Janne Ristimetsa Tantsustuudio

Janne Ristimetsa Tantsu-, jooga- ja elustiilikool

Elus hästi hakkama saamiseks on oluline osata endas toimuvat tähele panna ning oma tunde- ja mõttemaailma juhtida. Tants ja jooga on imelised vahendid, mille kaudu on võimalik arendada hetkes elamise oskust. See omakorda võimaldab luua kontakti nii oma sise- kui välismaailmaga.

Reaalne elu toimub hetkes ja vaid hetkes olles on võimalik teadvustada oma mõtteid ja tundeid ning kujundada suhtumist ja elu.

Joogaõpetuses sisalduvad praktilised teadmised ja tööriistad, mis aitavad elus paremini toime tulla. Lastejooga eesmärk on anda need vahendid lapsele võimalikult vara ja lapse jaoks sobival mängulis-looval viisil. Lastejooga tunnis kasutatakse muusikat, muinasjutte, ettekujutamist, seltskonnamänge ja abivahendeid nagu pallid, pillid, suled, mänguasjad. Need aitavad lastel mänguliselt viia keha arendavatesse asana´tesse, aga ka lõdvestusse ning meditatsiooni sisse elada. Tunnis on soovitatav olla lapsel omapäi, kuid harjutamisperioodil saavad vanemad tunni kava kaasa teha.

Kõige pisemad, 2-3 aastased, tulevad tundi koos ema/isaga, see tund on täis koostegemise rõõmu! Alates 4. eluaastast on lapsed tunnis omapäi.

Õhtu põik 3-20, Pärnu

Tel: +372 5148 754; +372 442 5215

info@jannetantsustuudio.ee
www.jannetantsustuudio.ee

Otsi siit

Puhkajale

Konverents

Professionaalile