Hestia Hotel Strand – seminariruumid

MAJUTUSE TÜÜP
Hotell 

TOAD/VOODIKOHTADE ARV
187/374

AADRESS
A.H.Tammsaare pst 35, Pärnu 

KODULEHT
www.hestiahotels.com/strand/

KONTAKT
+372 528 6673
+372 533 10936
conference.strand@hestiahotels.com

Hestia Hotel Strand asub ühe Pärnu ranna ehk ühe Euroopa parima ranna ääres, Via Baltica vahetus läheduses. Mitmekülgne Strand pakub võimalusi veeta puhkust, korraldada konverentse, koosolekuid, erinevaid firmaüritusi, pidusid, pulmi ja palju muud. Hotellis on 187 tuba. Hestia Hotel Strand parklasse mahub 150 sõiduautot ning parkimine on aastaringselt tasuta.

Konverentsiruumid

Hestia Hotel Strandis on käidud esimestel kohtingutel, peetud suursuguseid pulmi, rahvusvahelisi konverentse, lõbusaid firmaüritusi ja tutvutud golfiradadel. Suurim saal mahutab 500 külalist, väikseim 10. Pakume konverentside ja sündmuste korraldamiseks kvaliteetseid terviklahendusi – lisaks ruumidele ka toitlustus, majutus ning professionaalne tugi meie tiimi poolt. Meie pikaajalised kogemused ja paindlik ning personaalne lähenemine loovad eelduse edukaks ja õnnestunud sündmuseks. 

Hotellis on kokku 5 erineva suurusega ruumi:

  1. Jurmala saal – 540 m²
   • Teatristiil – kuni 450 inimest
   • Vastuvõtu stiil – kuni 500 inimest
   • Klassiruumi stiil – kuni 160 inimest

 

  1. Lahe saal– 400 m²
   • Teatristiil – kuni 120 inimest
   • Vastuvõtu stiil – kuni 200
   • Klassiruumi stiil – kuni 96 inimest
   • Bankett stiili – kuni 120 inimest

 

  1.  Pirita saal– 63 m²
   • Klassiruumi stiil – kuni 40 inimest

 

  1.  Pärnu – 55 m²
   • Klassiruumi stiil – kuni 32 inimest

 

  1. Paralepa – 45 m²
   • Teatristiil – kuni 40 inimest
 1.  

Majutus

Hestia Hotel Strandis on 187 mugavat tuba, nendest enamus kauni merevaatega. Majutusvõimalused koos konverentsikeskusega teevad nii korraldajate kui osalejate kogemuse meeldivamaks, sest erinevad teenused on lähedal ning ühe katuse all. Pärast inspireerivat ja ideederohket seminari- või konverentsipäeva leiab ka nõudlikum klient endale sobiva lahenduse ööbimiseks: valikus on standardtoad, sviidid, toad allergikutele ning erivajadustega külastajatele. Toa hinnas sisaldub rikkalik hommikusöök ja piiramatu spaa külastus hotellis viibimise ajal.

Toitlustusvõimalused

Pärnumaa suurima konverentsihotellina korraldame konverentside toitlustamist ja pidulikke vastuvõtte kuni 500 inimesele. Maitsev toit ja mõnusad joogid kuuluvad iga sündmuse juurde ning mängivad kogu ettevõtmise õnnestumises olulist osa. Hea toit annab energiat osalejatele ning positiivse tunde kogu sündmuse ajaks. Pakume nii kohvipause, lõuna- ja õhtusööke kui ka pidulikke galaõhtusööke, mida on võimalik serveerida restoranis või seminarisaalides.

Lisateenused

Muuda koolituspäev või konverents tõeliselt eriliseks sündmuseks koos Hestia Hotel Strandi lisateenustega. Meie suures majas on palju ruumi nii sise- kui ka välistingimustes, seega ka kõige pöörasem idee ei jää teostamata.

Privaatsaun (1-10 inimest)

Privaatsaun koos mullivanniga läbi kahe korruse sobib kuni 10-le inimesele. Võimalus korraldada saunaõhtuid, tellida suupisteid ja värskendavaid jooke.

MAJUTUSE TÜÜP
Hotell

TOAD/VOODIKOHTADE ARV
187/374

AADRESS
A.H.Tammsaare pst 35, Pärnu 

KODULEHT
www.strand.ee

KONTAKTISIK
Pille Karjam
ürituste müügijuht
+372 447 5396
conference@strand.ee

Otsi siit

Puhkajale

Konverents

Professionaalile

Liitu meie uudiskirjaga

Visit Pärnu uudiskiri aitab sul veeta oma järgmise puhkuse Pärnus!