Lepanina hotelli seminariruumid

MAJUTUSE TÜÜP
Hotell

TOAD/VOODIKOHTADE ARV
34/68

AADRESS
Kabli küla, Häädemeeste vald

KODULEHT
www.lepanina.ee

KONTAKTISIK
Kaisa Vaik
hotelli juht
+372 5807 6080
kaisa@lepanina.ee


Lepanina Hotell

Mere kaldal asuvat unikaalse arhitektuuriga Lepanina hotellikompleksi ümbritsev männimets ning meri pakuvad suurepäraseid võimalusi ranna-, loodus- ja perepuhkuse veetmiseks. Privaatne ning inspireeriv õhustik loovad tingimused tegusaks seminari- või koolituspäevaks. Idüllilised merevaated ning meeliköitev miljöö pakuvad parimaid võimalusi tähtpäevade ning pulmade korraldamiseks.

Konverentsiruumid

Teise korruse saal on sobilik seminaride korraldamiseks, rühmatöödeks, meeskonnakoolitusteks, nõupidamisteks. Saalis on teisaldatavad lauad, pehmed toolid, avatavad aknad, ventilatsioon ning kohvipauside tarbeks eraldi ruumiosa. Osalejate kasutuses on ekraan, videoprojektor, mikrofonid, helisüsteem ning pabertahvel markeritega. Esimese korruse saalis on lauad, pehmed toolid, avatavad aknad, tualettruumid, ventilatsioon, garderoobi osa ja väljapääs õuealale. 

Majas on kokku 2 saali:
 1. korruse saal–  40 m²
  • Nõupidamiste stiil – kuni 40 inimest
  • U-stiil – kuni 30 inimest

 2. korruse saal – 103  m²
  • Teatristiil – kuni 100 inimest
  • Bankett stiil – kuni 50 inimest
  • Klassiruumi stiil – kuni 60 inimest
  • Nõupidamiste stiil – kuni 30 inimest
  • U-stiil – kuni 30 inimest

Majutus

Lepanina hotellis on 34 mugavat numbrituba kuni 99 külalisele. Majutust pakume kahekohalistes tubades (võimalik majutus ka ühekohalise toana), peretubades, saunaga tubades ning mullivanniga sviitides. Kõikide hotellitubade rõdudelt avaneb luksuslikult kaunis merevaade. Mullivanniga sviidil puudub rõdu, kuid privaatne väljapääs viib otse rannapromenaadile. Hotellimajutuse hind sisaldab rikkalikku hommikusööki rootsi lauas ning hommikusauna, päikeseterrassi ja välibasseini kasutust. Lisaks pakume suvekuudel majutust kahe- ja neljakohalistes suvemajades kuni 106 külalisele.

Toitlustusvõimalused

Restoran Julie on imeline peatuspaik meeliköitvate hetkede nautimiseks. Kauni merevaatega valgusküllases restoranis on võimalik korraldada maitsvaid lõuna- ja õhtusööke kuni 100 külalisele. Töiste koosviibimiste tarbeks loodud grupimenüü ning kohvipauside menüüvalik rikastavad maitsemeeli paitavate ning keha turgutavate roogadega.

Hotelli külaliste ootel on mitmekülgne ning tervislik hommikusöök, mis serveeritakse rootsi lauas. Maist septembrini on avatud merevaatega suveterrass, kus hommikukohvil on sooja päikesepäeva mekk ning õhtusöökide saatjaks on täiuslikud päikeseloojangud avara mere meelte vallas!

MAJUTUSE TÜÜP
Hotell

TOAD/VOODIKOHTADE ARV
34/68

AADRESS
Kabli küla, Häädemeeste vald

KODULEHT
www.lepanina.ee

KONTAKTISIK
Kaisa Vaik
hotelli juht
+372 5807 6080
kaisa@lepanina.ee

Otsi siit

Puhkajale

Konverents

Professionaalile

Liitu meie uudiskirjaga

Visit Pärnu uudiskiri aitab sul veeta oma järgmise puhkuse Pärnus!