Turundus väikeettevõtjale (Pärnu)

A. H. Tammsaare pst 35, Pärnu, A. H. Tammsaare pst 35, Pärnu
Vaata kaardil

Ajad ja hinnad

24.09.24

10:00 - 16:00
Min 290.50€

Kaasaegses ärikeskkonnas ei ole ettevõtetel võimalik oma väärtuspakkumist sihtgrupile pakkuda ilma turunduse olemasoluta. Kui seda teevad sinu konkurendid ja seda ootavad sinu kliendid, siis oleks pidanud sellega juba eile alustama. Kui ettevõte ainult keskendub väärtusloomele ja eeldab, et „toode müüb ennast ise“ on kahjuks rong juba läinud. Või oled hoopis vale rongi peal.

Turundus on lai mõiste ja tihti ettevõtja on segaduses, millest tegelikult jutt on? Kas see on müük, reklaam või mainekujundus? Kas see maksab raha ja kas sellega saab kasumit teenida? Mida saan ettevõtte juhina ise teha ja milleks on vaja välist abi? Koolituse abiga selgitame välja õige terminoloogia ja läheneme turundusele ettevõtte vajaduste ja eesmärkide poolt.

Koolitus on uuendatud varasemast versioonist ja lisandunud on tehisintellekti kasutamine turunduses. Koolitus on suunatud eeskätt väikeettevõtjatele, organisatsioonide juhtidele, FIE-le, turundushuvilistele ja ettevõtetele, kellel ei ole turundustöötajat või ei ole kasutanud välist turundusabi. Koolituse grupi suurus on piiratud, et kõigil on võimalus oma ettevõtte näitel praktilist abi saada.

Ärimentorid.ee on Eesti ettevõtluse valdkonnas edukate ja edumeelsete juhendajate ja mentorite ettevõtlus, mis osutab konsultatsioone, koolitusi ja mentorprogramme ärivaldkonnas. Loe lisa ja broneeri aeg konsultatsioonile, ärimentorid.ee