00 Veiniõhtusöök “Reis ümber Portugali” 

PÜHAPÄEV, 15. november

Wasa restorankell 19.00 – Õhtusöögi kõrvale mängib meeleolumuusikat DJ Tuff Lady 

Viimased uudised

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Kontakt: info@parnurestaurantweek.ee, tel +372 5564 9272

Liitu meie uudiskirjaga

Visit Pärnu uudiskiri aitab sul veeta oma järgmise puhkuse Pärnus!