Punase Torni seminariruumid

AADRESS
 Hommiku 11, Pärnu

KODULEHT
www.parnumuuseum.ee/torn

KONTAKTISIK
Katrin Soomets
Pärnu Muuseumi sündmuste projektijuht
+372 443 0580
visit@pernau.ee

Punane Torn

15. sajandil rajatud keskaegsete linnakindlustuste nurgatornis ehk Punases tornis asub väike, kuid innovatiivne külastuskeskus. Pärnu vanimas säilinud hoones tegutsev Pärnu Muuseumi filiaal tutvustab paikkonna ajalugu, keskendudes kunagise vangitorni loole ning keskaegsele Pärnule.

Torni ülakorrusel asub ringpanoraamkino, kus näeb 10-minutillist animafilm Pärnu ajaloost alates viimasest jääajast kuni kaasajani. Torni hoovigalerii stendid ja 2. korruse vitriininäitused tutvustavad kohalikku ajalugu ning soojemal ajal saab hoovis mängida suurt keskaegset Veskimängu.

Konverentsiruumid

Inspireeriv keskkond ja eriline atmosfäär võimaldab luua torni 2. korrusel väga omanäolisi sündmuseid. Paik sobib tiimiürituste, esitluste, motivatsiooni- või tänuürituste ning kultuurisündmuste korraldamiseks. Ajaloolisse hoonesse mahub korraga piiratud hulk külastajaid – teisele korrusele kuni 20, kinosaali kuni 10. Punast torni on võimalik rentida vaid tervikuna.

Punase torni sisehoovis on võimalik korraldada kontserte, etendusi ja muid kultuuriüritusi, hoov sobib ka eraüritusteks. Hoovis on elektriühendus ning üleelusuuruses Veskimäng, mida vajadusel saab kasutada lavana.

Soovi korral pakume ka kogu kompleksi koos sisehoovi kasutamisega.

Torni seminarikorrus 32 m2

  • Ümarlaud – kuni 20 inimest, laudadega kuni 12 inimest
  • Teatristiil – kuni 20 inimest
  • Klassiruumi stiilis – kuni 16 inimest

Torni hoov 190 m2

  • Teatristiil – kuni 100 inimest

Toitlustusvõimalused

Ajaloolisse interjööri sobivaid maitseelamusi saab tellija poolt valitud toitlustusfirma pakkuda torni 1. või 2. korrusel või hea ilmaga torni sisehoovis. Ettevalmistusruum keskaegses kitsukeses tornis puudub.

Lisateenused

Punase torni lugusid vahendavad ja tornis aitavad teie sündmustele lisaväärtust tuua meie muuseumitöötajad ja atesteeritud giidid, kes viivad läbi toredaid külastusprogramme. Kindlasti soovitame alustada oma üritust Punase vangitorni ajaloo tutvustusest. Võimalik on tellida ka minietendus (1. korrusele kirikhärra Droste torni vangina 16. sajandist, 2. korrusele kohtuteener Didrik torni vahina). Soovi korral pakume Pärnu ajalugu tutvustavat animafilmi seanssi ringpanoraamkinos.

Otsi siit

Puhkajale

Konverents

Professionaalile