Pernova Loodusmaja seminariruumid

AADRESS
 A.H.Tammsaare pst. 57, Pärnu

KODULEHT
www.pernova.ee

KONTAKTISIK
Gristel Leetma
müügi- ja turundusjuht
+372 5551 0207
turundus@pernova.ee

Pernova Loodusmaja

Unikaalse arhitektuuriga Pernova Loodusmaja pakub elamusi ja harivaid kohtumisi nii turistidele kui külastusgruppidele. Külastuskeskuse muudab eriliseks sümbioos looduseteemalistest näitustest, planetaarium-kerakino, eritasapinnal paiknevad seminariruumid ja õppeklassid ning suur õueala. Maja eriline atmosfäär, avar ruumilahendus ja tehnilised võimalused ning personaalne teenindus loovad võimaluse läbi viia eriteemalisi seminare, inspiratsiooniüritusi või erapidu.

Konverentsiruumid

Kui te otsite seminari või ürituse läbiviimiseks inspireerivat keskkonda, siis loodusmaja mitmekülgsed ruumilahendused pakuvad võimalusi luua väga erilaadseid sündmuseid, kasutades avatud seminarisaali, ekspositsiooniala, õppeklasse, planetaariumit, kohviku- ning õueala.
Suur seminarisaal asub maja 2. korrusel, kuhu mahub kuni 50 inimest. Lisaks on väiksemad koolitusruumid, kus 10-30 liikmelised kollektiivid või seltskonnad saavad läbi viia seminare, koolitusi või töötubasid. Erinevate tehniliste lahendustega varustatud ruumides pakume ka hübriidseminari võimalust. Seminaripäeval on külalistele pakkunud erilist hingetõmbehetke jalutuskäik maja avaral näitusealal ning loodusmaja hoovis.

 

Pernova Loodusmajas on kokku 3 erineva suurusega ruumi:

PERNOVA SAAL – 57 m²

Teatristiil – kuni 50 inimest
Klassiruumi stiil – kuni 25 inimest
Nõupidamiste stiil – kuni 20 inimest
Bankett stiil – kuni 40 inimest
U-stiil – kuni 18 inimest

PERNOVA ÕPPEKLASS – 44 m²

Teatristiil – kuni 12 inimest
Klassiruumi stiil – kuni 12 inimest
Nõupidamiste stiil – kuni 12 inimest
U-stiil – kuni 12 inimest

 PERNOVA ÕPPEKLASS – 65 m²

Teatristiil – kuni 30 inimest
Klassiruumi stiil – kuni 25 inimest
Nõupidamiste stiil – kuni 22 inimest
U-stiil – kuni 20 inimest

Toitlustusvõimalused

Hetkenautimisi ning toitlustust pakume hubasel kohvikualal, kuhu mahub istuma kuni 50 inimest. Menüü koostamisel arvestame kliendi eelistusi ning koostöös toitlustuspartneritega pakume valikut hommikusöögist õhtusöögini.

Lisateenused

Pärnu üheks külastuspärliks on erilise arhitektuuriga Pernova Loodusmaja. Meie külastuskeskuse eriline atmosfäär ja mitmekülgsed võimalused aitavad luua raamist välja üritusi, pakkudes inspireerivaid ja seltskonda ühendavaid tegevusi ning lahendusi nii seminaride, koosolekute kui tähtpäevade  ja pidude läbiviimisel.

Sisuka seminaripäeva või eriürituse juurde pakume praktilisi töötubasid, maja ringkäiku giidi saatel või kerakino/planetaariumi vaatamiselamust ning kogemusvahetusi haridutöötajaile. Erilisi elamushetki  ja väärt teadmisi saab kaasa meie juurest kaasa iga külaline!

Elamusringkäik Pernova Loodusmajas (12-50 osalejat)

Töise seminaripäeva juurde pakume vahepausiks või päeva lõpetuseks ekskursiooni koos giidiga näitusealal, mis viib külastajad nii Eesti metsadesse-rabadesse kui troopikasse. Vaatamiselamust pakub maja kerakino, mille 360° ulatusega ekraanil avaneb universumi ja veealune maailm. Kinosaalis on 35 tooli. Soovi korral pakume külalistele ühist lõuna- või õhtusööki.

Inspiratsioonipakett haridustöötajatele (10-50 osalejat)

Pernova Loodusmaja uudne õpikeskkond on suurepärane sihtkoht haridustöötajate inspiratsiooniväljasõiduks. Ootame haridustöötajate gruppe 2,5 tundi kestvale Pernova Loodusmaja külastusele. Pernova giidid näitavad Loodusmaja ja meie uusi kaasaegseid lahendusi. Kerakino filmiseanss pakub seiklust lõputusse universumisse. Jätkame kohtumist kogemusvahetus seminariga, kus tutvustame formaal- ning mitteformaalhariduse lõimimise näited ja põhimõtted Pernova Haiduskeskuse tegevuste kaudu.

Inspiratioonipakett kollektiividele ja kogukondadele (12-30 osalejat)

Pakume kollektiividele ja kogukondadele Pernova eriteemalisi praktilisi töötubasid, kus külalistel on võimalus meisterdada seepi, küünalt või koguda teadmisi toidu vürtside teemal ning tutvuda koos giidiga külastuskeskuse looduseteemaliste näitustega. Lisaks viime vaatajad Pernova unikaalsesse planetaariumisse, kus LIVE esitlusel avastate Universumi põnevamaid paikasid, tutvudes kaugete taevakehadega ja galaktikaga.Garanteeritud on mõnus ühine aeg ja uued teadmised!

AADRESS
A.H.Tammsaare pst 57, Pärnu 

KODULEHT
www.pernova.ee

KONTAKTISIK
Artur Kreitsberg
müügi- ja turundusjuht
+372 5551 0207
turundus@pernova.ee

Otsi siit

Puhkajale

Konverents

Professionaalile