Aura joogatunnid

Jivamukti jooga

Jivamukti jooga on üks Hatha jooga harudest, mis on innukalt füüsiline, intellektuaalselt stimuleeriv, vaimselt virgutav ja sügavalt lõõgastav joogapraktika.

Joogas keskendutakse asenditele (asana) ja hingamispraktikatele (pranayama), mille tulemusel energetiseeritakse energiakanaleid ja mõjutatakse närvisüsteemi. Selle tulemusel toimub füüsiline ja vaimne puhastumine ning treening. Samuti toimub keha, hinge, vaimu, meele, psüühika korrastamine ning tasakaalu loomine vastandite paaride vahel üheks tervikuks – mehelik ja naiselik, jõud ja paindlikkus, sisemine ja väline, jne. Joogatunnid sobivad igas eas huvilistele, nii algajatele kui edasijõudnutele. Eelnev kogemus ei ole oluline, kogu vajaminev varustus kohapeal olemas.

Kiigujooga Auraga

Mäletad seda kiikumistunnet lapsepõlvest? Miski kandis Sind turvaliselt läbi õhu, justkui pisut maagiliselt. Kergus, muretus, rõõm. Lendamise tunne. Keha raskusjõudu kannab miski muu, lubades õndsat poolkaaluta olekut, nagu loode ema kõhus, hoitud ja turvaliselt.

Õhujooga võimaldab suuremat liikumisvabadust, kergustunnet. Turvaline ja toetatud rippumine vabastab pingeid luustikus (sh selgroos), liigestes ja lihastes, arendades samaaegselt paindlikkust. Treenib tasakaalu ja koordinatsiooni, ka pea alaspidi. Rahustab meeli, vähendab stressi. Võrreldes maapealsete joogastiilidega on õhujooga leebem liigestele, samal ajal, kui lihas teeb rohkem tööd. Kiigujooga on mänguline gravitatsiooni trotsiv jooga maa ja taeva vahel.

Lisaks on õhus liikumine lõbus – ja kui miski on lõbus ja meeldiv, siis tõenäosus seda järjepidevalt teha, on alati suurem. Tunnid sobivad igas eas täiskasvanule, nii algajatele kui edasijõudnutele. Eelnev kogemus ei ole oluline.

Beebiootajate jooga

Rasedus on suurte transformatsioonide aeg – nii füüsiliselt, emotsionaalselt, hingeliselt, vaimselt kui psühholoogiliselt. Jooga aitab igal tasandil neid muutusi pehmelt, turvaliselt ja harmooniliselt läbida ning sünnituseks ette valmistuda – et see võiks olla imeline ja pehme kogemus nii Sinule kui beebile.

Naine emana loob last ja lapse tulevikku juba ajal, kui laps on emaüsas – teeb seda ema kas teadlikult või alateadlikult. Beebiootajatejooga aitab teha seda teadlikult, hirmu vabalt, harmooniliselt ja usalduses. Tule kogema väestavat toetust!

Täpsem info tundide toimumise kohta joogajuhendaja Auralt.

Joogajuhendaja: Aura
Tel: +372 5572 527
aura.mengel@gmail.com

Otsi siit

Puhkajale

Konverents

Professionaalile