Porsche Ring seminariruumid

AADRESS
Audru ringrada, Papsaare küla, Pärnu

KODULEHT
www.audruring.ee

KONTAKTISIK
Gerli Hall
turundus- ja müügijuht
+372 523 0608
gerli@audruring.ee


Porsche Ring

Porsche Ring on Eesti ainuke autode ja mootorrataste ringrajasõiduks mõeldud suletud rada, mis valmis 2013. aastal ning mis pakub lisaks võistlustele ja rajapäevadele erinevaid sõiduelamusi, mida saab tulla nautima nii üksi kui seltskonnaga. Lisaks saab Porsche Ringil pidada erinevaid kliendiüritusi, firmapidusid ja koolitusi, kombineerides töise poole meelelahutusliku sõiduelamuse või koolitusega.

Konverentsiruumid

Porsche Ring seminariruumides saad nautida tavapärasest erinevat keskkonda, kus koosolekut kroonib meeleolukas sõiduelamus ringrajal või sõidukoolitus. 
Lisaks kahele erineva suurusega seminariruumile asub garaažibokside katusel klaasseintega paviljon (270 m2), mis sobib suuremahulise toitlustamise või kliendiürituste tarbeks.

Miks korraldada koosolek või firmaüritus Porsche Ringil?

 • Saate nautida tavapärasest erinevat keskkonda.
 • Võimalus organiseerida koosoleku päevale erinevaid võistlusi Porsche Ringi rendiautodega või külaliste isiklike autode ja mootorratastega.
 • Võimalus kombineerida koosolekuid sõidukoolitustega.
 • Paindlikud tingimused erinevate ürituste ja workshopide korraldamiseks.
 • Erinevad toitlustamise võimalused.
 

Kompleksis on kokku 2 erineva suurusega ruumi:

 1. Seminariruum – 51,5 m²
  • Teatristiil – kuni 50 inimest
  • Klassiruumi stiil – kuni 22 inimest
  • Nõupidamiste stiil – kuni 20 inimest
  • Bankett stiil – kuni 50 inimest
  • U-stiil – kuni 20 inimest

 2. Seminariruum – 66 m²
  • Teatristiil – kuni 80 inimest
  • Klassiruumi stiil – kuni 40 inimest
  • Nõupidamiste stiil – kuni 40 inimest
  • Bankett stiil – kuni 80 inimest
  • U-stiil – kuni 32 inimest

Toitlustusvõimalused

Meie juurde võib tulla oma vabalt valitud cateringiteenuse osutajaga või kasutada meie hea koostööpartneri Bravo Cateringi teenuseid.

Lisateenused

Porche Ringil on hea võimalus töine pool siduda meelelahutusega. Meie meelelahutus on enamasti seotud võidusõidu ja adrenaliiniga ning see toob inimesed oma igapäevasest rütmist täiesti välja. Erinevaid sõiduelamusi on meil mitmeid ning suuremate seltskondade puhul jagame inimesed gruppidesse andes igale grupile eraldi sõiduelamuse. Suudame sõiduelamusi pakkuda kuni 100 kliendile.  

Inimstopper (3-100 inimest)

Võistlejad sõidavad Toyota GT86 -ga "5 ringi" tutvumiseks ja harjutamiseks (treeningsõit). Pärast "5 ringi" sõitmist öeldakse sõiduinstruktori poolt ette konkreetne ringiaeg, mida võistlejad peavad ilma ajavõtuseadmeid kasutamata järgneva ajavõturingi jooksul võimalikult täpselt tabama. Ajavõturing sõidetakse selliselt, et kõik osalejad sõidavad ühe soojendusringi, ühe ajavõturingi ja ühe mahatuleku-/jahutusringi. Paremusjärjestus selgitatakse vastavalt sellele, kelle ajavõturingi aeg oli kõige lähedasem määratud ringiajale.

“5 ringi” Toyota GT86-ga (3-100 inimest)

Võistlejad sõidavad Toyota GT86-ga 5 ringi. Selle teenuse hinnas ajavõttu ei sisaldu, kuid see on võimalik lisateenusena juurde osta.

Nano Endurance (3-100 inimest)

Võistlejad sõidavad Toyota GT86-ga „5 ringi” tutvumiseks ja harjutamiseks (treeningsõit). Pärast treeningsõidu sõitmist sõidavad kõik osalejad uuesti „5 ringi” (Nano-Endurance). Paremusjärjestus selgitatakse kolme kiire ringi (Nano-Endurance) koguaja järgi. Nano-Endurance’i stardijärjekorra määrab treeningsõidu parim ring, alustavad aeglasemad osalejad.

“5 ringi” Porsche 911 Carrera S-ga (3-30 inimest)

Võistlejad sõidavad Porsche 911 Carrera S-ga 5 ringi. Selle teenuse hinnas ajavõttu ei sisaldu, kuid see on võimalik lisateenusena juurde osta.

Vormel 1 kvalifikatsioon (3-100 inimest)

Võistlus sarnaneb ülesehituselt Vormel 1 kvalifikatsioonisõitudega, kus iga sessiooni käigus langevad konkurentsist välja aeglasemad sõitjad. Võistlus koosneb kolmest sõiduvoorust. Igas sõiduvoorus sõidavad osalejad 5 ringi. Teise sõiduvooru pääsevad edasi need sõitjad, kes on parimate ringiaegade alusel moodustatava edetabeli esimeses pooles. Teisest sõiduvoorust kolmandasse ehk finaalvooru pääsevad omakorda edasi sõitjad, kes on teise sõiduvooru parimate ringiaegade alusel moodustatava edetabeli esimeses pooles. Selleks, et kõik võistlustel osalejad saaksid samapalju sõita, saavad ka teise ja kolmandasse sõiduvooru mittepääsenud osalejad siiski voorudes osalejatega samal ajal sõita, kuid neil ei möödeta ringiaegasid. Võistluse käigus sõidavad seega kõik osalejad kolmel korral 5 ringi, st kokku on iga osaleja rajal 15 ringi (ca 47 km).

Super Lap (3-100 inimest)

Võistlejad sõidavad Toyota GT86-ga „5 ringi” tutvumiseks ja harjutamiseks (treeningsõit). Pärast „5 ringi” sõitmist sõidavad kõik osalejad ühe soojendusringi, ühe ajavõturingi (nn SuperLap) ja ühe mahatuleku-/jahutusringi. Paremusjärjestus selgitatakse SuperLapi aja järgi. SuperLapi stardijärjekorra määrab treeningsõidu parim ring, alustavad aeglasemad osalejad.

Slaalom (3-100 inimest)

Võistlejad sõidavad Toyota GT86-ga koonuste vahel slaalomrada. Iga sõitjal on 1 katse ja 1 ajaring. Paremusjärjestus selgitatakse ajavõturingi parima aja järgi.

AADRESS
Audru ringrada, Papsaare küla, Pärnu

KODULEHT
www.audruring.ee

KONTAKTISIK
Gerli Hall
turundus- ja müügijuht
gerli@audruring.ee

Otsi siit

Puhkajale

Konverents

Professionaalile

Liitu meie uudiskirjaga

Visit Pärnu uudiskiri aitab sul veeta oma järgmise puhkuse Pärnus!