Maarja-Magdaleena Gildi Ärklisaal

AADRESS
 Uus 5, Pärnu

KODULEHT
maarjamagdaleenagild.ee

KONTAKTISIK
Stella Laur
tegevjuht
+372 5887 2790
info@maarjamagdaleenagild.ee

Maarja-Magdaleena Gild

Maarja-Magdaleena Gild – hea eesti tarbekunst ja hingega tehtud käsitöö. Just siit saab osta ja tellida Pärnu tunnustatud meistrite töid ning näha oma silmaga, kuidas need valmivad. Lisaks tegutseb Gildis mitu elustiilikoda, kus õpetatakse hoidma tervise tasakaalu, elamuslik maalistuudio ning laulu- ja klaveriõppe koda. Gildimaja on loome-, kultuuri- ja külastuskeskus, kus leiavad tegevust nii suured kui väikesed.

Asume Pärnu südalinnas asuvas hoones Uus tn. 5. Nime on ühendus saanud Pärnu teadaolevalt vanima keskaegse käsitööliste gildi eeskujul. Hoiame au sees traditsioonilisi käsitöövõtteid ja jätkame kohalikku kultuuritraditsiooni. Lisades ajaloolisele pärandile kõrge kunstilise taseme ja professionaalsuse, sünnivad meistrite käe all unikaalsed esemed.

Konverentsiruumid

Ärklisaalis saate nautida häid kontserte, etendusi ja näitusi, majas on võimalik korraldada seminare või koosolekuid, pidada sünnipäevasid ja osaleda koolitustel. Et oma kodulinna elu põnevaks muuta korraldame käsitöö- ja kunstisündmusi, laatasid, kontserte. Armastame kõik oma eriala ning teiegi saate sellest osa, kui meile külla tulete!

Saalis on kasutamiseks lauad ja toolid. Ruumi saab õhksoojuspumba abil kiiresti soojendada või jahutada.

Ärklisaal 62 m2

  • Teatristiil – kuni 50 inimest 

Toitlustusvõimalused

Kohvi- ja lõunapauside osas soovitame pöörduda majas asuva Toidukoja poole.

Lisateenused

Korraldatavale üritusele annab lisaväärtust Gildi töötuba või majaekskursioon ning tervislik kohvi- ja lõunapaus.

Töötoas saavad osalejad kordumatu isetegemiselamuse, Gildi meistri juhendamisel valmistatakse ainulaadne käsitööese (näiteks helmestest, sulgedest või lõngast ehe, näpu- traadi- või lusikanukk, nõelvilditud pilt, paberist külmkapimagnet, klaasiga dekoreeritud peegel või küünlaalus, pronksspiraalidest ripats, nahast taskumärkmik, puidust või savist tarbeese vms.). Töötoad viiakse läbi Gildi kodades.

Töötoa pakkumist on võimalik küsida otse meistritelt või saata päring Gildi üldkontaktidele. Töötoa pakkumist küsides soovitame anda võimalikult palju infot, sealhulgas soovitud toimumise aeg (kuupäev, kellaaeg) ning võimalik ajavaru, osalejate arv ning vanus, eelarve (maksimaalne hind osaleja kohta) jmt.

Kõige lihtsam lahendus on, kui Teie edastatud andmeid, ajavaru ja eelarvet arvestades valib töötoad osalejatele Gild.

Otsi siit

Puhkajale

Konverents

Professionaalile