Pärnu Muusikafestival

Pärnu Kontserdimaja, Aida 4, Pärnu, 80011 Pärnu maakond, Eesti
Vaata kaardil

Ajad ja hinnad

10.07.24 - 19.07.24

19:00 - 23:00
Min 15.00€
Max 80.00€

9.–19. juulil toob XIV Pärnu muusikafestival suvepealinnas publiku ette rahvusvahelised tippsolistid Kirill Gersteini (klaver), Alisa Weilersteini (tšello) ja Ksenija Sidorova (akordion). Nende kõrval on publikumagnetiks Eestist pärit rahvusvahelised solistid Hans Christian Aavik, Indrek Leivategija ja Tähe-Lee Liiv.

Mullu 29 Euroopa parima klassikalise muusika festivali hulka valitud Pärnu muusikafestivali selle aasta kava on tänasest avalik. Festivali loovmeeskond lubab veel mõned üllatused varuks jätta, kuid www.parnumusicfestival.ee lehe kontserdiplaanid näitavad, kes on kohal.

Festival algab 9. juulil eelkontsertidega Tallinnas ja Arvo Pärdi Keskuses, kus Järvi Akadeemia Sinfonietta ning ambitsioonikas ja rahvusvaheline Järvi Akadeemia dirigeerimiskursus esimest korda publiku ees kohtuvad.

10.–19. juulil toob festival kümneks päevaks Pärnusse arvuka muusikute ja muusikasõprade kogukonna. Kontserdid toimuvad igal õhtul ning selle ümber täitub suvepealinn festivalimeluga.

Pärnu kontserdimaja laval toimuvast muusikasündmusest on võimalik osa saada üle ilma Pärnu Muusikafestivali TV kaudu https://parnumusicfestival.tv/pmf. Samuti kannab Klassikaraadio üle kõik Pärnu muusikafestivali kontserdid.

Pärnu muusikafestival on üks tuntumaid rahvusvahelisi klassikalise muusika festivale Eestis, mis ühendab Järvi Akadeemia ehk õpitoad noortele muusikutele, kõrgetasemelise kontsertprogrammi ning Paavo Järvi juhtimisel ja juhatamisel tegutseva Eesti Festivaliorkestri, mis on tuuritanud väärikates kontsertmajades üle Euroopa, samuti esinenud BBC Promsil Albert Hallis. Orkester esineb alati kord aastas kodupubliku ees Pärnus, Pärnu muusikafestivalil. Lähem info www.parnumusicfestival.ee 

Ootame teid Pärnusse muusikafestivalile, et nautida koos suurepäraseid kontserte ja suveõhtute unikaalseid muusikaelamusi!

MAAILM KOHTUB PÄRNUS 09/07
19/07/2024

Piletid saadaval PILETIKESKUSES ja Pärnu kontserdimaja kassas. Lisainfo piletite kohta: info@parnumusicfestival.ee
Jälgige meie sotsiaalmeedia platvorme ja veebilehte, et olla kursis kõikide festivali uudistega.