Ema (“Leskede kadunud maailm” asendusetendus) / Ugala teater – külalisetendus

Kuupäev: 17.01.2022
Aeg: 19:00 - 21:25

Hea teatrikülastaja!

 

Peame kahjuks teatama, et Ugala teatri lavastuse „Leskede kadunud maailm“ etendus jääb Endla teatris esmaspäeval, 17. jaanuaril ära. Asendusetenduseks on publiku poolt samuti väga soojalt vastu võetud värske lavastus „Ema“ (peaosas Terje Pennie). Kui pakutud asendus Teile sobib, siis Te praeguse kirja peale midagi tegema ei pea - sissepääsuks kehtivad olemasolevad piletid ja istekohad.

 

Kui Te lavastust “Ema” vaadata ei soovi, saab pileteid vahetada muudele Ugala lavastustele ja etendustele. Endla teatris oleme taas 22. märtsil lavastusegaSuveöö unenägu (lavastaja Lembit Peterson). Kogu mängukavaga saate tutvuda siin: https://www.piletilevi.ee/est/meelelahutus/korraldajad/ugala-teater-sa/date:15.01.2022/order:date,asc

 

Kui ka piletivahetus ei sobi, siis ostame Teie piletid tagasi kuni 17. jaanuarini. PDF-pileti omanikel palume sellest teada anda aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimuse number. Müügipunktist ostetud piletid saab tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt.

 

Vabandame võimalike ebamugavuste pärast. Ent loodame, et rõõmustate võimaluse üle vaadata publikumenukat lavastust “Ema”.
 

Florian Zeller

EMA

Lavastaja Tanel Jonas

Kunstnik Kristjan Suits

Valguskunstnik Villu Konrad

Muusikaline kujundaja Ardo Ran Varres

Tõlkija Margus Alver

Osades Terje Pennie, Margus Tabor, Oskar Punga ja Klaudia Tiitsmaa

Ma mõtlesin ennist selle aja peale, kui Sa olid veel väike... Ma tõusin hommikuti enne Sind ja tegin Sulle hommikusööki... Mäletad? Ma armastasin selle juures kõike. Kuidas ma Su väikesed kausid lauale panin. Vett keetsin. Moosi külmkapist välja võtsin. Ja siis Sind üles äratasin... See oli nagu rituaal ja ma armastasin seda. Ma arvan, et ma olin tol ajal tõeliselt õnnelik.

Kogu elu on ema Anne hoolitsenud oma poja, tütre ja abikaasa eest. Nüüd, kus lapsed on pesast välja lennanud ja maja on tühi ning kõle, tundub talle järjest enam, et elu on kaotamas maitset, värvi ja lõhna. Mida peab tegema naine, kes on oma pesakonna suureks kasvatanud ja maailma saatnud? On tema elul veel mingi eesmärk, mille suunas liikuda või on rong juba pöördumatult läinud? Kuid ühel päeval naaseb ootamatult koju Anne'i poeg Nicolas ja alguse saab lugu armastusest, mis on nii tugev, et võib lämmatada nii poja kui ema enda.

Florian Zeller (s 1979) on prantsuse romaani- ja näitekirjanik. Ta on hetkel üks mängitumaid autoreid kogu maailmas. 2010. aastal Pariisis esietendunud „Ema“ on mõttelise näidenditriloogia esimene osa, sellele järgnenud „Isa“ ja „Poeg“ on Eestis lavale jõudnud Theatrumis.

Esietendus 1. oktoobril 2021 Ugala teatri väikeses saalis.

Laval suitsetatakse.

NB! Infot riigis kehtivate viirusest tulenevate piirangute kohta leiab Ugala kodulehelt: ugala.ee/piletid

kassa@ugala.ee
433 0777
Keskväljak 1, Pärnu